Іванов Порфирій Корнійович‒Ош. Праці. Наука загартування

 

Офіційний сайт послідовників

 

Все про Іванова П. К.

 

Праці як подарунок вільно копіюйте, розповсюджуйте, перекладайте на всі мови всіх народів світу

 

 

jLesywzCK7Q

 

Сайт вільно створюється всіма бажаючими послідовниками Порфирія Іванова для блага всіх людей усього світу

Зміст

Вступ. Про Іванова і вчення

ukiv1111 Біографія Іванова. Про вчення коротко.

                Оцінка діяльності. Наукова спадщина.

                Пророцтва Порфирія Іванова.                   

ukiv8802. Зірка Вашого здоров'я.

ukiv8845  Ош.

ukiv8807   Еволюція Всесвіту.                                                       

                                                                                                                                     Пошта: osh-2@ukr.net  

1ukiv6705 - 1ukiv8303. Збірка праць Іванова. За правописом української мови.

ukiv5803 - ukiv8303. Збірка праць Іванова. За правописом автора.                                                                                  

ukiv8801 - ukiv8823. Журнал Еволюційний рух                                     

ukiv8840 - ukiv8844. Журнал Автотрофне людство.                          

ukiv8901. Журнал Наука загартування.                                                 

Посилання                                                                                               

  Гімн Порфирія Іванова                                                                     .

Люди Господу вірили, як Богу

А він сам до нас на землю прийшов.

Смерть як таку вижене,

А життя у славу введе.

Де люди візьмуться? На цьому бугрі.

Вони гучно скажуть слово.

Це є наше райське місце.

Чоловікові слава безсмертна.

                              (Тут вся ідея Іванова)

 

Іванов Порфирій Корнійович, його особисте Боже ім҆я є Ош, яке перекладається як Білий. Він є учений у природі, мудрець.  Народ високо оцінив його діяльність. Йому за корисне діло дали назву Переможець природи, Учитель народу, Бог Землі. Він виконав усі заповіді Христа, через це він отримав ім҆я Великий за словом Христа. Але він далекий від релігії і протилежний, його вчення не релігійне, а наукове. Він описав у працях весь свій досвід, щоб люди читали, розуміли, старалися самі себе зробити такими досконалими, як він. Він переміг ворога людського. Тут є все для життя, здоров'я. Приєднуйтеся до еволюційного руху, щоб людина як вид еволюціонувала вічно. Він учить, щоб люди були щасливі, здорові, не хворіли, запобігали всякому захворюванню, всякій біді, щоби були вільні і незалежні.

Згідно із його заповітом, праці Іванова є суспільне надбання людства, вони не є індивідуальна власність, вони належать народові, подарунок усім людям усього світу всіх національностей, вони наукового характеру. Його праці використовуються вільно, кожен має право вільно безплатно копіювати, розповсюджувати, перекладати на всі мови всіх народів світу.     

Ми просимо всіх, перекладайте праці Порфирія Іванова на англійську та  всі інші мови народів світу, вільно розповсюджуйте. Дякуємо. Приєднуйтесь до еволюційного руху. 

Бажаємо щастя, здоров'я хорошого!

 

Поздоровляємо послідовників і всіх людей з еволюційним святом 25 Квітня Учителя Іванова. Дякуємо Учителю за його слово і діло. Бажаємо всім щастя, здоров'я.  

 

Учитель Іванов написав праці, щоб усі наші люди їх читали, розуміли, виконували, старалися самі себе такими зробити, як Учитель. Іванов був найздоровіший у світі. Він говорив, що його життя краще, ніж усіх людей.  Найголовніше, щоб кожен був щасливий і здоровий, не простуджувався і не хворів, запобігав всякому захворюванню. Свої праці Учитель сам писав 50 років, від 1933 до 1983 року. Він написав близько 200 загальних зошитів по 192 сторінки. Це близько п’яти мільйонів слів. Ці праці Учителя Іванова належать усім нашим людям усього світу на підставі заповіту Учителя: «Я в цьому ділі – один-єдиний чоловік. А слова мої, діло моє – це все єсть наших людей. Вони заселили цю нашу таку землю, вона нами заселена для мертвого життя». 1977.12.с.361. «Це моє все належить народові». 1973.11.с.27. «Люди всіх національностей для Паршека однакові, всі вони жити хочуть». 1979.10.с.45. «Я вболіваю не за одну націю, а за всіх наших у світі людей». 1979.11.с.19. «Ми це діло не кинемо ніколи. Це не одним нам руським таким людям, а всього світу всім людям». 1982.04.с.81. «Ми, вся молодь усього світу, повинні за це діло взятись і так робити, як робить для нас дорогий Учитель. Він це все зробив для нас, усієї молоді, що живе на білому світі. Ми повинні добитися це в житті зробити». 1981.11.с.125. «Ми з вами, усі люди, повинні проаналізувати, як якесь діло. Я вважаю, це діло є святе, ним люди мають задовольнятись». 1978.05-68. Іванов пише про своє слово: «Мій подарунок молоді». 1983.02.01. Праці Учителя Іванова – це подарунок молоді, всім людям всього світу всіх національностей. Вони редагуються і видаються за благословенням Учителя Іванова. Кожен бажаючий будь-якої національності має право, йому дозволяється перекладати праці Іванова з російської або української на свою рідну національну мову, вільно видавати і розповсюджувати без авторського права, як подарунок. При розповсюдженні книг захищати авторським правом нема необхідності. Праці Іванова перекладені на українську мову. Книги Учителя Іванова – це спільне благо всіх людей світу, не є приватною власністю будь-кого. Слова Учителя не продаються, не купляються. Книги Іванова видаються на пожертви, розповсюджуються безплатно, як подарунок.  Даром одержали – даром давайте. Іванов далекий від релігії. Вчення Іванова – це є наука. Всі праці Іванова в цілому є наука незалежність, вона створена шляхом практики загартування в природі. Загартування – наука всіх людей світу. Іванов пише: «Ця писанина пишеться мною, для того я її пишу, щоб люди наші її як таку читали, їй вірили і старались самі себе таким зробити». 1972.04.с.98.    «Прослідкуйте ви всі мої написані так зошити, їм у цьому кінця-краю нема, із чого ви як такі узнаєте про моє діло зроблене. А воно єсть, воно було, і буде воно вічно в житті. Слово – це моє діло в природі, ніколи ніяк не вмираюче. Я для людей це роблю для життя». 1983.02.с.78. «Це все робиться мною в природі. Скільки слів я оформив, а букв я написав! Це все істина в житті є». 1977.12.с.200.

*** Біологічна і соціальна еволюція людини. Людина – це біологічна і соціальна істота. Еволюція сучасної людини є біологічна і соціальна. Вона утворилася на різних етапах розвитку. Біологічна еволюція – це природний процес розвитку живої природи, що супроводжується зміною генетичного складу популяцій, формуванням адаптації, утворенням і вимиранням видів, перетворенням екосистем. (Вікіпедія). Біологічна і соціальна еволюція – це одне ціле, одна без другої не існує. Соціальний – значить суспільний, що стосується суспільного ладу, або суспільно-економічної формації. (Словник). Закони суспільного життя відіграють визначальну роль у соціальному прогресі людства. В історії відомо декілька формацій, які змінювалися від первісної до комуністичної. Спочатку перші люди жили переважно по-природному, близько до природи, загартовувалися в природі, на цьому етапі домінувала біологічна еволюція. Рушійною силою еволюції був природний відбір через боротьбу за існування. Людина в процесі еволюції розвилася до такого рівня, що в еволюції стала відігравати роль трудова діяльність людини в природі. Так утворилася сучасна людина. Люди перейшли від еволюції біологічної до соціальної. Сучасні люди утворилися 50 тисяч років тому, як говорить наука біологія. Керуючими в розвитку стали суспільно-трудові відносини як основа суспільства. Закони суспільного життя відіграють роль у суспільстві. Природа народжує людину для життя, щоб вона любила і берегла природу і людей. Потім люди учать людину жити по-своєму, по-залежному, без любові до природи. В біологічній еволюції сучасної людини майже непомітні зміни.

 

На етапі еволюції до комуністичної формації суспільний лад створювали залежні люди, не загартовані, які не люблять природу. Вони щодня вживають їжу досита, одягаються до тепла в тілі в теплий хороший одяг, вони живуть у домі з усіма вигодами. Вони неоднаково приймають дві сторони природи: хороше, тепле, холодне, погане. Вони не люблять холодне і погане в природі, приймають у своєму житті тільки хороше і тепле. Вони мають самозахист від природи: їжу, одяг, житловий дім тощо. Вони придбавають ці потреби через тяжкий труд. Суспільний лад на цьому етапі є недосконалий. Сучасне суспільство незагартованих залежних людей є недосконале, люди у всіх формаціях завжди незадоволені, тому вони змінювали їх одна на одну аж до комуністичної. У всіх суспільно-економічних формаціях між людьми всіма немає любові, люди не люблять один одного і природу. У них є ненависть, убивства, крадіжка, смерть, війни між собою, війна людини з природою. Є бідні й багаті, люди хворіють і вмирають. Люди шукають шляхи змінити суспільство на краще. Недосконала соціальна еволюція людини гальмує біологічну еволюцію. На цьому етапі  еволюції людина як біологічний вид майже  не змінюється, можна сказати, людина як вид відмирає. Удосконалення  суспільного ладу дасть поштовх для розвитку біологічної еволюції людини.  

 

Біологічна еволюція сучасної людини через природний відбір, природа сприяє тільки загартованій людині. Проаналізувавши досвід Іванова, ми прийшли до висновку, що в природі утворився нового виду чоловік, чоловік загартований, або людина загартована. Він дає початок для еволюції нової людини. З 1989 року почався новий етап еволюції людини. Іванов не застуджується і не хворіє, і учить людей, щоб через загартування запобігали всякому захворюванню, щоб не хворіли, не лягали в лікарню, продовжували своє життя. Він на собі і на хворих нужденних людях довів, що загартована людина не хворіє, живе довше, ніж незагартована. Природа людині загартованій дає здоровя, життя. А раз людина в своєму житті не хворіє, то вона довше живе, ніж людина незагартована. Бо переважно через свої хвороби люди вмирають. Як це відбувається? Природа людині за вчинки  утворює хворобу, забирає життєві сили, і тоді людина вмирає. «Тіло без хвороби не вмирає. Спершу природа сили його відбере, і тоді він легко вмирає. Такого чоловіка не народжувалось, щоб він жив вічно». Іванов. 8204:75. «Спитайте в наших учених: кому вони таке життя будують, якщо вони технічними залишаються, штучним вони оточені, хімія введена. Для людей це в природі неминуча смерть – мертвий капітал. А з мертвим жити – треба вмерти». Іванов. 7811:25. Людина, що загартовується, як вид еволюціонує, живе вічно. А людина, що не загартовується, як вид відмирає. Природа сприяє в житті людині загартованій, незалежній, і не сприяє в житті незагартованій людині, вона як біологічний вид відмирає. У цьому суть природного відбору в еволюції сучасної людини через загартування. Іванов говорить про трудову діяльність людини: «Люди із самого початку помилились у своєму ділі. Не треба було починати робити. Це діло почав робити, а потім на іншому ділі він помилився, захворів, похворів і вмер на віки-віків». Іванов. 7804:39. Учитель говорить, що буде з людиною загартованою і незагартованою. «Хто не любить у природі поганого й холодного, умирає на віки-віків. А хто тільки живе в природі різнобічно (тобто приймає холодне і тепле), той живе вічно в природі, йому слава в ній». Іванов. 7804:60. Еволюція людини почалася через Іванова з 1989 року, вона продовжується, і буде продовжуватися вічно, число людей нового потоку збільшується за геометричною прогресією. Іванов є перший еволюційний чоловік. Людина має бути такою, як себе представляє Іванов, загартований, незалежний, еволюційний, чоловік без усяких потреб їжі, одягу, житлового дому. Людина має не застуджуватися, не хворіти, запобігати через загартування-тренування будь-якому захворюванню. Отже, Іванов як представник нового людського виду вмирати не буде, він є безсмертним. І його послідовники теж вмирати не будуть, є безсмертними.

 

Іванов як еволюційний чоловік приймав усіх, хто звертався з просьбою, через свої руки струмом убивав біль, обливав холодною водою, всім усно давав такі поради, щоб запобігати захворюванню в житті: «Перше. Треба два рази в день, вранці й увечері, купатися холодною водою. (Ін 13:5) 2. З людьми здороватись, жодного чоловіка не проходити. Твоє діло – їм сказати, а їхнє діло – вони як хочуть. (Мф 5:48). 3. Треба знайти чоловіка нужденного, йому треба дати 50 копійок. Сам собі скажи: я, мовляв, ці гроші даю за те, щоб мені не хворіти. (Мф 19:21). 4. У п'ятницю о шостій годині повечеряй, лічи 42 години, у неділю о 12 годині будеш їсти. Вийди надвір, з висоти тягни повітря й говори: Учителю, дай мені здоров'я». Після цього їж, що хочеш, скільки хочеш. Твоє здоров'я – це є все. (Мф 6:13, 9:15). 5. Не харкай, не плюй на землю, не кури, не вживай алкоголь». Іванов. 8303:34. Це система Іванова. Передавай іншим цей досвід.

 

Людина має бути незалежною від природи, прагнути бути без усяких потреб, їжі, одягу, житлового дому. Іванов говорив, що еволюція – це свідомо не вживати їжу, наше свідоме терпіння без їжі має поступово рости. Він дав приклад терпіння без їжі 24, 42, 66, 108 годин у тиждень. Потім шість діб в тиждень не вживати їжу, два тижні, місяць терпіння без їжі. «У нас на арені стоїть 234 дні, ми ними користуємось без усякої потреби, бо це, що ми робимо в нашому такому житті, ми вводимо еволюцію. Вона росте щодня. 108 годин у тиждень, а 234 дні в році не вживати їжу - це ж є у цьому еволюція – не вживати їжу. Вона – це живий невмираючий факт у природі. Вона ж від нас не терпить, а вільно живе в цьому ділі. Це спільне наше діло». 8209:27.

Суспільний лад за наукою Іванова, соціальна еволюція. Нове суспільство має бути побудовано через любов людей один до одного і до природи, жити однією сімєю. Бажати і робити людям те, що собі хочеш. Просити один одного, але не примушувати. Хочеш жити по-новому – живи, не хочеш – живи по-своєму, і не заважай іншим. Своє впроваджувати, а іншим людям не заважати, їх не ображати. Не вбивати, не красти. Всі природні багатства є спільні, не присвоювати до свого імені землю тощо. Не говорити і не робити несправедливо. Всім життя однакове, зарплата однакова всім дорослим і малим. Діти на утриманні суспільства, а не батьків, як по-старому. Прощати людям провини їхні, не судити, не саджати у вязницю. «Я прийшов на землю цю вас не такому вчити. У мене така мисль: вас усіх зрівняти, щоб ви були однакові, жили мирно, без усякого зла. Щоб ви не робились між собою ворогами, любов свою проявили». Іванов. 1978.04:38. У суспільстві не повинно бути в’язниці. «За висловом Бога, треба їм, таким людям, в їхньому ділі простити. У них родиться свідома мисль, вона їх Учителевим ученням оточить. Більше він не буде попадати ні в тюрму, ні в лікарню. Буде жити за Божим ділом, ні в кого не буде красти. Усі будуть жити однаково, рівно, однією сім’єю». Іванов. 7804:30. Всі люди в своєму житті запобігають захворюванню за системою, не лягають у лікарню, їх не лікують хімією, штучними, технічними засобами. Медичний лікар має бути сам загартований і вчити всіх інших цьому. Бажати і робити іншим те, що собі хочеш. Милість, любов між людьми. Нема війн між народами, зброї. Отже, суспільний лад досконаліший, кращий, легший, ніж у старих залежних людей. Люди зроблять рай на землі, виженуть смерть від людей. Всім треба свідомість, без свідомості не будемо залишатися, для цього є праці Іванова. Праці Іванова – це життєвий закон прямої дії. Всім треба читати, розуміти, виконувати. www.osh.kiev.ua  

 

Збірка праць Іванова. Прямий порядок слів у реченні.

 

1ukiv6705 Загартування і люди. 1967.05.

1ukiv7707 1977 рік, він рокам початок. 1977.07

1ukiv7710 Смерть Богові від мертвеців через їхнє безсилля. 1977.10.

1ukiv7712 Сіято 60 років ховтня. 1977.12.

1ukiv7804 Це буде таке безсмертя. 1978.04.

1ukiv7805 Паршек. 1978.05.

1ukiv7806 Чувілкін бугор губа. 1978.06.

1ukiv7811 Ігореве діло. 1978.11.

1ukiv7812 Паршек. 1978.12.

1ukiv7901 Паршек. 1979.01

1ukiv7905 Паршек. 1979.05.

1ukiv7906 Паршек. 1979.06.

1ukiv7910 Паршек. 1979.10.

1ukiv8001 Паршек говорить про природу. 1980.01.

1ukiv8009 Паршек. 1980.09.

1ukiv8102 Паршек. 1981.02.

1ukiv8104 Паршек продовжувач справи. 1981.04.

1ukiv8109 Паршек. 1981.09.

1ukiv8202 Паршек. 1982 р. 20 лютого.

1ukiv8204 Паршек із загартуванням-тренуванням продовжує свою справу почату. 1982.04

1ukiv8209 Не ображається на це Парек. 1982.09

.1ukiv8211 Паршек.1982.11.

1ukiv8212 Паршек.1982.12.

1ukiv8302. Паршек. Мій подарунок молоді. 1983.02

1ukiv8303 Паршек. 1983.03

 

Збірка праць Іванова. Авторський вільний порядок слів у реченні.

ukiv5803 Книга "Людина".1933.07.с.1. Історія і метод мого загартування. 1951.11.с.45. Дані в Архів. 1952.12.с.4.

   Людина - це природа.1953.02.с.4. Питання. 1954.11.20.с.4. Для листів: Яке важке життя на землі. Лист

   земельному управлінню. Далі не буде життя. Користь невмируща, а шкода жити не буде. Скоро буде життю кінець.

   Журналу "Крокодил". П"ять рублів.1958.03.с.101.

ukiv5812 Для исторії пройдено по природі загартуванням-тренуванням. 1958.04.с.77.

   Моє загартування. 1958.06.18.с.27. Моє загартування. 1958.12.10.с.100. Моє загартування. 1958.с.1.

   Хвороба. 1958.с.4. Товариші. 1958.с.3.

ukiv5901 Загартування-тренування від спеки, холоду, голоду. 1959.01.с.145.

   Внесок семирічного плану для людини. 1959.02. с.24. Досить мучити уколами 1959.03.с.21.

   Загартування-тренування.1959.04.с.30. Шляхи до комунізму 1959.05. с.15. Вода. 1959.11. с.60.

ukiv6008 Моєму загартуванню задають люди зацікавленні питання.1960.02.с.43. Вранці о 5:00. 1960.08.с.160.

ukiv6010 Дві дороги. 1960.10. Продовження другої дороги. 1960.11.

ukiv6207 Ми боїмося війни. 1962.06.с.75. Людина. 1962.07.с.73. Рак. 1962.07.с.30. Віра самого хворого. 1962.08.с.2.

   Шлях один. 1962.08.с.6.

ukiv6209 Для чого людина живе в природі. 1962.09.с.69. Я герой. 1962.09.с.94.

   Віра вірою, а діло ділом. 1963.01.с.9. Порада. 1963.02.с.11. Пропозиція. 1965.02.с.11.

ukiv6506 Катя. 1965.06.с.197. Розумова праця і здоров"я. 1965.06.с.2. Чому я повинен кинути їсти. 1965.06.с.2.

ukiv6507 Сонечко. 1965.07.

ukiv6508 Життя незалежного чоловіка. Партія. 1965.08.ч.1.

ukiv6508a Життя незалежного чоловіка. Партія. 1965.08.ч.2.

ukiv6509 Партія. 1959.09.

ukiv6509a Бідні ми люди. 1965.09.

ukiv6510 Муха. 1965.10.

ukiv6511 Практика у теорії питає. 1965.11.

ukiv6511u Здоровий дух здорового тіла. 1965.11.

ukiv6512 Найгірша дорога, гірше не може бути. 1965.12.

ukiv6601 Ми.1966.01.

ukiv6601a Тракторист. 1966.01.

ukiv6602 Маяк. 1966.01.

ukiv6602a Історія людського життя. 1966.02.

ukiv6603 Я чи ви? 1966.03. Просьба.1966.04.

ukiv6604 Це буду я. 1966.04.

ukiv6604a 20 лютого 67 років. 1966.04.

ukiv6605 Людина.1966.05. Земля.1966.04.

ukiv6605a Доктор буде лікувати. 1966.05.

ukiv6607 Ворог.1966.07.

ukiv6607a Бог то Бог, не будь сам поганий.1966.07.

ukiv6608 Дві дороги.1966.08.

ukiv6609 Вересень.1966.09.       

ukiv6609a Один чоловік у полі воїн.1966.09.

ukiv6610 Ученим людям.1966.10.

ukiv6610a Звідки я думку взяв, що таким став. 1966.10.

ukiv6610b Згодом людина не буде вмирати. 1966.10.

ukiv6611 Пухирчик. 19966.11.

ukiv6612 Що буде далі. 1966.12.

ukiv6612a Одна,що йде, інша зворотна. 1966.12.

ukiv6701 Козел. 1967.01.

ukiv6701a Буде це. 1967.01.

ukiv6703 Паспорт. 1967.03.

ukiv6703a Туз бубновий.1967.03.

ukiv6705 Загартування і люди. 1967.05.

ukiv6707 Загартування і люди. Продовження. 1967.07. Зернятко початкового рака. 1967.03.14.с.37. Час ішов.1967.03.25.с.22.

ukiv6708 Буде тема писатися про нову людину.1967.08.

ukiv6710 Новий чоловік.1967.10.

ukiv6710a Дорога. 1967.10.

ukiv6712 Сни квітневі.67.12.

ukiv6712a Арктика.1967.12.

ukiv6801 Серце. 1968.01.

ukiv6801a Сім"я моя чи їхня. Сон мій.1968.01.

ukiv6802 Хто ти є. Прод. 6802. Матір. 6802. Друга серія...

ukiv6802a Ріка сучасна. 1968.02. Ріка 1968.01.

ukiv6803 Сажень.1968.03.

ukiv6803a Дочка 1968.03.Смерть.Товариші панове.1968.03.ч.1.

ukiv6804 Дочка. 1968.03.Смерть. Товариші панове.1968.03 ч.2.

ukiv6805 Лампочка. 1968.06. ч.1.

ukiv6806 Лампочка. 1968.06. ч.2.

ukiv6807 Москва.1968.07.

ukiv6808 Москва. Продовж.1968.08. Сонце. 1968.07.

ukiv6811 Я ніколи таким не був. 1968.11.

ukiv6812 Загартування і люди продовжується.1968.12. Сни на 1968 рік.

ukiv6901 Середа 1969.01.ч.1.

ukiv6902 Середа 1969.02.ч.2 Ви мене такого. 1969.02.

ukiv6903 Місяць і годинник.1969.04. ч.1.

ukiv6904 Місяць і годинник. 1969.04. ч.2.

ukiv6905 Що буде далі. Продовж.1969.04.ч.1.

ukiv6906 Що буде далі. Продовж. 1969.06.ч.2.

ukiv6907 Раз, один,два, три. 1969.08. ч.1.

ukiv6908 Раз, один, два, три. 1969.08. ч.2.

ukiv6909 Природу не обдуриш. 1969.10. ч.1.

ukiv6910 Природу не обдуриш. 1969.10. ч.2.

ukiv6911 Поїзд.1969.11. ч.1.

ukiv6911a Поїзд. 1969.11. ч.2.

ukiv6912 Водій.1969.12. ч.1.

ukiv6912a Водій.1969.12. ч.2.

ukiv7004 Держава. 1970.05. ч.1.

ukiv7005 Держава. 1970.05. ч.2.

ukiv7008 Зернятко.1970.08. Таксі.1970.10. ч.1.

ukiv7010 Таксі.1970.10  ч.2.

ukiv7011 Плуг.1970.11. ч.1.

ukiv7011a Плуг. 1970.11. ч.2.

ukiv7012 Геологорозвідка.1970.12. ч.1.

ukiv7012a Геологорозвідка.1970.12. ч.2.

ukiv7101 Мука.1971.01.ч.1.

ukiv7101a Мука. 1971.01.ч.2.

ukiv7102 Портрет.1971.02.ч.1.

ukiv7102a Портрет. 1971.02.ч.2.

ukiv7103 Продовження портрета.1971.03..ч.1.

ukiv7103a Продовження портрета. 1971.03.ч.2.

ukiv7104 Портрет шукає в природі істину.1971.04.ч.1.

ukiv7104a Портрет шукає в природі істину.1971.04.ч.2

ukiv7111 Небувале.1971.12.ч.1.

ukiv7112 Небувале.1971.12.ч.2.

ukiv7202 Бог народився в Росії.1972.02.ч.1.

ukiv7202a Бог народився в Росії. 1972.02.ч.2.

ukiv7204 Бог народився в Росії. Продовж. 1972.04.ч.1.

ukiv7204a Бог народився в Росії. Продовж. 1972.04.ч.2.

ukiv7204d Забій стихія. 1972.04.

ukiv7209 Верблюд. Продовж. 1972.07. Бик.1972.10.ч.1.

ukiv7210 Бик.1972.10.ч.2.

ukiv7211 Школяр.1972.12.ч1.

ukiv7212 Школяр.1972.12.ч.2.

ukiv7301 Ворота. 1973.01.ч.1.

ukiv7301a Ворота. 1973.01.ч.2.

ukiv7307 Понеділок. 1973.09.ч.1.

ukiv7308 Понеділок. 1973.09.ч.2.

ukiv7309 Понеділок. 1973.09.ч.3.

ukiv7309a Я став було думати. 1973. 09.ч.1.

ukiv7309d Я став було думати. 1973.09.ч.2.

ukiv7311 Володя. 1973.11.ч.1.

ukiv7311a Володя. 1973.11.ч.2.

ukiv7402 Я згадав сам про цього Бога. 1974.02.ч.1.

ukiv7402a Я згадав сам про цього Бога. 1974.02.ч.2.

ukiv7402d Я згадав сам про цього Бога. 1974.02.ч.3.

ukiv7406 Ворота продовжуються. 1974.06. ч.1.

ukiv7406a Ворота продовжуються. 1974.06.ч.2.

uukiv7407 Бог. 1974.07.

ukiv7412 Я захворів.1974.12.ч.1.

ukiv7412a Я захворів. 1974.12.ч.2.

ukiv7502 Люди. 1975.02.

ukiv7507 Люди. 1975.07.

ukiv7510 Чоловік.1975.10. Бог прийшов на землю для порятунку душі чоловіка. 1975.с.40.

ukiv7605 Люди. Продовж.1976.05.

ukiv7606 Це люди продовжують вивчати, розуміти цей бугор, де народиться чоловік...1976.06.

ukiv7608 Люди. Продовж. 1976.08.

ukiv7701 Батько, отець український рідний. 1977.01.

ukiv7702 Перші хвилини. 1977.02.

ukiv7704 Бог то Бог, але сам не будь поганий. 1977.04.

ukiv7707 1977 рік, він рокам початок. 1977.07.

ukiv7710 Смерть Богові від мертвеців через їхнє безсилля. 1977.10.

ukiv7712 Свято 60 років Жовтня. 1977.12.

ukiv7712a Це моє здоров"я.1977.11.15-1977.12.03.

ukiv7802 Початок. 1978.02.

ukiv7804 Це буде таке безсмертя. 1978.04.

ukiv7805 Паршек. 1978.05.с.75. Це треба. 1978.08.с.20. Діти наші. 1978.08.

    Ти, я чоловік. Я чи природа. 1978.08.с.45.

ukiv7805e Паршек. 1978.05.

ukiv7806 Чувілкін бугор губа. 1978.06.

ukiv7811 Ігоря діло. 1978.11.с.96.

ukiv7812 Паршек. 1978.12.

ukiv7901 Паршек. 1979.01.

ukiv7905 Паршек. 1979.05.

ukiv7906 Паршек. 1979.06.

ukiv7910 Паршек. 1979.10. Вода. 1979.11.с.29.

ukiv8001 Паршек говорить про природу. 1980.01.

ukiv8009 Паршек. 1980.09.

ukiv8102 Паршек. 1981.02.

ukiv8104 Паршек - продовжувач справи. 1981.04.

ukiv8109 Паршек. 1981.09.

ukiv8202 Паршек. 1982.02.

ukiv8204 Паршек із загартуванням-тренуванням продовжує своє діло. 1982.04. Моє це діло є.

ukiv8209 Не ображається на це Паршек. 1982.09.

ukiv8211 Паршек. 1982.11.

ukiv8212 Паршек. 1982.12.

ukiv8302 Паршек. Мій подарунок молоді. 1983.02.

ukiv8303 Паршек. 1983.03. Моя ідейна дорога. 1983.04.10.с.9

ukiv8303e Паршек. 1983.03.

ukiv8303en Паршек. 1983.03.

                Журнал Еволюційний рух

ukiv8801 Еволюція.

ukiv8802 Система здоров'я.

ukiv8803 Наука загартування..

ukiv8804 Еволюційний рух.

ukiv8805 Люди і незалежність.

ukiv8806 Віра.

ukiv8807 Еволюція Всесвіту.

ukiv8808 Порфирій Іванов українець.

ukiv8809 Життя однакове всім.

ukiv8810 Ув'язнених звільнити.

ukiv8811 Зробити друга з ворога.

ukiv8812 Земля спільна.Бог Ош

ukiv8813 Праці Іванова.

ukiv8814 Людина без потреб.

ukiv8815 Еволюційна партія.

ukiv8816 ім днів.

ukiv8818 Чотири частини вчення Іванова

ukiv8819 Істинна віра.

ukiv8820 Апокаліпсис здійснюється

ukiv8821 Білий світ. Лібералізм і незалежність.

ukiv8822 Переможець ворога. Порфирій Іванов

ukiv8823 Жити без війни. Зробити друга з ворога.

ukiv8824 Пророцтва Порфирія Іванова.

ukiv8825 Людство Ош. Еволюція Всесвіту.

Журнал Автотрофне людство

ukiv8840 Автотрофне людство.

ukiv8841 Автотрофність людства. Володимир Вернадський.

ukiv8842 Шестиденка.

ukiv8843 Автотрофний перехід.

ukiv8844 Автотрофне суспільство.

ukiv8845 Людство Ош - творець всесвіту, Бог Ош.

Журнал  Наука загартування

uk001s Книга життя Ош.

uk002s Життєвий закон Паршека.2008.

uk003s Історія Христа. 2009.

uk004s Критика релігії. 2008.

uk005s Наука. Хороше і погане. 2009

uk006s Живий Бог Землі.

uk007s Заповіді Учителя і Христа. Кінець віку залежності. 2010.

uk008s Паршек - продовжувач діла Христа. 2010

uk009s Природна партия. 2010.

uk010s Паршек Великий. Моє загартування. 2008.

uk011s Заповіді Учителя. Заповіді Бога. Нова країна. 2011.

uk012s Буде мир через ходіння босоніж.

uk013s Бог Ош.Бог Ош (Іванов) за ділом. 2014.

uk014s Ош

uk015s Рівняння еволюції. Як це вийшло, один Бог знає.2014.

uk016s Іванов говорить про початок Божої дороги.

uk017s Мудрість Паршека - рідна віра. 2008.

uk018s Допомога в здоров'ї. 2015.

uk019s Все про здоров'я.

uk020s Іванов виконав заповіді Христа

 

 

 

Література

Книга життя Ош.  

Посилання

 

https://uk.wikipedia.org/wiki/Автотрофне людство

https://uk.wikibooks.org/wiki/По-еволюційному  

https://uk.wikibooks.org/wiki/Автотрофне людство 

 

 Пишіть нам. E-mail:  osh-2@ukr.net

28.05.2015   

www.osh.kiev.ua