Іванов Порфирій Корнійович

Система

 

Цитати про здоров'я і коментар

 

Упорядник – Ош.

 

    Іванов Порфирій Корнійович (Несторенко), котрому за корисне діло дали назву Великий, Переможець природи, Учитель народу, Бог Землі, народився 20 лютого 1898 року в Україні, Луганська область, Лутугинський район, село Оріхівка. Люди дали йому прізвисько Паршек, також відомо його власне ім’я Ош, що в перекладі означає Білий. Порфирій є українець за походженням, його батько рідний українець[1]. Він 35 років свого життя жив, як усі люди, залежні від природи, тобто мав потребу їжі, одягу, житлового дому. Потім усвідомив, що залежність людська є основною причиною хвороби і смерті людей. Щоб люди не хворіли, не вмирали, треба їм бути незалежними від природи. Заради блага здоров’я всіх людей вирішив на собі випробувати незалежність у природі, тобто жити без потреби їжі, одягу, житлового дому. Потім навчити людей. Він від 1933 року до 1983 року піввіку ходив без одягу, крім трусів, свідомо не вживав їжу, не потребував житлового дому, загартовувався в природі. Створив спосіб життя по-еволюційному, здоровий спосіб життя, науку загартування, практично допомагав людям у здоров’ї. Його праці опубліковані на сайті[2]. Система Іванова – це п'ять заповідей, практична частина його вчення.

 

Порфирій Іванов говорить про п'ять заповідей. У кого він взяв ці слова?  7202.103. «Він ввів людські слова, щоб наші люди це робили. Вони повинні мити ноги холодною водою по коліна, щоб пробуджуватися. Вранці встав – мий. Це буде твій енергійний догляд за собою. Тепер друге, теж невмируще пробудження. Йде по дорозі чоловік, який би він не був. Ти не чекай від нього ввічливості, щоб він тобі її сам представив. Ти повинен сам її йому або їй представити, своєю голівкою з душею і серцем поклонитися і сказати їй або йому: «Здрастуй». Твоє діло – сказати, а вони нехай, як хочуть. А третє. Ти повинен знайти такого бідного, нужденного чоловіка, а вони є у нас, їм ніхто не допомагає, а йому треба допомогти, хоч 50 копійок йому треба дати, і сказати вперед: я, мовляв, тобі даю за те, щоб не хворіти ніде ніяк.104. Четверте. Це потрібно дочекатися суботи, 42 години часу, у п'ятницю ввечері повечеряти і розговлятися у неділю в обід в 12 годин. Коли сідати за стіл, треба вийти надвір, і підняти обличчя догори і повітря тягнути через гортань, і просити Учителя, щоб він дав йому або їй здоров'я. Учитель навчає всіх: не красти, не вбивати, не сміятися, не засуджувати, а бути всім перед усіма ввічливими. А коли.  Це робитимеш щосуботи, як свято. А п'яте. Не харкати, не плювати, не пити вино і не палити тютюн. Це ось людські слова, вони знайшли самі в природі і передали їх вони, Бог їх у систему зібрав і за законом своєї ідеї цим ось учить. Для них не буде потрібна в'язниця і лікарня[3]». Отже, ця система заповідей перевірена на практиці людьми.     

 

5803.с3. Мій вчинок такий у житті для всіх добрих живих людей. Він починається з пробудження ніг. Вранці мити ноги по коліна і ввечері холодною водою, два рази систематично. Щоб встав з ліжка – помий, і лягаєш в ліжко – теж помий. 4. Для кожної людини це здоров'я. Потім друге слідом за цим. Чоловік іде по дорозі, з ним зустрічається старий чоловік. Хто б він не був, дідусь, чи бабуся, з ним треба привітатися. Сказати: «Здрастуйте». Дідусь, чи бабуся. Для них треба застосувати це слово обов'язково. Третє. Між нами живуть люди, які потребують чого-небудь. Йому потрібна допомога, а її треба пізнати на ньому. І допомогти йому, щоб він більше не потребував. Про себе сказати, що я допомагаю для того, щоб не потребувати самому цією допомоги. Четверте. Це 30 годин часу поспіль протерпіти без їжі в тиждень раз. Моя порада – в суботу до неділі до 12 годин. Ти вичерпав сили, тобі потрібно знову їсти. Для цього треба знову повітря свідомо тягнути з висоти через гортань. 5. Три рази вдих і видих, а сам проси, кому віриш, у кого ти вчишся. А він Учитель, вчить нас, щоб ми не застуджувалися і не хворіли. Найголовніше, говори: «Учителю, дай мені здоров'я». Він не шкодує, через свої руки передає силу волі. Але ви від нього далеко. П'яте. Це не плювати на землю і не харкати. Також не курити, не пити вино. Ці п'ять усних роблять людину новою. Я вас прошу. Поки ти ходиш на своїх ніжках, не лежиш у ліжку, займайся.[4] 

 

5804.с74. Встав – помив, і лягаєш – помий. Лягай у ліжко з митими ногами. Це друге. Ідеш по дорозі, по шляху. З тобою зустрінеться людина старше від тебе. Ти його зовсім не знаєш. А твоє діло – треба низько вклонитися голівонькою, і сказати йому: «Здрастуйте». Дідусь чи бабуся, чи дядько з тіткою. Третє. У нас є особливо бідні, живуть дуже погано. Вони покинуті долею. Можливо, ти завтра гірше будеш жити. Але зараз ти живеш добре. Допоможи йому, щоб тебе задовольнити, в повній формі є здоров'я. А його у нас не кожен має. У нас здоров'я різне. Один дає, від нього ніхто не відмовляється. А нездоров'я, якщо воно пробирається в твоє тіло, то буде, як завжди, прогресувати. Гроші даються за працю, а ти їх даєш за своє хороше. Я, мовляв, даю за те, щоб не хворіти. Четверте. День суботній з ранку до неділі, до 12 годин не їж їжі і води. А коли потрібно сідати, то потрібно обов'язково потягнути три рази повітря через гортань вдихом і видихом. І сказати: «Учителю мій, дай здоров'я». Пте. Не плювати, не харкати. Це вчинок один для всіх, щоб люди для себе робили, і з цього всього отримували реально для свого здоров'я. Це буду я відігравати ролі, як ініціатор. Один для всіх, а всі для одного. Будуть цього вчинку вчитися.

 

5902.с6. Природна профілактика, пробудження центральної нервової системи, щоб ми знали про цю справу, що воно нам дає реальне і хороше в своєму тілі здоров'я. Це продовження життя. Що ж буде для цього зробити людині, щоб не виходило стомлення, а завжди було енергійне пробудження. 1. Мити ноги по коліна холодною джерельною водою вранці й увечері, два рази. Встав – помив, і лягаєш – помив. 2. З дідусем і бабусею, з дядьком і тіткою, тобто з людиною вітатися. 3. Бідного шукати, знайти, довідатися і йому допомогти, тільки зі словом, для чого ти даєш, для доброго здоров'я. 4. Суботній день до самої неділі, до 12 годин не їсти ні їжі, ні води. А в 12 годин обід, треба сідати їсти. Ти, як людина, вийдеш надвір. І піднімеш голову в атмосферу обличчям, і тягни до відмови повітря вдихом і видихом. Сам говори, тобто проси. Віриш у вчинок цей, що він корисний буде піднесений. Треба Учителя визнати, що він його знайшов, і зараз сіє його на хворих людях. Хворі виконують і отримують від цього здоров'я. А цей вчинок, не рекомендує харкати і плювати на землю, легше і краще буде проковтнути через гортань. Свідомість нас оточить всіх, ми зробимось ввічливими. Цей вчинок нам допоможе легко кинути палити і горілочку пити.

 

6011.с.150. Мити по коліна ноги два рази в день. Із старими, з дядею, тітонькою здороватися. Низько кланятися, щоб люди були спокійні. Бідного самому шукати для того, щоб найти його і йому допомогти. Чим можеш і вмієш, допоможи. В тиждень протерпи півтори доби без усякої їжі, без води. А коли треба їсти, то треба повітря з висоти тягнути для поповнення в шлунку окису з повітря. 151. У цей час, якщо віриш моїм силам, що вони тебе вчать, проси: «Учителю, дай мені здоров'я». Щотижня будеш робити. Харкати, плювати нікому не рекомендується. А тільки треба буде проковтнути, як їжу. Спробуй таким зробитися, як зробився я.

 

6201. Приходить час, треба лягати в ліжко спати. А ти свої ноги мий холодною водою по коліна, тоді твоє тіло буде з тобою розмовляти своєю мовою. Вже твій мозок буде сіяти про цю справу свою думку. 170. А то він абсолютно про цю справу нічого не думає і не гадає. Друге, що буде треба зробити, щоб наше тіло заслужило увагу самого себе зберігати. Ідеш ти, або я йду, все одно, по своїй доріжці. А з тобою зустрічаються старші від тебе люди, дідусь з бабусею, чи дядько з тіткою. Ти або я їм свою шану, голівкою своєю вклонися, зробися між ними нижче їх, і скажи їм свої слова: «Здрастуйте». Дідусь, чи бабуся, чи дядько з тіткою. Це ти вимолив, ти між ними стаєш небувалий чоловік. Про тебе слова про це ніхто не скаже поганого, а завжди позаздрять такому вчинку. І скажуть свої слова: ось, мовляв, молодий чоловік, він один з усіх ввічливий. 171. Одні потребують чогось, а інші не потребують, живуть краще від інших. От треба шукати чоловіка нужденного, щоб знати, чого він потребує. І йому треба в його житті тим допомогти. Я, як Учитель, навчився допомагати чоловікові хворому, нужденному здоров'ям. І даю пораду, щоб він її виконував. Одне робити те, що я його вчив.  172. А він зобов'язаний це робити, якщо йому сказано вже, щоб він знайшов такого нужденного чоловіка, щоб він дійсно потребував твоїми 50 копійками.  І йому слід було їх віддати. Сам собі скажи: «Я ці гроші цій людині даю за те, щоб мені було в житті своєму добре». І віддай. Тепер чекай перший день суботній. У п'ятницю поїв ввечері – до самої неділі до обіду. У 12 годин дня треба буде їсти, сідай. А перед їжею вийди надвір, і піднімай своє обличчя ротом вгору. З висоти тягни через гортань повітря вдихом і видихом до відмови. У тебе народяться сили не такі, як були до цього – сили здорові. І ти сам тягни повітря, проси ініціатора. 173. Це я буду Учитель. Якщо йому віриш, що він нам Учитель, вчить нас цьому, такі суботи будеш робити кожен раз, в тиждень 42 години. Ворог здається, відступає від твого тіла, і йде геть подалі. Харкати, плювати на землю нікому права не давалося. Не пити вино, і не палити тютюн. Про це все розповідати, всім передавати один одному, щоб люди знали, і робили все, що треба для свого здоров'я. Ось тоді-то ми всі будемо здорові люди цією справою займатися. Нас природа зблизить, ми зробимося друзі, і не будемо ніколи ворогувати, а між нами зародиться любов. Ми будемо один одному допомагати, вчити цьому.

 

6205.23 А це моє вчення, учися. Вранці мий ноги, і ввечері теж мий ноги, щодня доглядай за ними. Та про нас не забувай, про дорослих, з ними здоровайся завжди. Головкою їм кланяйся для того, щоб вони тебе бачили, і від тебе чули. Стань від іншого свого близького нижче на соломинку, завжди потопаючому допомагай. А 42 години часу підряд ти терпи, не їж свідомо і не пий щотижня. Мною робиться, в суботу до 12 годин дня неділі я не їм, не п'ю систематично. А потім виходжу перед їдою, і тягну повітря з висоти з природи до відмови всередину. І сам прошу природу, щоб вона мені дала життя і на мені моє вчення. А ти, дитинко, віриш, що я Учитель для тебе, вчу хорошому. 24. Проси мене особисто: «Учителю, дай мені моє здоров'я». Тобто що буде треба, те й проси. У мене в природі вистачить багатств. Не плюй на землю, не харкай. Горілку не пий, а тютюн не кури. З таким вчинком, з такою любов'ю до природи можна буде завжди в трусиках йти. Ніколи ніяк не будеш природою переможений. У природі це вчення моє випробуване на мені особисто одному. Я в цій справі ініціатор, завоював на собі сили. Через це все сказано мною молоді. Не будеш це робити – не отримаєш від природи в житті ні здоров'я, ні щастя. Тебе задавить погане через твоє невміння в житті. Ти не робиш нічого такого, щоб бути здоровою людиною. А робиш для себе погане. А погане приводить до смерті, але не до життя.

 

6206. 55. Треба миттю вставати. А лягати з думкою, щоб нічого не робити, нічого за це не отримувати. А коли спав свій час, то потрібно ставати на ноги. Ти, як чоловік, інший зовсім, повинен любити сам себе. Твої ноги повинні пробуджуватися, тобто мити ноги повинна людина холодною водою по коліна вранці і ввечері. Це твій особистий догляд за собою. Друге. Коли ти йдеш по дорозі, то з тобою зустрічаються люди дорослі, люди похилого віку з бабусями, і дядько з тіткою. Ти, як чоловік, повинен їм своєю голівкою поклонитися, і сказати їм: «Здрастуйте».  Дідусь, бабуся, дядько з тіткою.  Твоя справа – сказати. А їхня справа – їхня. Люби іншого, чим-небудь йому допомагай.  Це твої в цьому заслуги. 42 години на тиждень.  Бери цей час, і терпи для свого здоров'я.  Це твоє розвантаження.  Але це робиться за допомогою Учителя, хто учить. Кому цікаво бути здоровим, він просить Учителя, як ініціатора цієї справи. Коли протерпів цей час, треба сідати їсти. 59. То перед тобою вся природа, особливо атмосфера, ніким не розпочата.  Це вище твоєї голови.  Ти підніми голову, і поглинай через горло вдихом і видихом повітря. Воно заповнить твою жадібність, для твого шлунку буде завжди легко. Сам тягни це повітря, а сам говори слова: «Учителю, дай мені здоров'я».  Це роби з душею. Плювати або харкати нікому не рекомендується.  І не пити вина, і не палити тютюн. Ці поради не я створив, самі люди, котрі зверталися за допомогою до мене. Я їх брав своїми руками.  І їх руки тримав доти, поки моя сила і моя воля пробралася через організм іншого чоловік. Йому, як нужденному в цій справі, струмом убила його нестаток. Він через прийом чоловіка сильного, котрий природою загартовується, він сили має, і їх їм передає. Сама природа жива цю річ творить.

 

6207. Це збереження здоров'я. Людина через це все не буде піддаватися ніякому захворюванню. Людина буде ходити в одних трусиках зиму і літо щодня. Йому не потрібно ніякий житловий дім. Так навіщо тоді людині працювати. Якщо праця в цій справі відпадає, людина не буде мати ніякої потреби. 23. Чоловік буде жити за рахунок природи, за рахунок джерела – це повітря, вода і земля. 24. Тому він один іде по шляху для всіх, щоб вони через одного Іванова вченню вчилися. І створювали у себе щодо цього свої сили такі, як створив сам Іванов. Він пройде по всій кулі, і навчиться говорити на всі мови, і тоді-то нас усіх осудить. Скаже нам усім: відійдіть від мене всі невіруючі в мене, і створіть те, що створив я. Іванова природа виховала, вона на ньому виходила серце 25-річного чоловіка. Через це Іванов юнак, він молодий своїм дитячим голосом, у нього ноги ніколи не втомлюються, він сильний тримати себе на ногах, і описувати своє життя-буття. Коли ми цього доб'ємося, чого добився від природи Іванов, рак не буде над людиною ворогом, і не буде на людину рак впливати. 25. Усі хвороби від людини підуть через діло самої природи.

 

6207.16 с.15. Щоб люди не втрачали своє здоров'я, не застуджувалися і не хворіли. 16. Для цього треба нам усім робити, особливо з природою зблизитися.  Спершу треба визнати Іванова за Учителя, що він учить нас хорошого. Щоб ми свої ноги мили по коліна холодною водою щодня двічі. Лягаєш спати – мий ноги.  Встаєш з ліжка – теж мий, і йди, куди тобі завгодно.  Це перше. А друге, це твоя справа.  Ти йдеш по доріжці, зустрічаються старі, дорослі люди, з ними здоровайся: «Здрастуйте».  Дідусь, або бабуся, дядько з тіткою. Твоє серце повинно до них з любов'ю. 17. Третє.  Шукай  найбіднішого чоловіка, що потребує чого-небудь, і йому треба цілісно допомогти. Коли будеш допомагати, сам собі скажи: я, мовляв, цій людині даю для того, щоб мені було добре. І віддай без усякого. Четверте. 42 години щотижня не вживай їжу і воду. Це субота до неділі, до обіду.  А в неділю в 12 годин дня треба сідати їсти. То перед природою вийди надвір, і піднімай своє обличчя, і тягни повітря до відмови три рази.  Віриш Учителеві, що це він знайшов, вір йому, і проси його, як Учителя: «Учителю, дай мені моє здоров'я».  Три рази скажеш, і три рази потягнеш.  Все життя це будеш робити. П'яте. Не плювати, і не харкати, не пити, не курити. Це все для людини добре і корисне в житті для перероблення самого себе, щоб заслужити увагу від природи. 18. Щоб вона нам за наше прохання дала можливість жити легко, але не важко.  Наша справа одна – любити і зберігати природу.           

 

6209.27. с50. Щоб природа – повітря, вода і земля – не була через це все зроблене ворогом, а була другом.  Раз ти на землі народився для життя, то треба йому допомога в цьому, щоб він жив не по-старому. А треба навчитися жити в природі за рахунок свого організму, за рахунок тіла свого. Тоді-то від людини відпадає весь хитрий закон. Не буде потрібна ні міліція, ні дружина, ні прокурорський нагляд, ні суддя. Немає, за що судити. Тюрма повалиться, і лікарні не буде. Це все зробить еволюційна сторона, свідомість, наука загартування-тренування.  Вона доб'ється від природи, природа все допоможе зробити. 51. А в новому законі політики немає, і немає економіки. Вона загартуванню-тренуванню не потрібна. 73. Вона на чоловіка лізе, як ворог, настає. І свої сили ставить, а здорові жене з тіла. Але в тілі є сили, нитки мозкові, які залежать від очей від зору. Коли людина своїми очима думкою охоплює це місце, де турбує, то це місце цими силами попереджається. 74. Особливо тоді, коли людина через гортань тягне з висоти повітря, де робиться енергійна кров. Вона швидко проштовхується, і потрапляє в клапани серця. А серце постачає мозок якісною продукцією. Особливо без харчування користуватися повітрям. 75. Природа в цей час дуже сильно допомагає, щоб ішов з тіла ворог, це хвороба. А приходило здоров'я назад, що і потрібно чоловікові в його житті. Людина своїми наявними силами сама запобігає, і більше хвороба не прогресує, ця біль. 76. Треба тільки інші людські руки, щоб вони були здорового тіла. Вони передають людині свої розумові сили, які є у кожної людини. Ці сили прагнуть жити, вони відбирають у природі ці сили, і ними користуються. 77. І примушують самі себе, щоб були здоровими в тілі. А раз тіло буде здорове, то буде і дух здоровий. Ось чого герой добився від природи, від її умов. Ніяка хвороба не повинна на людині прогресувати. Ніяка епідемія не повинна впливати на організм людини. 78. А тільки треба за це герою сказати превелике спасибі. Людина навчилася сама себе лікувати.[5]

 

6302. 7. У нього хворобу визнали фахівці лікарі злоякісна пухлина рак верхньої губи. А для мого прийому не треба ніяка хвороба, а треба його тіло. Я з ним веду розмову. Перш ніж я його приймаю, мию ноги до колін холодною водою. А потім беру за його руки, і тримаюся своїми руками, не перестаю його вчити вчинку, щоб хворий робив своїм тілом. Перше. Я кажу, щоб він вранці і ввечері мив свої ноги. Встав з ліжка – мий ноги. Лягаєш в ліжко – теж мий. 8. Друге. Ідеш по дорозі, а з тобою зустрічаються люди всякого характеру. Ти їх чужими не вважай, усі вони близькі рідні, з ними треба здороватися, свою ввічливість їм представляти: «Здрастуйте». Дідусь, або бабуся, дядько з тіткою, або молодий чоловік. Твоя справа – сказати, а їхня справа – як вони побажають. Третє. Треба самому пошукати бідного, нужденного чоловіка. Йому треба допомогти з метою: я цьому чоловікові даю цю допомогу за те, щоб у мене не було ніякої хвороби. І віддай їх без всякого. Четверте. 42 години часу треба не їсти, не пити. У п'ятницю ввечері поїв, а в неділю в обід, в 12 годин, треба сідати їсти з підготовкою. Треба повітря з висоти потягнути через гортань глибоко вдихом і видихом три рази. Сказати свої слова: «Учителю, дай мені здоров'я». Я ініціатор усьому. Всі люди, яких я приймаю, вони мене просять. Це повинен хворий робити щотижня, кожен раз на тиждень, як свято. П'яте. Не харкати, не плювати. Не палити, і не пити ніякого вина і пива. Я в цей час йому розповідаю, що я передаю через руки свою силу волі, і зупиняю його хворобу, уже запобігли їй  моїми силами. У нього ноги роблять те, що обігріває. Останнє моє – його вивести за руки,  виводжу надвір. Будь сніг, будь тепло, треба виходити надвір у природу роззутим. З висоти три рази тягнути повітря і просити мене. А я прошу природу, щоб людина до сонця і після сонця, кожен день систематично.

 

6506. с150. Ось що треба тілу робити, коли встаєш з ліжка. Я, як піднявся з ліжка, взявся за свої ноги, як за своє око. Починаю їх холодною водою по коліна добре мити до самого пробудження, до самої теплоти. Вони після миття розгоряться, як жар. А в тілі вже здоров'я. А у здоров'ї якщо нога буде, то більше не треба нічого. Треба її зберігати роззутою. Тепер друге. Ти будеш між людьми ходити, тобто перебувати. Люди різного характеру: старі, ровесники, молоді. Ти з ними, як з рідними. Не вважай, що вони чужі. Близько роби і зі своїми словами, ввічливо їх представляй. Низько кланяйся своєю голівкою, говори сам: я повинен сказати вголос. Здрастуй, дідусь, чи бабуся, та й дядько з тіткою і молода людина. Це без усякого сміху з істиною. 151. Третє. У нас є люди всякі, особливо чим-небудь нужденні. Їм потрібно в житті допомогу, її треба створити. А перш ніж допомогти, треба дізнатися, а чи правда він потребує. А коли про це дізнаєшся, обов'язково треба допомогти йому зі словами: я, мовляв, цій людині даю через те, щоб мені в житті було добре. А четверте. Це свідомість терпіти без їжі й води 42 години. Це час один для всіх. У п'ятницю ввечері повечеряй, а будеш їсти у неділю в 12 годин дня. З чистим повітрям, вдих і видих до вживання. Якщо віриш моєму вченню, вір і проси, благай мої сили. Говори: «Учителю, дай здоров'я». П'яте. Не плюй на землю слину і не харкай, і не кури, не пий вина. Будеш гарантований у природі від в'язниці та лікарні. Не будеш робити – не будеш гарантії мати.

 

6511. Мийте ноги щодня вранці й увечері холодною водою по коліна, краще було б обливати все тіло.  А людей зустрічати старих, дорослих і малих наших людей, з ними треба вітатися. 89. Їх не вважай чужими, а близькими рідними своїми.  Буде обом сторонам добре.  А от бідного шукати доведеться особисто самому імущому, сильному чоловікові.  Треба добре пізнати, чи потребує він допомоги, і як, і якої допомоги.  Якщо він потребує, йому треба дати зі словами, даремно гроші не роздають: «Я даю ці гроші цьому нашому чоловікові для того, щоб більше я не хворів». І без усякого йому віддай. Даремно ніколи не пройде, а тільки отримаєш хороше. 90. Четверте в системі. А в цій системі 42 години не їсти і не пити, свідоме терпіння. У п'ятницю поїж ввечері в 6 годин, і до неділі до 12 годин дня, всю суботу не вживати нічого. А коли сідати їсти, то треба вдих і видих, з висоти тягнути треба через гортань. Тягни повітря і проси Учителя: «Учителю, дай мені здоров'я». Це кожну суботу твоє свято, в тиждень раз будеш робити. А п'яте. На землю не плювати і не харкати, не пити ніякого вина, і не палити тютюн. Це все заслуги людини між нами і природою. 91. Війна, боротьба з природою ніколи через це не буде. Тільки з любов'ю робити кожному нашому чоловікові, любителю свого життя, наше для всіх здоров'я. За гроші здоров'я не купують.

 

6602.22.с129. Не кидав одного дня, щоб не проліз від головного мозку, а потім по всіх ниткам спускаюся вниз по хребту до самих ніг, по всім окремим пальчикам, і великим, і маленьким. А потім піднімаюся до серця, до легень і до плеч, та вниз по руках до самих пальчиків. І знову доходжу до самої місцевої системи, яка укладається в життя мозку.               

 

6602.26   Моє вчення – це здоров'я. А здоров'я є народові. 34. А от моя порада: треба буде трудитися, доглядати за собою.  Встав з ліжка – ні за що не берись, як за воду холодну, свої ноги мий по коліна.  Це твоє вже пробудження в теплу сторону.  Лягаєш спати – теж мий холодною водою по коліна, і тоді лягай у ліжко.  Енергійне тепло ногам.  Два рази мий, з любов'ю мий, не лінуйся.  Це одна з усіх у природі твоя робота для себе.  Треба робити з душею та інше.  Треба буде у себе до всіх ввічливість проявити, щоб на неї ніхто з оточуючих ніде ніяк не ображався. 35. Треба низько своєю головкою кланятися раніше від чоловіка, що зустрічається, йому казати треба: «Здрастуй».  Дідусеві або бабусі, дядькові з тіткою, і молодій людині.  Це наша така дружба, любов між собою в природі. Тільки хороше ти отримаєш у житті за твоє хороше.  Знай добре, що ти живеш між людьми такими, які є нужденні чим-небудь. А їх треба самому знайти, і узнати, чого він потребує, чому він так погано живе. 36. У одного є, а в іншого немає, тому між нами смітить ненависть.  Ми, люди, цим хворі, йдемо від неімущих людей. Їх треба нам шукати, і допомагати їм за можливістю, щоб вони не жили так погано.  Тоді нас з вами природа ніколи не образить. Ми через цей весь учинок і не будемо отримувати хворобу чи застуду. Залежить від самих нас. Особливо четверте діло.  Це не їсти 42 години підряд. То ти їв, а потім у тебе народилася для цього свідомість. Поїв ввечері в шість годин у п'ятницю, а в неділю о 12 годині будеш їсти. Це твій урок, один для всіх. 37. Такий час на тиждень один раз будеш робити. А перед тим як сідати їсти, то треба буде надвір до повітря виходити. І тягнуть вдих і видих до відмови, просите мене: «Учителю, дай мені своє здоров'я». Я вчу вас, щоб ви не плювали на землю і не харкали, вино не пили, і не курили тютюн. Це важке твоє буде терпіння. Щоб усно у своїй голівці тримати, і пам'ятати це все напам'ять. Для тебе це буде природна наука загартування. Ти будеш робити для самого себе хороше і для іншої людини. Ніколи ти не отримаєш від природи захворювання. Це вчення моє, зроблене мною. І в природі я сам знайшов, навчив себе в ньому, став інших учити.

 

6604.07.с31. Перше. Треба холодною водою мити по коліна ноги щодня вранці і ввечері. Бажано довести себе до обливання всього. Це живе пробудження. Друге. Зустрічаєш мовчки будь-якого чоловіка. І не чекай від нього, щоб він для тебе свої слова сказав ввічливо: «Здрастуй». Це твій буде у всьому програш. Ти повинен поспішити, захопити свої слова. Йому треба сказати: «Здрастуйте». 32. Дідусь або бабуся, дядько з тіткою і молода людина. Твоє діло – сказати, а його діло – він як хоче. Третє. Треба не чекати, поки свою руку протягне людина, і буде у тебе просити милостиню. А ти йому в цю хвилину – бах, сто карбованців. Це не допомога твоя. Ти за це не отримаєш подяку від природи. Ти повинен сам по людях бачити і знаходити цього чоловіка, якому треба обов'язково допомогти, бо він потребує. Так не давати. А якщо намітиш своєю душею і серцем йому допомогти, ти дай зі своїми словами.  33. Я, мовляв, цій людині даю за те, щоб мені ніяк ніде не хворіти. Віддай без жодної задньої думки. Четверте. Це стосується твого прагнення. Ти намічаєш свій час, 42 години робиш свідомо, терпіти не їсте і не пити води. Це час у суботній день. Ти повинен заради свого здоров'я не вживати всю суботу до обіду неділі. Треба буде сідати їсти. Без всякого вдиху і видиху чистого повітря не робити. Вчителя треба просити під час цієї дії. Говори слова, сам тягни повітря. Вдих і видих, а сам говори: «Учителю, дай мені здоров'я». 34. Три рази скажи, сідай їж. Це будеш робити щотижня, один раз щотижня. Субота – твоє це свято. П'яте. Не плюйся слиною і не харкай на землю. Тютюн не кури, і вина ніякого не пий. Все це треба отримати через руки від довіреного сильного здорового чоловіка усно, не через писанину, це теорія. А практика – тіло людини, яке виходило в собі здорове загартоване молоде серце. Воно сильне вбити твою будь-яку хворобу, яка тебе мучила. Коли це все ти вивчиш напам'ять, і зрозумієш, що не людина допомагає в цьому твоєму бідному ділі. Це все залежить від тебе особисто.

 

6604.24. с.92. Давайте ми з вами робити, почнемо з ніг, а до цього скинемо головний убір. Найголовніше, голову розкриємо, і її примусимо в природі побути без усякого іншого залежного захисту. Як буде добре, то скинемо і взуття з ніг, і почнемо їх водою пробуджувати. Як тільки треба буде вставати на ноги, щоб на них ходити, зараз же їх треба холодною водою мити по коліна. 93. Ноги пробудив, а потім у цьому треба ходити по землі. І не думати про сніданок, що треба його поїдати. Або ж ти йдеш, а з тобою люди зустрічаються. З ними треба обов'язково вітатися, як з близькими і своїми для того, щоб через це не робитися чужими і шкідливими. День весь прожив та зробив, що буде треба. А коли лягаєш, то для сну мий ноги так холодною водою по коліна. Але ніколи з голови не викидай про бідних, хворих, забутих усіма. А йому треба в цьому ділі допомогти. Ти повинен про його хвороби дізнатися і запитати: що тобі в твоєму житті заважає? Коли дізнаєшся, і зможеш допомогти, своїми словами скажи: я цій людині допомагаю через те, щоб мені було добре. 94. І віддай з душею і серцем, тобто допоможи. Це буде твоя заслуга. А потім на тиждень один раз візьми 42 години підряд, і не їж, води не пий. У п'ятницю о шостій годині вечеряй. А потім будеш їсти в неділю в 12 годин дня. Коли будеш їсти, то треба тягнути повітря через гортань. Потягни три рази і скажи своєму Учителю: «Учителю, дай мені здоров'я». І це будеш робити щотижня в суботу. Останнє. Не пити вина, не курити тютюну, і не плювати, не харкати. Все це діло тобі зробити не на шкоду, а на користь.

 

6605.20. с.19. Але Іванова пробудження, хоча воно і важкувате.  Кожен день треба мити ноги холодною водою по коліна.  Я встаю з ліжка, ні за що не берися, а за свої ноги.  Біжу під кран, швидше мию по коліна.  Холодно, і сильно холодно.  Але що ж, взявся за гуж – говори, що не дужий. Так же само лягаю в ліжко – теж мию.  Але зате я отримую задоволення.  Мої ноги горять від тепла, і мені приємно.  А от я коли йду по дорозі, зі мною зустрічаються люди, що йдуть проти.  Я нікого не проходжу мовчки.  Головкою вклоняюся їм низько, кажу слова: «Здрастуй». Дідусь або бабуся, або дядько з тіткою, молодий чоловік.  Так Учитель навчає нас. 20. Знайомий або незнайомий, а ввічливість.  Душа і серце потрібна. Треба шукати самому нужденного.  Тому, хто просить, йому не давати, він професіонал. А тому треба дати, хто не просить, а живе погано.  Його треба знайти, і обов'язково допомогти зі словами: «Я даю ці гроші для того, щоб мені було добре».  Віддай без усякого осуду, це теж треба. А суботній день до неділі не їсте. У п'ятницю в 6 годин повечеряв. І чекай, коли пройде 42 години, це в 12 годин дня у неділю. Їсти не поспішаю так, а виходжу надвір, і там займаюся фізично.  Через гортань тягну повітря. 21. Поповнюю внутрішні умови для того, щоб продукт не впливав.  І тут же прошу Учителя: «Учителю, дай мені здоров'я».  Три рази роблю.  А потім сідаю їсти.  Це роблю на тиждень один раз, як свято, з душею і серцем. Харкати, плювати на землю не рекомендується.  Пити вино не можна, також курити тютюн не можна.  Все це чоловікові будь-якому дає нове.  Він через це все зроблене в природі заслуговує увагу більше нічим не хворіти і не застуджується. 22. Ніколи ніде ніяк не захворіє. Гостра хвороба зникає від цього. Я не хочу ніякої подачки від людей, мені не треба ніяка нічия допомога. Я для цього не народжувався, щоб робити свою особисто економіку. Мені це старе гниле не треба. 66. Я ніколи не думала, щоб цей мій вік робив те, чого мене навчив робити він. Мене не лікував від хвороби, а вчив мене загартовуватися від інших захворювань, щоб вони не нападали більше. 67. Сам нічого не робить, крім одного – холодною водою ноги мої помив. Вони в мене розгорілися, як полум'я. Через руки передав свою силу, навчив усно, що робити. Я запам'ятовувала, сама роблю. Хіба це погано ноги мити холодною водою вранці і ввечері. Встала – помила, лягаю – мию. Все це не так роблю, проявляю любов, душу з серцем. Сама роблю. А коли йдеш по дорозі, особливо у нас у Москві. Є люди з високим розумінням. Йому головкою поклонишся низько, скажеш: «Здрастуй, шановний». А він зупиниться, та ще перепитає у мене. 68. Незнайома, а здоровкаєшся. Тут мої йому темні слова, як у воду дивляться, йому скажуть. Моє діло – вам сказати, а ваше діло – ви як хочете. Це слова Вчителя. Він нас усіх так одному вчить, хто робить. Це між людьми не погано, а добре обом сторонам, і мені, і вам, шановні ви вчені. І усмішка у нас залишається при собі. Що ж роблю я далі за вченням Учителя. Не треба бути господинею над тим чоловіком, що просить, хто стоїть на своєму місці і просить. Йому через одного потрапляє, вже його хвороба. Ви його примушуєте своїми копійками засуджувати вас. А я так не роблю. Це професіонал цьому місцю. Учитель такому не допомагає. 69. Якщо ти цій людині даси, ніякої допомоги ні від кого не отримаєш. Учитель за ту людину, хто сам шукає цю бідну людину, хто не просить, а потребує допомоги. Ось цьому треба допомагати. Навпіл поділи рубль. Собі полтинник, і йому полтинник. Зі словами говори: «Я цій людині даю ці 50 копійок для того, щоб мені було добре, щоб я не хворіла нічим». Так я роблю, не отримую збиток, а додаю. А от не вживаю їжу свідомо. У п'ятницю ввечері поїв, а в неділю в 12 годин дня їм. Без усякого повітря не їм, а виходжу надвір. 70. Там займаюся. Бажано всім це робити. Я проявляю любов у цьому. Роззутим виходжу, і тягну повітря, роблю глибокий вдих і видих. Без Вчителя не залишаюся, кажу: «Учителю, дай мені здоров'я». Скажу три рази. Можна більше про це говорити, але достатньо. Моє це свято для здоров'я ні на що я не проміняю. Я не плюю слину і не харкаю, і не курю, і не п'ю вина. Через це діло не боюся виходити надвір, і водою обливатися при будь-якій атмосфері. Я вже нічим не хворію.[6]     

 

6610.21. с147. У цьому ділі природа допомагає.  Ноги мию сам холодною водою до колін. 148. Прошу будь-якого чоловіка, щоб він моє вчення робив.  Вранці і ввечері мити ноги щодня кожен раз.  Це буде перше.  Друге за цим йде.  Треба буде зустрічатися з дорослими людьми, їм голівкою кланятися, говорити слова свої: «Здрастуйте».  Дідусю і бабусі, або дядькові з тіткою, і молодій людині.  Ніколи не пропускай.  Це твоє щастя, заслуги в цьому. Третє.  Сам шукай чоловіка, чого він потребує.  Якщо потребує, йому треба допомогти.  Без усякого діла не давати, дається з метою. 149. Добре узнай, а потім зі словами дай: я, мовляв, даю, щоб мені не хворіти, тобто було завжди добре через це діло. Четверте.  У п'ятницю о 6 годині вечора поїж, а потім лічи 42 години, у неділю о 12 годині будеш  їсти.  Коли будеш сідати, виходь надвір, поверни вгору обличчя і тягни зверху вдихом і видихом три рази.  Це найголовніше.  Кому віриш, якщо це правда, проси з душею і серцем.  Це твоя субота свято.  Щотижня будеш робити. П'яте.  Не плювати слину, не харкати на землю, не курити тютюн і не пити вино. 150. Це п'ятикутна зірка.

 

6611.14. З цим вченням завойовуєш незалежність. А незалежність вчить людину  самому бути здоровою людиною, хто про себе турбується і вболіває про іншого. 30. Ми з вами, люди, хочемо від природи отримати хороше з хорошого – це ніколи не буває.  А от з поганого ми отримуємо хороше.

 

6703.24.с77. Раз лікарі не допомагають, так от, шановний, моє бери, і роби моє.  Коли будеш виконувати, ніколи не будеш ніякою хворобою хворіти. Хворий ці слова бере, тоді-то Учитель за ним починає доглядати. Ноги мити сам садить на стілець. То нагинається, то піднімається. Ноги не що-небудь, їм потрібна холодна крижана ванна. Як тільки помив, якщо ти прийшов з душею, з серцем, отримаєш здоров'я. Без цього всього діла ніколи, хвороба не буде далі прогресувати. Людині зараз вже легко зробилося. Сам стоїть, і руками тримає хворого перед собою. Йому в очі говорить.  А у самого думка працює в Учителя з голови до ніг, з ніг до голови. Легені, серце і живіт. 78. Робиться пробудження.  І учить словом Учитель.  У день два рази вранці і ввечері ці ноги мити будеш.  Встав – помий, і лягаєш – помий.  Це твоє перше завдання завжди робити.  Друге.  Ідеш по дорозі, з тобою зустрічаються люди всі.  Ти або ви не чекай від нього ввічливості.  Сам її перед ними роби.  Здрастуй, дідусь, чи бабуся, дядько і тітка, та молодий чоловік.  Твоє діло – скажи, і все.  Третє.  Шукай по людях сам бідного, нужденного чим-небудь чоловіка.  Багато не треба давати, п'ять карбованців по-старому, а по-новому 50 копійок.  Дай з метою, щоб ти знав, за що йому даєш.  Ти чогось хочеш у природі мати.  Я, мовляв, даю цій людині за те, щоб мені не хворіти.  І без усякого їх віддай.  Один раз це робиться в житті людиною.  Щоб за тобою боргу не було.  Якщо є, ці копійки віддай. 79. До суботи приготуйся.  У п'ятницю поїв, а в суботу не їж і води не пий до самої неділі. Виходь надвір. Якщо неможливо, відчини кватирку. Тягни повітря з висоти, проси сам, кому віриш. Учителя просиш – проси його, а сам тягни до відмови: «Учитель, дай мені здоров'я». Це твоє свято. У тиждень раз роби. П'яте. Не плюйся на землю і не харкай, не кури тютюн, не пий вино.  Пам'ятай завжди, з ним разом живи, з Учителем. Він твій вічно всюди зі своїм ділом помічник. Без нього нічого не роби. Він про це знає, що ми всі хворі, стоїмо в черзі. Не думаємо, але нас чекає природа, ми до неї з часом самі йдемо. Вона нас зустріне так, як мене зустріла. Каже Анна. Це хвороба рак. А щоб вилікувати, ми, всі люди, не зможемо цього робити, крім тільки одного Учителя. 80. Він з холодом близький, і гірше від усіх живе.  Без усяких прикрас. Любить природу, не йде ні від якої хвороби, своїм тілом відчуває в природі всі захворювання. Сам знає погано. Коли болить, цьому всьому всі свої сили кладе цій людині допомогти.  Я прошу, благаю всіх людей, що живуть на землі!  Не чекай час той, коли захворієш.  Він учить, усіх просить нас. За це все нічого не бере, а сам у цьому ділі всім допомагає. Хто має можливість, йому допомагають, він від цього не відмовляється, якщо є, за що.  Так йому не давайте. Отримаєш здоров'я – це обов'язково.  Не будеш хворіти, як я добилася.  У мене Учитель – помічник один.  Я йому вірю і надіюсь, прошу його. У мене хвороба зникла, немає тієї, яка була. Рак зникнув.   

 

6703.24.с95. Я і на це дав слово не пити. Хоч і важко було в цій справі, але зате я отримав велику допомогу. Раку немає. Дивіться на мене і дивіться на фото. Це все не туз бубновий зробив, а чоловік. Ви знаєте, що він робив моєї губі? Після всяких розмов руками масажував. Як робилося від цього мені приємно, краще не може бути. Після чого зжив. Потім став вчити своїми словами. Каже мені,  Сергію Івановичу Качаліну. Проживаю в місті Москві, вулиця Станіславського, 8, кв. 5. Він мене просить, щоб я мив ноги щодня вранці і ввечері. Встав з ліжка – треба помити холодною водою по коліна, лягаєш спати – теж мий. А коли я буду йти по дорозі, і зі мною люди будуть зустрічатися, я повинен головкою поклонитися. І їм сказати своє слово: здрастуй. Дідусеві, бабусі, дядькові з тіткою або молодій людині. Моє діло – їм сказати, а їхнє діло – вони як хочуть. 96. Четверте. Один час я повинен не їсти 42 години. У п'ятницю поїв ввечері о шостій – до 12 годин неділі. Суботу всю, а в обід ти повинен їсти. То ти повинен вийти надвір, тягнути повітря з висоти до відмови один раз, другий і третій. Просити треба Учителя: «Учитель, дай здоров'я». І все буде.  П'яте. Не плювати і не харкати. Найкраще, одне з усіх. Це для хворих людей чиста профілактика.

 

 6708.04с.186. У чоловіка ракове захворювання. А я цю таємницю в природі на людині зробив, видалив у неї легко природно, але не штучно. 187. Його наші вчені хірургічним шляхом стараються вирізати або випалити. По-моєму, це все не є полегшення. Ворог відновлює свої фокуси, повертається, і повторює свої сили, від чого людина довго не живе. 188. А якщо я це зумію, мені буде слава. Хіба це нашому чоловікові народженому, якщо він буде мити холодною водою по коліна вранці і ввечері завжди. А хіба він буде принижений? З усіма старими з бабусями, і з дядьком і тіткою, і молодим чоловіком своєї головкою вклонитеся і скажете: здрастуйте.  189. А потім треба самому шукати бідного, нужденного в природі чоловіка, і йому дати. Коли будеш йому давати, говори: «Я цій людині даю за те, щоб не хворіти». І віддай. Четверте. Не їсти. Поїв о шостій вечора в п'ятницю, а будеш їсти у неділю о 12 годині. Без повітря не сідай їсти, а виходь і тягни до відмови з висоти три рази. Тягни і кажи: «Учителю, дай мені здоров'я». Не харкай, не плюй слину, не кури, не пий.

 

6710.10с39. Моя Перемога. Він самородок, за ділом.  А джерело – загартування.  Трудиться один для блага всього людства, навчається в природі, хвалиться перед світом.  Хоче сказати правду про самозбереження моєї клітини.  Серце моє молоде, здорове, загартоване 25-річної людини. 40. Вихід мій у світлі.  Я не боюся ворога, не боюся нічого, навіть смерті.  Якби у мене не було цього, я б давно помер.  А то я чоловік землі, дихаю я дуже сильно. А говорю різко не про якесь чудо, а про природу, про фізичне, про практичне явище.  Про чисте повітря, вдих і видих, снігове пробудження, миттєве одужання, про нервову центральну частину мозку.  Я люблю і вболіваю, але ніколи не забуваю про забутого нами всіма хворого.  Душу його знаю, хочу допомогти йому або їй.  Це не слова нам одні кажуть, а робиться все ділом. 41. Рука моя пише владика.  Ніколи про це не забути, дуже справедливе.  А просьба яка?  Мене треба, як діяча, просити – будеш здоровий.  Кому це буде не треба, нашому юнакові молодому?  Та ні, шановні ви.  Це світове значення.  Нашу природу треба знати, і її треба як матір любити.  Про це діло не мовчати, а треба правду говорити не про хворобу, яка відіграє над людиною.  Нам треба говорити про людину, яка відіграє ролі над хворобою.  Нам треба вчитися вчення Іванова, щоб не потрапляти у в'язницю, і не лягати нам у лікарню. 42. Жити вільно, не лізти на рожен.  Яка буде нам слава любити самих себе!  Ввічливо своєю голівкою низько кланяйся старим.  Дідусеві, бабусі, дядькові і тітці, ровеснику і молодій людині свою ввічливість представляти. Ех, і життя моє важке для всіх! Зрозумійте моє терпіння, для цього серце своє загартуйте.  Милі мої ви люди, гляньте на сонце, ви побачите правду, своє одужання. Бути завжди таким, як я, Переможець природи і Учитель народу. (Кінець). Щоб учити людину своїм досягненням. Я мию ноги щодня вранці і ввечері холодною водою по коліна.  43. Це моє в природі пробудження, найголовніше, перший початок.  А друге.  Це треба буде зустрічатися з людьми старими, дідусями і бабусями, з тьотею і дядею, та дорослим, молодим чоловіком, як я роблю.  Головкою поклонюся й скажу слова свої: здрастуй, дідусь, бабуся, тітка і дядько, дорослий, молодий чоловік.  Моє діло сказати, свій обов'язок їм представити, а вони як хочуть.  Третє.  Це вже моє діло чоловіка бідного, нужденного по природі шукати без усякої помилки, щоб він матеріальну частину потребував. Тому, хто просить, це професіонал, йому не треба ця допомога.  Дізнаєшся добре, що він потребує.  Перш ніж давати, ти скажи усно: я, мовляв, даю для того, щоб у мене не було ніякої хвороби. 44. І віддай так, як я віддаю. Не засуджую і нічого поганого йому не говорю. Четверте.  Це час 42 години треба зробити розвантаження.  Я сам це ввів і роблю щотижня. У п'ятницю їм ввечері, а не їм суботу, неділю до обіду. О 12 годині обідній час.  Я до цього готуюся.  Виходжу надвір, і там починаю з висоти тягнути чисте повітря, що падає на землю, три рази. Тягну, сам прошу природу: дай мені життя, вчення моє, яке я передаю іншому.  Вчу його тому, чому треба вчитися.  Для того треба мене просити: «Учителю, дай мені здоров'я».  Це будеш робити щотижня з душею і серцем, у всьому будеш вигравати.  П'яте. Не плювати на землю, не харкати, і не курити, не пити. Це буде впевнене твоє здоров'я, завойоване в природі. 124. Це буде не по-залежному, а по-незалежному. Якщо ми всі до одного чоловіка візьмемо, і станемо робити, у нас буде велике зрушення. Економіка буде природна, але не штучна, багата з усіх, вона нам дасть все, що хочемо.

 

6712.21.с103. Я пробуджую тіло людини, щоб воно не хворіло і не застуджувалося. Це ввели самі люди для того, щоб робити. І усно, як урок свій ясний у природі робити. Перше початкове в житті – це буде треба ноги водою холодною вранці і ввечері мити. Устав – мий, лягаєш спати – теж мий. Це система чоловіка. Він повинен робити з душею і серцем. Друге. Чоловік на дорозі, а з ним, як з чоловіком, зустрічається так це просто. 104. Чоловік чоловікові друг у житті, товариш. Треба буде в житті своєму між собою так навчитися чоловікові живому на землі зробити, щоб природа взяла на себе сили, і виховувала чоловіка в дусі такого характеру. Якщо він буде йти по дорозі, хто б він не був у своєму житті – дідусь, бабуся, дядько, тітка, або ровесник тобі, чи молода людина. Не чекай від нього його милості, а поспішай сам його пробудити, йому сказати свої особисті слова, мовляв, здрастуй. Він чи відповість, це нам не треба, лише б сказав ти. 105. Третє. Це буде твоє діло шукати по природі бідного чоловіка. А вони є, що потребують допомоги. Треба буде навчитися його знаходити, і треба узнавати, чого він потребує. Якщо є, чим допомогти, обов'язково треба вміло допомогти, щоб він залишився вашою допомогою задоволений. Ти скажи про цю допомогу: я, мовляв, даю за то цій людині, щоб мені в цьому ділі було добре. І віддай без усякого осуду. Четверте. Прийшла до тебе за часом субота. Ти тільки повечеряй у п'ятницю ввечері. Берись за діло, лягай спати, але не забувай про те, що час іде твій. Ти повинен протерпіти як ніколи цей належний час. 106. А він буде між тобою і природою. Ти повинен нічого не їсти всю суботу до самої неділі, до 12 годин дня, а потім треба сідати їсти. Ти повинен вийти надвір, і там підняти обличчя вгору, а потім тягни чисте повітря з висоти, проси того, хто тебе буде вчити. Він учить цьому, він господар природи, хранитель усього: «Учитель, дай мені здоров'я». Коли це ти зробиш, потягнеш, три рази скажеш, сідай їж. Це в тебе буде велике свято, ти про нього ніколи не забувай. Це твоє особисте здоров'я одне з усіх, будеш завжди робити. 107. П'яте. А коли ти хочеш поласувати цигаркою або вином, цього ти не роби. Не пий, не кури, і не плюй, не харкай на землю. Коли у тебе це істиною залишиться у твоїй голові, і ти будеш знати про це діло твоє і обов'язок, то ти можеш ставати збоку свого Учителя. І будеш вчитися у нього в діях. У нього практика на ногах простоювати великий час. У ногах, що проходять, ти втомлюєшся. Коли до води доходиш у будь-який такий час, занурюйся, і там, як чоловік живий, відпочивай. Треба буде так клітку поставити, своє тіло, щоб ноги були вниз. А руки свої тримай вгору – ти перед природою здався.  108. Вона бачить твою дію, твою роботу на собі. Ніколи не бійся, що на тебе нападе якийсь ворог. Ти цим завданням будеш огороджений. Воно не вигадане. А зроблене в природі людьми, і дано мені ним користуватися, як природним джерелом для всіх. Учитель – це Переможець природи, він буде і хазяїн її. Народяться сили на людях, у них буде віра. Повірять чоловікові одному.

 

6902.28. 35. Купаються холодною водою і миють ноги.  Виходять у природу, з висоти тягнуть чисте не почате повітря. А з людьми зустрічаються завжди ввічливо. 36. Старому дідусеві й бабусі, дядькові і тітці, також молодій людині головкою низько вклоняються. Словами кажуть: «Здрастуйте».  Це наше діло – сказати, а їхнє діло – як хочуть.  Ми з вами не повинні забувати про бідного, нужденного чоловіка.  Його доводиться шукати, до нього вміло звернутися, і у нього треба запитати.  Що тобі заважає, що в тебе така є нужда? А раз у нього нестаток, то треба йому допомогти зі словами.  Я, мовляв, даю тобі за те цю свою допомогу, щоб мені було добре в житті. І віддай.  А субота – це наше велике свято. Його треба весь період часу протерпіти, і дочекатися 12 годин неділі.  Без повітря не треба сідати їсти.  Завжди перед обідом підняти обличчя у висоту, і до відмови повітря тягни через гортань.  Кому віриш, того проси. 37. Курити не треба, і пити вино не треба, харкати, плювати на землю не треба.  Це тебе і виправдає в житті твоєму.

 

6904.26.с24. Ти йому мий ніжки. Скажи, щоб він сам для цього мив ноги по коліна два рази на день. Система така. 25. З дідусем і бабусею, дядьком і тіткою, і молодим людиною здороватися.  Це буде твоя ввічливість.  Бідного в цьому знайди, нужденного, допоможи йому.  Коли будеш давати, скажи: я, мовляв, даю для того, щоб на користь мого здоров'я.  В суботу не їсти до неділі до обіду.  А потім сідай їсти.  Без повітря не треба, а потрібно вийти надвір у природу, тягнути три рази в себе повітря з висоти, і просити Учителя, якому ви вірите.  На землю не харкати і не плювати, не паліть і не пийте. 129. Люди робляться друзями в природі. Самі себе звільняють від вічно вмираючої залежності. Вона нашого брата примусила лягати в землю.

 

6920.16.с182  Я, Іванов, чому такий у природі став?  Тому що я природу пізнав через любов свою, як милого друга.  Як у матері рідної ці сили випросив, вона не пожаліла мені віддати. Як я життя отримав, і своє вчення не теоретичне, як це роблять усі, а практичне. Мої ноги взимку і влітку ходять для того, щоб людині не було за її вчинок режиму. Людина буде новою, вона буде за собою доглядати в природі практично. Вчення Іванова не веде за собою в тюрму людину, не веде за собою в лікарню. А це треба буде робити будь-якій людині, що робить наш Учитель дорогий. 182. Учитель практично доглядає за самим собою. Вранці ноги холодною водою миє до колін для того, щоб тіло пробуджувати, і тілу давати доступ до повітря. Лягаєш у ліжко – теж помий ноги холодною водою. Це система вироблена людьми всіма в процесі всього загартованого життя. Це перше, яке повинні любити і робити. А друге, треба буде не забувати про свою ввічливість. Куди її треба кидати? Іншим старим і дорослим ми, як молодь, повинні сказати: «Здрастуйте». Це наша така буде перед ними свідомість. Не очікувати, поки вони скажуть, а треба братися самим. 183. Наше діло – сказати, а їхнє діло – як вони хочуть. Але ми їх повинні примушувати, щоб вони нас таких знали, і з нами віталися. А потім третє. Шукати між собою бідного, нужденного чоловіка, кому треба допомогти від душі і серця. Сам собі скажи: я цій людині даю для того, щоб мені не хворіти, тобто добре, легко жити. І без усякого такого віддай. Четверте. 42 години не їсти, це субота. У п'ятницю ввечері повечеряти о шостій, а потім у неділю о 12-й треба буде їсти. Ти повинен тягнути повітря з висоти і просити Учителя: «Учителю, дай мені здоров'я». Три рази попроси, три рази потягни повітря. 184. П'яте. Це треба не харкати на землю, не плювати, вино не пити і не палити. Це все треба вивчити усно, і миттєво перед природою все робити, як свято. Це робить для цього сам Іванов. За що його природа таким допустила? За це, бути перед усіма Богом. Він допомагає, у нього природні сили, він друг її. Тому він переможець природи, хранитель самого себе. У нього серце молоде загартоване, здорове 25-річної людини. Таке ми повинні всі мати. Учитель не для того гартувався, щоб самому користуватися. Він учить нас усіх. Все наше погане відпаде саме, а народиться в природі на людині хороше через погане і холодне в природі.

 

6911.24.с88. Щоб не застуджуватися і не хворіти, треба взятися за вчення практичне Іванова. Доглядати за своїми ногами, в день два рази холодною водою мити. Встав з ліжка – берися за ноги, їх мій. Лягаєш в ліжко – теж мий. Це твій милий труд для того, щоб тебе носили енергійно ноги. 89. Твій перший внесок любов твоя до себе, пробуджувати повинен ти в природі. А коли ти йдеш по дорозі, з тобою зустрічаються люди усякого порядку, старі, ровесники і молоді. Ти їх не забувай своїм словом пробудити. Голівкою низько вклонися, і скажи «здрастуй» дідусеві або бабусі, дядькові з тіткою і молодій людині. Їхню таку милість від них не чекай, роби ти сама або сам. Це твоє все буде для всіх. А потім не забувай ти шукати нужденного такого чоловіка, чого-небудь він потребував, йому треба допомогти. Якщо ти можеш, допомагай. Без слова нічого не треба давати. А коли цього чоловіка виявиш, ти сам скажи: я, мовляв, цій людині даю за те, щоб нічим ніколи ніяк не хворіти. Віддай з душею і серцем цій людині. Четверте. Це субота, це 42 години. Марафонський пробіг він спішив зробити. А тут терпи, не їж нічого, і ніяк не пий. 90. У п'ятницю ввечері о шостій поїж, а будеш сідати у неділю о 12 годині обідати. Перед цим виходь надвір, піднімай голову, і з висоти тягни повітря, і проси Учителя, хто тебе учить. Сам тягни повітря через гортань, а сам говори: «Учителю, дай ти мені здоров'я». Він у нас такий один, хто не жаліє віддати своє здоров'я. П'яте. Це – не плювати і не харкати на землю. І не пити ні горілки, ні вина і ні пива, і не курити. Ось це ми повинні, кожна людина, у себе усно знати, і вчити цьому всьому нашу молодь. Природа наша і чоловік наш. Я ці якості випросив у природі. Вона мені такому віддала все те, що треба.

 

7005.25.с86. Ти як чоловік у природі повинен для цього пробудження зробити між повітрям, водою і землею. Перше твоє є завдання – доглядати за твоїми рідними ногами. 87. Вранці і ввечері мий по коліна холодною водою ноги – це твоє пробудження, є твій органічний догляд за ногами. Тепер друге.  Ти йдеш по дорозі своїй, а з тобою зустрічаються люди різного характеру. Чи знаєш ти, не знаєш, твоє діло одне – їм голівкою вклонися у пояс, і скажи вголос їм: здрастуйте. Дідусеві або бабусі, дядькові з тіткою, або молодій людині.  Це твої улюблені в природі від людей заслуги. Тебе ці люди ніколи не забудуть. А в будь-якому місці вони твій вчинок виправдають. Ти ніколи ніким ніде не будеш ображений за твою здатність. За це, що ти між людьми зробив, ти завжди будеш людьми виправданий. 88. Третє. Між людьми живуть люди бідно. У будь-якій нашій або іншій якійсь державі люди ображені природою живуть. Вони і жили в своєму нестатку. Так краще буде для тебе, якщо ти знайдеш сам цього чоловіка. Дізнайся, чим він хворіє. Що йому буде треба в його житті. А ти йому словом допоможи і ділом. Та хіба тебе природа за це твоє діло забуде? Ніколи. А вона тебе обдарує своїми небаченими дарами. Якщо ти цій людині своїм умінням допоможеш, то і ти за це в будь-якому місці твого життя від природи, від людей отримаєш хороше. Так от не дай, а дай зі словами: я даю цій людині для того, щоб мені було добре. І віддай. 89. Четверте. Це 42 години потрібно протерпіти, не їсти свідомо для свого здоров'я. У п'ятницю ввечері поїж, а в суботу до воскресіння до 12 годин дня не їсти і не пити воду. О 12 годині дня ти повинен поїсти. То ти вийди надвір, підведи обличчя, і з висоти тягни повітря через гортань до відмови. Сам або сама проси Учителя: мовляв, Учителю, дай мені здоров'я, тобто хороше. Тобі це буде дано, ти ж просиш у природі у переможця її. Це будеш зберігати щотижня, як твоє це свято. Потім п'яте. Не плюй на землю, не харкати, теж не кури тютюн і не пий вина. Учитель всіх нас учить, щоб ми не були в природі між людьми в державі злочинцем і хворою людиною.

 

7010.07 с.73. Їде в таксі, а сам про хворого думає. Починає з голови спускатися вниз по хребту до самих ніг, до пальчиків. А потім повертаюся назад, і піднімаюся до центра, до мозку. А потім спускаюся до рук, до пальців. А потім звертаюся до серця, до легень, до живота. Це все розсікати. Каже: не зброя буде в природі перемагати, а природність доведе правоту, яка стане на своєму місці, і буде своє творити. 92. А Іванов заочно по ньому лазить. Він починає від самого мозку від центральної частини, і по хребту спускається до самих ніг, до пальців. А потім піднімається до самих рук, теж до пальців. 93. А потім іде в груди до серця, і до легені, а потім у живіт. Це робиться для пробудження людського будь-якого тіла. 94. Загартований не боїться природи, не боїться нічого, йде на злочин усього життя. Для нього немає смерті. Він про це думає один єдиний чоловік. Йому треба хворий, він до нього приїхав не для того, щоб чоловік хворів. Він до нього приїхав його тіло підняти. Йому треба для цього вода холодна, він з нею пробирається до ніг. Іванову треба живе тіло, це його ноги. Він їх починає мити по коліна. Спочатку миє праву ногу, потім ліву. Після цього ставить на ноги, бере руками за руки хворого. У нього запитує про ноги, як у них після холодної води є тепло. Якщо є тепло вироблене, вже буде здоров'я. А раз чоловік буде здоровий, вже Іванову слава, він заслуговує цим Бога. 95. Це не все для хворого, йому треба здоров'я, а його знаходять люди в природі. Іванов Учитель, він учить людей, як треба зберегти себе в природі, щоб не застудитися і не захворіти. Учитель – це є все. Він за руки тримає, а сам учить, як буде треба усно знати, щоб це не забувати робити. Якщо ти, чоловік, чим-небудь захворієш, то у тебе на це лежить в голові природний матеріал – твого тіла пробудження. 96. Чоловік як тільки встав з ліжка, він відірвався від сну, зараз же берися за ноги. Ти їх мий холодною водою по коліна. Лягаючи спати, теж мий. Це ти роби сам для себе догляд. А друге, твій між людьми вчинок. Він тебе виправдає любов'ю. Ти не чекай їхньої ввічливості, поспішай її їм зробити, завжди поспішай захопити. Своєю голівкою кланяйся, говори: «Здрастуй». Дідусь чи бабуся, а потім дядько з тіткою, та молодий чоловік. Ти їх не вважай чужими, вважай завжди їх своїми. І не збирайся їм робити поганого. Це природа, люди в ній – все твоє багатство є. Вони твоєму життю завжди допоможуть.  139. Хочеш жити – так треба буде робити. Не лежати в ліжку в цих умовах. Треба на ногах, і по кімнаті ходити. Міняти цю атмосферу. Побула на подвір'ї на морозі – заходь у будинок, тут побудь.

 

7012.06.с.159. Я їм через руки передаю сили волі. Тільки живіть не по-своєму, а за моїм Божим вченням. Щоб не хворіти, не застуджуватись, треба заслужити. Одне те, що треба буде робити діло таке самого себе обслужити доглядом. І треба свою ввічливість показати в людях, щоб вони про тебе не сказали поганого про твій для них учинок. А ти коли йдеш по своїй дорозі, з тобою будуть зустрічатися люди. Дідусь з бабусею, дядько з тіткою, і молодий чоловік. Ти не чекай від їх діла, сам роби. Їм головкою вклонися низько з душею і серцем, свої слова говори: «Здрастуйте». Дідусь чи бабуся. Дядя з тіткою і молода людина. Що ти їм зробив? Хороше, і хороше від них отримав. 160. Вони ніколи не скажуть про це погане. Це друге. А третє. Не чекай, поки хтось до тебе прийде, і почне вчити, як буде треба жити, щоб у тебе було все, ти жив багато. А йди, шукай у твоєму селі, хто живе між нами погано. Ти його розумій, знайди, запитай у нього, що йому заважає, що він так бідно живе. Узнай добре, і допомагай йому, щоб він не хворів на цю хворобу. Ось це буде добре і тобі, і йому. Четверте. Приходить день суботи, ти до неї готуйся. Не їж до самої неділі до обіду, до 12 годин. Коли треба їсти сідати, ти вийди в природу. З висоти тягни через гортань повітря. Хто тебе учить цьому, він Учитель. Його проси, щоб він дав. Ти через це отримаєш хороше життя. П'яте останнє. Не харкай, не плюй, не пий, не кури. Все це у себе збережи, як око своє. То ти будеш жити за вченням Бога. 161. Не повіриш – живи ти по-своєму. Зробися злочинцем, зробися хворим. У вас є в'язниця, є лікарня, і є у вас кладовище, де ви поселені на вічне життя. Це все так думаєте. А Бог говорить своє. За хороше – хорошим, а за погане – поганим. Хто з вас, людей, живе гірше і холодніше від Бога. Він же на наше не претендує. Каже: це все ваше, ви ним хваліться. Сьогодні здоров'ям своїм, а завтра ви захворієте. Хто буде вам у цьому допомагати? Лікарня. Вона провідник до смерті. Лікар, він сам стоїть на черзі сьогодні захворіти. У вас на це засобів немає, і чоловіка у нас немає. А тільки народжений природою Бог зі своїм вченням, зі своєю просьбою до природи. Вона його народила для цього. Вона його навчила про це діло писати. Бог ні про кого не пише, про одну правду, яка повинна між людьми жити.   162. Ніхто тут не винен за це діло. Ми, всі люди, винні за свою дорогу, за залежне життя в природі. Ми нею йдемо, і нею на сьогодні без усякого Бога в природі хвалимось. Бог говорить. Хваліться, живіть добре і тепло. А все одно до поганого і холодного ви прийдете. Віруючого в нього спасу, а невіруючого в нього засуджу. Ось чого ви зі своєю розвідкою дочекалися. Бог ні в кого не запитав сам себе назвати ним, саме діло показало, саме життя визнало Богом бути в людях. Люди без Бога заблукали. За землю воюють, вбивають один одного, не рахуються з ворогом, що його треба зробити любимим другом. Бог усіх втихомирить, своїм словом, ділом нам покаже, за що його прислала на землю природа. 187. У нас, усіх людей, є та сила, яка зможе людину зробити новою людиною. Щоб ця людина змогла себе в природі загартувати так, щоб не хворіти і не застуджуватись, що і треба нам. Особливо нашій молоді, яка цим в спорті займається. І скоро в цьому вони без усякої користі горять. Молодь якщо тільки зрозуміє Бога, і піде по його дорозі. 188. І почнуть робити те, що зробив сам для цього Бог. Молодь погодиться жити, але не вмирати. Бога вважали, що він є, йому як такому сильно вірили, але на одну копієчку не виконували. А раз не виконували, то Бог народився зі своїми силами, зі своїм мудрим розумом. Створив свої слова для будь-якого національного чоловіка, щоб він у природі робив те, що буде треба молодому і старому. Це зроблена Богом заповідь, вона людьми створена для пробудження тіла.

 

7101.14с 43. Щоб ми цих справ у природі не заслуговували, бути злочинцем і хворою людиною, на це є вчення, найпрактичніше для всього світу. Перше.  За собою доглядати, мити ноги холодною водою по коліна вранці і ввечері. Встав – мий, лягаєш – мий. Свою ввічливість перед іншими людьми так постав, щоб вони були тобою задоволені. Ідеш по дорозі, а люди з тобою, як з людиною, повинні поздороватися. Ти цього не чекай, а сам низько кланяйся, говори їм: «Здрастуй». Дідусеві, бабусі, дядькові з тіткою, молодій людині. Твоє діло – їм сказати, їхнє – як вони знають. Третє. Треба буде шукати між собою бідного, нужденного чоловіка. Коли його знайдеш, йому треба допомогти зі словами: «Я цій людині допомагаю через те, щоб було мені добре». І віддай без усякого.  Четверте.  Приходить субота, ти в неї не їж і не пий до самої неділі, до обіду.   44. А коли треба сідати, ти вийди на двір, і підведи обличчя. Сам тягни повітря, і проси Учителя: «Учителю, дай мені здоров'я». Три рази скажи і потягни. Це в тебе є свято твоє. Потім.  На землю не харкай і не плюй, не кури і не пий. Це законне в природі явище, заповідь. Вона нами робилася, робиться, і буде вона робитися для цього людьми. Ми в природі живемо для того, щоб нам було від цього діла добре і тепло, чим ми і програємо в цьому самі. 82. Він веде себе до того, щоб не воювати, любити природу друга свого. Помирати через це не будеш. І коли зробляться через це всі люди, не буде ніякого злочинця, ніякої хвороби. Навіщо тоді в'язниця, навіщо тоді лікарня, якщо люди в природі з людьми жити будуть у любові. Чоловік таку думку створив, яка йому в цьому допоможе. 143. Не за гроші продається здоров'я, або воно купується. Цього моє здоров'я не робить. А без усяких грошей людина людині допомагає. Так він повинен бідного знайти, йому треба ввічливістю поклонитися. І запитати у нього, чого він так погано живе.

 

7102. с12. Це допомагає природа, чисте повітря і бурхлива вода. Вона миє ноги людині хворій. Вона зараз після миття холодною водою виділяє в тілі тепло. Це вже починає робитися в людині через це все здоров'я. Перше. Це робиться людиною догляд за собою, система щодня з душею і серцем.  Вранці встав – помив. Лягаєш – теж мий. Це одне є твоє пробудження. Не лінуйся, а роби. Друге.  Коли ти йдеш по дорозі, і з тобою люди повинні зустрічатися.  Ти від них не чекай милості, щоб вони тобі поклонилися в цьому. 13. Це буде твій програш. Ти повинен з душею і серцем поставитися, і своєю голівкою їм низько вклонитися. Скажи слова вголос: «Здрастуйте, дідусю». «Здрастуй, бабуся».  «Здрастуй, дядько». «Здрастуй, тітка». «Здрастуй, молодий чоловік». Це буде твій перед усіма виграш. Третє. Потім розумом своїм шукай між людьми бідного, нужденного чоловіка, хто живе в природі бідно, важко. Ти дізнайся, чого він потребує. Якщо це маєш сам. Йому багато не треба. Ти дай йому 50 копійок зі словами. Давати будеш – скажи (про себе): «Я даю ці гроші лише тому, щоб не хворіти нічим». І віддай з душею і з серцем. А четверте. Треба провести у себе розвантаження. У п'ятницю повечеряєш, потім не їж до самої неділі до обіду. О 12 годині треба сідати, ти дочекався час. Іди надвір, підніми вгору обличчя, і тягни повітря з висоти до відмови, і проси в цьому Учителя. Це буде уболівальник цьому всьому. 14. Він про це говорить, він про це пише. Читайте, розумійте.  Коли будеш повітря з висоти тягнути, проси словами: «Учителю, дай здоров'я». Найголовніше, Учитель, дай мені здоров'я. Це твоє буде свято, про яке ти не повинен забувати. Це твоє буде здоров'я. П'яте. Ти не повинен на землю плювати і харкати, не пити, не курити. Найкраще в житті, не буде через це все зроблене ніякого злочинця і хворої людини у нас з вами через це все.  Якщо ми зробимося на всій нашій землі люди, то у нас ворог зникне, не буде його всередині нас, і не буде його ззовні. Сама режимна система в законі зміниться. Учитель прийшов на землю для того, щоб учити одному. Вірити йому, вченню. Найголовніше, Учитель просить весь народ виконувати його вчення. Це світове значення. 15. Війська всі внутрішні не будуть потрібні, також не будуть потрібні і зовнішні війська. Через це вчення вся медична інтелігенція не буде треба. 52. Бог – це чоловік зі своїми заслугами. Йому природа дала всі свої можливості володіти цим, чоловікові хворому допомагати. 53. Люди перестануть робитися в людей злочинцями через свою зроблену ними чесність. У них милі люди будуть мати через це загартовані, здорові й молоді серця. Ніякого нападу не буде з боку їх, вони оточать себе здоров'ям. Від них відійде в'язниця, відійде лікарня. 146. Перше. Ноги свої по коліна мити холодною водою щодня двічі, вранці і ввечері. Встав з ліжка – берись за ноги. Лягаєш спати в ліжко – теж мий. Друге. Ти ходиш по дорозі, з тобою зустрічаються різного характеру люди, вони повинні з тобою поздороватися. Але ти старайся з ними зустрітися ввічливо з серцем. 147. Сам захоплюй, їм голівкою вклонися, і скажи: «Здрастуйте, дідусю». Або бабуся, та дядько з тіткою, і молодий чоловік. Це твоя з ними укладена дружба, любов. Третє. Це треба між собою шукати ображеного, бідного чоловіка, щоб він потребував чого-небудь. А ти зможеш допомогти – йому треба допомогти. Дізнайся гарненько вперед. Скажи, я, мовляв, йому даю для того, щоб мені було від цього добре. І віддай без усякого. Четверте. У п'ятницю повечеряєш ввечері, і лічи години, 42 години, в обід у неділю будеш їсти. А коли треба сідати, то вийди надвір, і підведи у висоту, і тягни повітря через гортань, і кажи: «Учителю, дай мені здоров'я». Три рази потягнеш, три рази скажеш. Сідай їсти, їж все, не бійся. Це твоє буде свято щосуботи кожного разу. П'яте. На землю не харкати і не плюй, не кури і не пий (алкогольне).  148. Що може бути краще від цього всього в житті в природі. Ми цим всі виходимо серця, вони будуть у нас загартовані, здорові, молоді 25-річної людини. Це наше буде здорове життя в природі, чим роззброїмо ми в'язницю і лікарню. У нас буде між нами проходити чесна свідомість. Ось чого ми від природи доб'ємося. Нам вона за це все послужить благом. Нас цим природа помирить. Ми не будемо горді і мстиві, а будемо між собою ввічливі. Ось що нас з вами чекає. У нас різниці не буде. Ми захоплювати будемо приниження. А каприз, ненависть відкинемо зовсім. Ми будемо одному Богові вірити всі. Не будемо нападати і підсиджувати. А будемо ми допомагати, як таким один одному. А коли ми зробимося, як Учитель. Він просить природу, вона йому допомагає у всіх його справах. 149. Бог зі своїм нікому не заважає, але своє зроблене і знайдене в природі ставить. Вмирайте, місць вам вистачить. А ми, каже Бог, почекаємо. Той, хто закопав, він його відкопає. Обов'язково буде це діло. Бог примусить собі вірити, як Богові. Якщо ми цього ось доб'ємося, вивчимо ми природу, зрозуміємо цих ось людей, які померли давно. Їм не хотілося нікому вмирати, а померли, як і не жили. А раз їх природа покарала, їх природа і все це пробачить. Вони не винуваті. Їм треба жити, а природа не дала, взяла та вмертвила. 169. Я недарма Бог є. Я у ділі його несу ім'я його. А з в'язниці, з лікарні всіх випущу. Вони в цьому не винуваті. Винуваті ми всі до одного. Якби ми в кишені не мали грошей, хто б туди простягнув руку. А раз кишеня у тебе є, значить, є у тебе і гроші. Я роблюсь через це злодієм, а хвороба приходить через чуже, зовсім не твоє, а природне. Воно примусило людину бути хворою. 178. У мене як такого на комісії питала професор жінка: «А як ти лікуєш рак?» Я їй кажу, що я не лікую ніякий рак. Для мене є хвороба будь-яка, вона на людині ворог. Її ніхто не має права з людини зняти. А я за допомогою повітря, води, землі це зроблю. Людина позбавиться від цієї хвороби. Людина для мене – це все. Аби вона мене попросила, щоб я їй допоміг.[7]

 

7103.20с27. 37 років я мив ноги холодною водою по коліна. Я цим пробуджую нервову частину мою для того, щоб мої ноги дружили, і любили повітря, воду і землю. Я 37 років зустрічався з людьми: з дідусем, з бабусею, з дядьком, з тіткою, і з молодим чоловіком, юнаком. І своєю голівкою низько кланявся. Говорив з душею, з серцем, спішив їм сказати: «Здрастуйте». За це ображатися не будуть, а тільки дивуватися. А мої для них є заслуги.  37 років допомагаю ображеному, хворому, забутому всіма. Це я отримав допомогу від природи. Вона на прохання мені свої сили віддала, щоб я вчив молодь. 37 років в суботу моє свято. Це – в п'ятницю поїв ввечері, до самого неділі до 12 годин. 42 години перетерпіло без їжі, води.  У 12 годин треба сідати їсти. Я виходжу в природу, і піднімаю вгору обличчя. Я вірю природі, її прошу: «Природа, дай мені життя і моє вчення, щоб його передати молоді». А сам користуюся через гортань повітрям до відмови три рази. 37 років на землю не плюю, не харкаю, і не курю, і не п'ю. За що мене покарає природа, якщо я між людьми заслужив від них хороше. 28. А природа за це все думку прислала, щоб я знав таємницю людини. Чому це так виходить? Живе людина в природі, вона одягається добре, до тепла. Їсть солодке, жирне, і багато. А в домі живе з усіма вигодами. А фактично, вона в цьому всьому вмирає. Довго ходив по землі, та все думав. Для чого ж це все робилося, робиться, і буде робитися? То краще не народжуватися. Моя мудрість підказує мені: це все чуже природне, вбите людиною. І скористалася своїм свавіллям. За що їм дається це життя, якщо вони вбивають людину або тварину. А самі себе задовольняють хорошим і теплим. Я став з людьми ділитися, став від них я йти. Шапку кинув на голові носити, мені добре.

 

7112.29. Перше його є завдання для всього світу на нашій землі – звільнити ув'язненого, божевільного. Дати засоби існування мінімум серцю і душі, малому і старому, різниці ніякої, 33 карбованці. 30. Якщо буде мало кому-небудь, ми прибавимо не одному, а всім. Тоді-то Бога ідея, яку він сам у себе знайшов, це буде для всіх людей таємниця. Ми будемо жити не по-капіталістичному і не по-соціалістичному, а за Богом. Він чоловік віха небувалому живому тілу чоловіка. Хто не хоче жити так, як живе Бог, нехай своє намічене продовжує. Бог не для його народився, щоб за землю рідну люди вбивали самі себе. Треба нам навчитися в природі по землі ходити босими ногами. Нас природа збагатить славою, ми не будемо залежні від неї. Потребувати нічого не будемо. У нас поводир є, це Бог. 58. Ріжемо це тіло, як чуже поїдаємо. Хто ж нам здоров'я за це дасть. Чужим тілом жити. 64. Якщо у тебе в тілі не буде свого тепла, то ти чужим теплом не нагрієшся. Ти повинен в природі стояти на ногах близько до неї. У тебе повинні такі народжені сили, з якими ти не повинен робити твоє діло. Вони при тобі повинні залишатися. Тіло не повинне в природі втомлюватися. Він не повинен у природі на своє заднє місце будь-яке сідати. Завжди чоловік повинен по природі босими ногами за любої погоди рухатися. Він повинен свою швидкість у своєму серці розвивати. Це його улюблена робота, що завжди не зупиняється. Тіло не повинне носити на своїх порах ніякого мертвого. І не повинно в себе вкидати, це не своє живе, а природне чуже. 95. Мені дали 1-у групу інвалідність. Я, як Бог, прийшов на землю для того, щоб підняти нашого бідного, хворого чоловіка, ув'язненого і божевільного звільнити. Щоб не було в'язниці та лікарні. 111. Вона про нього почула, а сама не бачить своїми оченятами. Ось що зробила вона. Його назвала: «Учитель, дай ти мені зір». Я вже відкривав на інших людях. Чому такій людині не допомогти, вона ж просить. А раз вона просить Учителя, він для всіх нас у природі прийшов нам допомагати. Я їй, як Учитель, своє вчення практичне описую, щоб вона мене зрозуміла, а що буде треба для цього всього їй зробити. Вона повинна свої ноги мити холодною водою вранці і ввечері. Пробуджувати себе, це Учитель цьому небувало на людях учить. А друге, вже так людям, що читають, скажу про це діло. Ти йдеш по дорозі своєї, а з тобою, такою вже навченою людиною, будуть зустрічатися люди всякого характеру. Вони без будь-якої думки своєї мимо не проходили, їх змушували умови.  112. Від них не чекай милості, а сам або сама роби. Головкою їм низько клонися, говори їм вголос: «Здрастуйте». Бабусі або дідусеві, дядькові з тіткою або молодій людині. Твоя душа з серцем у них задуману думку відірвала. Він повернув головку, як на незнайомого, каже йому: не знаєш мене, а вітаєшся. Він або вона каже: я вчення Учителя прославляю. Роблю для того, щоб ворог мій від мене забрався, тобто не хворіла я. Третє. Треба самому в природі шукати нужденного, хворого. Щоб перед ним вибачитися, і йому, як чоловікові, що знає, в його житті треба допомогти. А коли дізнаєшся, що він особистість, що потребує, треба сказати: я, мовляв, даю цю допомогу для того, щоб ніяк ніде не хворіти. І без усякого віддай. Час не стоїть, рухається з одного в інше. Суботній час треба терпіти без їжі та води до неділі до обіду, до 12 годин дня. А в обід треба їсти. Ти виходь у природу в повітря, там земля, там повітря, там і вода. Через гортань тягни повітря всередину до відмови три рази. Віриш цьому Учителеві – проси: «Учителю, дай мені здоров'я». 113. Більше від усього проси Учителя. А він сам просить природу, до неї завжди звертається, говорить: «Природа, дай мені життя, моє вчення». Щоб я про це написав, і щоб вчені мою справу цю своїм знанням підтримали, визнали моє діло. Це субота, як тижневе свято. Завжди про нього думати і робити. Треба не харкати на землю і не плювати, не пити, не курити. Це буде з душею і серцем робити для самого себе. Це все Бог уже зробив, він учить людей одному цьому. Хочеш – роби. Не хочеш – кидай, живи по-своєму. Що ти робив у природі, те ти й роби. Це ваше людське. Це старенька пише на мою адресу лист. Ростовська область, місто Красний Сулін, Першо Кузнечна, 12. Іванову Порфирію Корнійовичу. Я його, як Бог, отримав, читаю, сам цим словам не вірю. Вона мені дякує: «Ти мій Бог, відкрив очі». (Учитель заочно відкрив очі жінці з Магніторська, яка не бачила). 186. А твій Учитель каже: дурак, а не рак. Ми йому зараз засоби природні представимо. У мене струм, електрика. Він пов'язаний з атмосферою, Всесвітом. Руки мої золоті будуть для тебе, а розум дорогий. Учитель йому розповідає, а сам працює руками. Цю ранку оточив своїм великим пальцем і тримає, він доти тримав, поки йому довелося почути через своє і його таке з'єднання. Мій струм сильніше його струму, він убив ворога. Тепер Учитель просить його, щоб він обріс, щоб люди з нього посміялися, як небувалого чоловіка. Наш Сироватка побув у Іванова, а потім поїхав з цим вченням додому. А Учитель просить на цей рахунок природу, благає її. 187. Це робить сама природа, за що Іванов з нього не взяв ні копійки. Він там сам провів цей сеанс – десь поділася ранка, і течія зникла. Він приїхав, каже: «Немає раку». Тисне руку мою. Каже: «Спасибі за все твоє хороше». (Про лікування раку на обличчі).[8]

 

7510.47. Ми виділимо рівну суму грошей по 33 карбованці на місяць кожному чоловікові, різниці не буде нікому, і в один голос скажемо: це наше діло, ми будемо його робити самі. Якщо ми це не  зробимо між собою, то ми оточимо себе чужим, нас природа не буде захищати, ми без природи зробити нічого не зможемо, не зробимо. А в цьому ділі ми з вами як гинули в природі, так ми й будемо тяжко в природі гинути, не буде ніякого продовження. 75. Прийшли до мене – просіть як живого загартованого чоловіка, Учителя всього народу. Він усіх приймає повітрям, водою, землею. Це мої милі друзі невмираючі, вони мені в житті сильно помагають у всякій біді й горі. Я – помічник чоловікові, мені треба його тіло. Я прошу чоловіка роздягатись до ніг його, щоб йому лягти на кушетку обличчям доверху. Я його ноги своєю рукою за пальці беру, а лівою рукою – за лоб голови – уже моє здорове тіло разом з нездоровим тілом живе. Природа жене від себе нездоров’я, вона через мої руки струмом, електрикою, магнітом вводить це наявне моє здоров’я. 76. Я починаю цим самим володіти через його чуттєві очі. Я цього чоловіка прошу просьбою, щоб він пальцями в ногах повертав, а потім слідом – у руках. Потім я його прошу, щоб він подивився на своє серце й на легені, у живіт, потім ним повертав справа наліво. Я його піднімаю з вдихом і видихом, ставлю на ноги, його прошу, щоб він знову повертав пальцями в ногах і в руках. Я його держу організмом. Прошу, щоб він подивився на своє серце, на свої легені й у живіт, ним з боку на бік повертав і тут же зробив вдих і видих глибоко три рази зі мною разом. Це не все, є в моєму прийомі фізичне маленьке пробудження. А найголовніше – це холодна вода, котру я беру з живого каменистого місця. Цього чоловіка беру за руки й веду в душ під холодну воду. Вона чи він роздягаються до гола. Я беру черпаком на її голову ллю. Вона, ця вода, її лякає – робить пробудження всьому організму. Тіло вперше сприймає від страху. Він чи вона кричить, і в цей час просять мене як Учителя: дай мені здоров’я. Коли цю процедуру закінчую, іду в дім, у своїй хаті говорю. Це не все ти зробив, що злякався. Будемо в процесі цього всього купатись два рази на день. Прошу, холодної води не бійся. Я це діло роблю, сили свої ввожу, тоді хоч у море будь-яке заходь. А вчинок треба робити між людьми такий. Зустрічаються люди всякого порядку, ти їх не знаєш. Ти – їм свою ввічливість, голову поклони, сам говори словами: «Здрастуйте». Дідусь, бабуся, дядя з тьотею й молодий чоловік. Твоє діло – сказати, я їх – як вони знають. Я сам їх учу, сам держу за руки, не кидаю, продовжую вчити далі. Тепер треба знайти чоловіка бідного, йому треба дати поміч 50 копійок. Сам  скажи: я ці гроші даю за те, щоб не хворів ніяк ніколи. І віддай без усякого. Прийде субота, 42 години не їж і не пий до неділі до 12 годин дня від п’ятниці вечора.   77. У шість годин поїж і до неділі до 12 годин дня. Треба їсти – ти перед їдою виходь на вулицю й тягни повітря з висоти через рот, сам проси Учителя: «Учителю, дай мені здоров’я». Три рази тягни повітря – три рази скажеш. Після чого сідай та їж. Це будемо робити як свято щотижня. Потім прошу його, щоб він не плював, не харкав на землю й не палив тютюн і не пив вина. Це є твоя повсякденна робота. Це буде його, нашого хворого, завдання робити це діло без перерви. Така поміч життю чоловікові була, вона є і буде. Треба мати чоловіка з ідеєю, щоб він мав сили природні, ними володів, і через руки свої треба передавати, щоб здоров’я замінило нездоров’я. Ось тоді цей потік зміниться в житті, і буде для чоловіка життя нове. Люди від природи одержать у себе сили – не будуть простуджуватись і хворіти. Усі вони близькі стануть до природи, будуть у холодній воді щодня купатись. Це є початок, а кінця цьому початку не видно. Усе буде зосереджено в природі. Вона для цього діла має повітря, воду й землю – це є милі мої друзі. Вони зберігають у себе чоловіка. Він буде гарантований від усякої хвороби. Людям не буде так тяжко, а буде їм легко. За них у природі учепляться й підуть усі люди. Від природи доб’ємось через це діло одне – продовження життя. А коли на це всі переключимось, атмосфера буде інша.

 

7605. 117. Щоб не хворіти і не простуджуватися, треба холодною водою обливатися вранці й увечері. Це не все, що чоловік скупався два рази в день. А найголовніше буде в його житті – люди, що проходять, живі природі. Вони із своєю породженою думкою народжені, вони з тобою зустрічаються без усякої мети. А ти як такий ідеш по цій дорозі з підготовленою метою. Я повинен з ним зустрітись і обов’язково з ним поздороватись, йому як такому чоловіку сказати свої слова: мовляв, здрастуйте, чи то дідусь, чи то бабуся, або дядя, тітонька, чи молодий чоловік. Твоє діло – їм таким у цьому ділі сказати, а їх – вони в цьому як хочуть. А потім у цьому ділі найголовніше в житті людей – це самого чоловіка, він має між людьми найти такого нужденного, бідного, хворого чоловіка, і будь-якими засобами цьому чоловікові треба помогти. Багато не треба, але треба з душею і серцем йому дати 50 копійок і сказати: я, мовляв, даю ці ось гроші за те, щоб мені в природі ні на що ніде не хворіти, і віддай без всякого. 118. А в суботу не їсти, не пити води; у п’ятницю ввечері в шість годин поїв, а в неділю в обід треба сідати їсти. Обов’язково ти як чоловік повинен вийти надвір, підняти обличчя доверху, і тягни три рази вдих і видих до відмови, і проси в цьому Учителя, він тобі допоможе: «Учителю, дай мені здоров’я». Це твоє буде свято в неділю один раз. Потім не плюй на землю і не харкай, не пий вина і не пали. Це Бога ідея.  Вона учить усіх нас, живущих на білому світі. 119. Ми будемо жити по-новому, по-небувалому. Ми не будемо в природі простуджуватись і не будемо хворіти. Нас природа огородить від тюрми і від лікарні.   

 

7702.36. Мені треба буде чоловік, я його як такого приймаю, сили йому свої ввожу, а потім його тіло пробуджую. Він після цього всередині робиться теплим, енергійним. Наявні хвороби щезають, а нові, що йдуть, не в силах напасти.

 

7707.с7. Я йому помагаю: учу вас, що треба робити в природі, щоб не хворіти й не простуджуватись. А хвороба ваша, вона щезає сама.  І починаю з ними займатись, як з усіма. Кладу на ліжко, щоб руки були по швах.  8. Сам беру рукою за пальці ніг, а другою беру за голову, за лоб, - моє тіло по його тілу робить свої органічні сили. Вони так роблять, щоб прогнати цю біль – це дійсна правда. А потім розумом усно дивитись на серце своє й на легені, а слідом за цим у живіт дивитись, із боку на бік повертай. За пальці рук і ніг Учитель смикає. Після цього ставить на ноги й просить, щоб хворий робив: пальцями в ногах ворушив, у руках – теж, на серце дивитись і на легені, треба животом повертати, потім вдих і видих три рази. А тепер купатись надворі, відро води холодної на тіло вилити. Цього мало. Два рази будеш купатись дома, вранці та ввечері, - це перше. А друге, з людьми  здороватись треба: з дідусем і бабусею, з дядею й тітонькою та молодим чоловіком. А третє, треба знайти бідного чоловіка, нужденного. 50 копійок йому треба дати із словами: я, мовляв, даю за те, щоб мені нічим не хворіти. І віддати без усякого осудження. А четверте, у суботу не їсти, 42 години не їсти. У п’ятницю поїсти ввечері, а потім у неділю в обід треба їсти.  9. Ти потягни три рази повітря й скажи: «Учителю, дай мені здоров’я». Це є твоє свято. Кожну суботу так роби. П’яте, не харкати. Не плювати на землю, не палити, не пити.[9]

 

7712.84.  Чоловіка хворого прийняти. Я кладу його тіло на кушетку доверху животом, беру руками за його голову, за лоб, та за пальці ніг.  85. Починаю його мозком командувати, щоб він чи вона повертали пальцями, дивились думкою на серце своє, на легені, у живіт. Щоб ним повертати. І робили глибокий вдих і видих три рази. Піднімаю на ноги його чи її, беру за руки, говорю теж саме. Веду в душ, вода джерельна, обливаю я сам, прошу говорити: «Учитель, дай мені здоров’я». Обіллю, потім учу. Він від мене легким іде. А там він або вона як хочуть, я за це не відповідаю. А коли робить чоловік, у нього виходить. Він не хворіє. Уже йому чи їй хороше.  86. Це здоров’я не продається, не купляється, а з любов’ю дається. Я цілую всіх, я не гидую своєї роботи, я люблю. У природі все є. Не відвертаюсь  і не відходжу від цього всього, навпаки, приходжу. Яка в цьому є слава Учителя, знає весь світ, усе людство, про його хороше. Він зобов’язаний бути в усьому світі в усіх людей і їм помагати. 64. Я їм сказав, відповів своїми словами, говорю: рак ніхто з усіх не має права лікувати. Його посадила на тіло сама природа, а ми, учені люди, не знайшли засобів і нема в нас чоловіка для цього, щоб він навчився помагати не раку, а чоловікові. Треба навчитись чоловікові, щоб природою: повітрям, водою, землею – помагати не одному чоловікові від раку, а багатьом людям із своїми захворюваннями. (Про запобігання раку).

 

7806.с36. Найголовніше, робити урок такий треба. Два рази в день ми вранці і ввечері водою холодною купаємось. А з людьми всіма здороваємось, із знайомими, з незнайомими голосно. Голівкою поклонись. Наше діло – сказати, а їхнє діло – вони як хочуть. Не очікуй, щоб він нам сказав своє слово: «Здрастуйте». Дожидатися – це не наша є ідея. Наше діло – спішити треба. Ми це все самі робимо. Ми шукаємо чоловіка, розуміємо його, можна давати. Даємо зі словами: «Цьому чоловікові даємо ці гроші за те, щоб нам у житті було легко». І без усякого такого віддай. Це буде на користь всього світу ця поміч. Вона твориться нами, всіма людьми, для миру в усьому світі. 37. Це є наша всіх любов. А суботу ми бережемо, як око. Це 42 години, це наше діло, наш обов’язок без води і їжі обходитись, терпіти. А в неділю в 12 годин треба буде їсти. Ми виходимо на повітря, піднімаємо вгору лице, тягнемо через гортань три рази повітря, просимо: «Учителю, дай нам здоров’я». Це все ми робимо щотижня, як свято. Харкати, плювати на землю не рекомендується нікому, не пити, не курити.

 

8204.с182. Я чоловіка ображеного, хворого через свої руки приймаю. Беру його за лоб однією рукою, а другою рукою - за пальці ніг. Його мозковою системою думкою управляю своїм струмом. 183. Потім переходжу, щоб він думкою володів: на своє серце, на свої легені та в живіт, ним треба повертати зліва направо. А потім із вдихом і видихом підніматись на ноги для того, щоб пальцями ніг поворушити, пальцями рук; на серце, легені та живіт, ним треба повернути зліва направо. Потім після профілактики волі – під воду.   Це для чоловіка весь прийом, більше нічого не треба після його усного вчення. Учитель учить: удома два рази треба обливатись. Запам’ятати усно. Здороватись із усіма людьми: з дідусем, бабусею, дядею, тітонькою й молодим чоловіком. Знайти нужденного чоловіка, йому дати п’ятдесят копійок, уперед сказати: я, мовляв, даю ці гроші для того, щоб мені було добре. У суботу й неділю 42 години не їсти, після цього треба вийти надвір,  підняти лице вгору й потягнути через гортань повітря до відмови. Не пити, не палити, не плювати, не харкати. Це заслуги в природі, треба їх мати. 

 

8209.с44.Читайте, розумійте, а найголовніше – робіть. Не одному це діло робити – усім людям, що живуть на білому світі, треба дружити з холодною водою, людей не забувати, свою ввічливість представляти. Жодного чоловіка не проходити, йому треба низько головку поклонити й сказати свої слова: здрастуйте, дідусь, бабуся, дядя, тьотя  та молодий чоловік. 45. Це так треба буде не проходити жодного чоловіка – тоді ми з тобою виграємо. Треба шукати бідного, нужденного чоловіка, йому не так давати, а із словами: я, мовляв, даю цьому чоловікові цю допомогу, щоб мені було добре. І віддай йому без усякого. Треба 42 години не їсти, не пити води в суботу до неділі. У 12 годин треба їсти. Вийди надвір, тягни повітря з висоти й проси мене як Учителя – буде хороше. Ця просьба – проти всякого нашого горя й біди. Ми з вами не повинні на землю харкати й плювати. Також ми з вами не повинні пити алкогольне й палити.

 

Заповіді Порфирія Іванова і Христа

 

8302.с49. Порфирій Іванов:  «А своє не жалів йому, іншому, здоров’я віддати. Я зробив те, що колись говорив нам Христос». При цьому Іванов говорив, що він «далекий від релігії».  Які заповіді говорив нам Христос? Христос прийшов виконати Божий закон. Він говорив: «Полюби Господа Бога твого всім серцем твоїм, і всією душею твоєю, і всією думкою твоєю. Це є перша і найбільша заповідь. Друга ж, подібна до неї: люби ближнього твого, як самого себе. На цих двох заповідях утверджується весь Закон і пророки». Мф 22:37. «Все, чого бажаєте, щоб вам робили люди, так і їм робіть. В цьому є Закон і пророки». Мф 7:12. Закон Божий у Христа є свій, він не такий, як Закон від Мойсея. Христос не виконував закон Божий від Мойсея, котрий учив євреїв любити євреїв і ненавидіти ворогів, їх убивати, мало-помалу завоювати світове панування, щоб залишились євреї й їхні раби. (Див: Второзаконня гл.7, 11, 20). Христос говорив учням, що любіть ворогів ваших, благословляйте їх, прощайте їм провини, але не карайте, не вбивайте. У Іванова П. К. закони Божі такі само, як у Христа. Люби Бога твого. Люби людей, як себе. Бажай людям, що собі хочеш. Зробити з ворога любимого друга. Найголовніше, Христос заповідав людям бути в житті незалежними від природи, тобто основних потреб людей – їжі, одягу, житлового дому. Бо через свою залежність люди втрачають здоров’я і вмирають. Залежність веде до смерті, а незалежність до продовження життя. Христос заповідав, що не турбуйтесь, що вам їсти, у що одягнутись. Терпінням спасати свою душу, терпіти холод, голод. Іванов виконав, став у житті незалежним від природи.

 

Христос учням обливав холодною водою ноги до колін, учив, щоб і вони обливали ноги один одному. Христос говорив: «Отже, якщо Я, Господь і Учитель, умив вам ноги, то і ви повинні вмивати ноги один одному. Бо Я дав вам приклад, щоб і ви робили так само, як Я зробив вам». Ін13:5.  Христос заповів любити всіх, вітати знайомих і незнайомих. Він говорив: «Бо коли ви любите тих, хто любить вас, яка вам нагорода? І коли ви вітаєте тільки друзів ваших, що особливого робите? Отже, будьте досконалі, як Отець ваш досконалий». Мф 5:48. Христос заповідав поститися щотижня. Дні посту визначені через такі слова: «Чи сумують весільні друзі, поки з ними жених. Але настануть дні, коли відберуть у них жениха, і тоді будуть поститись». Мф 9:15. Очевидно, Він говорив про Себе. Христа відібрали в учнів у п’ятницю, Його розіп’яли, тіло поховали. А в неділю Він вийшов із гробу, прийшов до учнів, їв разом із ними рибу і мед. Лука 24:43. Отже, Христа відібрали в учнів з вечора п’ятниці до неділі приблизно 42 години, у цей час треба поститись. Христос заповідав допомагати бідним, нужденним, дати милостиню на хліб на день. Голодного нагодувати, роздягненого зодягнути. Христос сказав: «Коли хочеш бути досконалим, піди продай добро твоє і роздай убогим; і матимеш скарб на небесах; і приходь та йди слідом за Мною». Мф 19:21. Учив усі блага суспільства розподіляти між усіма людьми порівну, має бути всім однакова зарплата. Згадаймо притчу про зарплату один динарій в день. Багатий не ввійде в Царство небесне. Прощати людям провини, не карати в'язницею, не вбивати. Христос заповідав просити в ім’я Його: «Якщо перебуватимете в Мені, і слова мої у вас будуть, то, чого б ви не захотіли, просіть, і буде вам». Ін 15:7. Христос учить, щоб не потрапляти в тюрму.

 

Ці заповіді Христа треба виконувати кожному, щоб мати здоров’я, життя, всілякі блага від Бога. Христос учив людей виконувати Його заповіді: «Всякого, хто слухає ці слова і виконує їх, уподібню мужеві мудрому. А всякий, хто слухає ці слова і не виконує їх, уподібниться мужеві нерозумному». Мф 7:24. «Хто порушить одну із цих заповідей найменших і навчить того людей, той найменшим назветься в Царстві небесному, а хто виконає і навчить, той великим назветься в Царстві небесному». Мф 5:19.  Учні Іванова П. К. свідчать, що ці всі заповіді Христа виконав у своєму житті, не порушивши жодної найменшої, Порфирій Іванов. Він піввіку, від 1933 до 1983 року, виконував заповіді Христа, а в 1983 році всім написав: «Я зробив те, що колись говорив нам Христос». Іванова можна назвати послідовником Христа. Іванов від учення Христа взяв, доповнив своїм вченням, і всім людям ввів, тому прославив Христа. Іванов виконав заповіді Христа і навчив людей, тому заслужив, що його називали Великим, мудрим в царстві Божому. Священник церкви вірить Христу, але найменші заповіді порушує і не виконує, і цього навчає інших віруючих, тому заслуговує назву «найменший» у царстві Божому. Церква не виконує закон Христа: «Все, чого бажаєте, щоб вам робили люди, так і їм робіть». Мф 7:12. Іванов цю заповідь виражав так: бажай людям того, що собі хочеш. Він бажав усім щастя, здоровя хорошого. Іванов заповіді Христа зібрав у систему, виконав їх, навчив того людей. Іванов приймав усіх нужденних, бідних, хворих, хто просив. Він робив подібно тому, як робив Христос. Клав руки на тіло, через свої руки током убивав біль, вводив дух, обливав водою, давав усно заповіді, що робити в житті. Вони всі взяті у Христа. Христос учням на прийомі обливав холодною водою ноги до колін. Іванов це ввів у систему і навчив людей. Він на прийомі учням обливав ноги холодною водою, бажано все тіло. Христос заповів любити всіх, вітати знайомих і незнайомих. Іванов це виконав, здоровався з усіма, знайомими і незнайомими, і вчив людей. Христос заповідав поститися щотижня. Іванов це виконав, ввів у систему. Він сам терпів без їжі й заповідав учням. Христос заповідав допомагати бідним, нужденним, дати милостиню. Паршек це виконав, ввів у систему. Він заповідав найти бідного, нужденного, дати 50 копійок із словами про себе. Христос заповідав просити в ім’я Його. Іванов це виконав, ввів у систему. Він говорив: «Проси мене – будеш здоровий». Просити так: «Учителю, дай мені здоров’я». Люди просять і отримують реально, це живий факт. Чим більше люди звертають увагу на Учителя як Бога, просять Його, прославляють, тим більше Учитель дає все для життя, що просять. Коли всі люди будуть просити в Учителя мир, тоді буде мир на землі. Не будуть попадати в лікарню і тюрму. Учитель писав про прийом:  «Чоловіка ми прийняли, як усіх я приймаю. А потім водою холодною облили, потім він прийняв таке вчення, що робити. 1. Треба два рази, вранці й увечері, купатися холодною водою. 2. З людьми здороватись, жодного чоловіка не проходити. Твоє діло – їм сказати, а їх діло – вони як хочуть. 3. Треба знайти чоловіка нужденного, йому треба дати 50 копійок. Сам собі скажи: я, мовляв, ці гроші даю за те, щоб мені не хворіти. 4. У п’ятницю о 6 годині повечеряв, лічи 42 години, у неділю о 12 годині будеш їсти. Вийди надвір, з висоти тягни повітря й говори: «Учителю, дай мені здоров’я». Після цього їж, що хочеш, скільки хочеш. Твоє здоров’я – це є все. 5. Не харкай, не плюй на землю, не кури, не вживай алкоголь. Це твоє законне в цьому діло. Не будеш це робити – у тебе реального нічого не вийде. А коли ти це все з душею, із серцем будеш робити, то ти виправдаєш цим усім. Це наша така ідея робиться в природі нами». 1983.03.с.34. Загартування – це наука всіх людей усього світу, джерело людського життя. Ми із загартуванням перестанемо вмирати. Чоловік не хворіє, не застуджується. Загартування треба для здорових. Коли виконують, то запобігають усякому захворюванню, всякому лиху, всякій біді. При цьому не потрібен діагноз. Краще запобігати всякому захворюванню, ніж лікуватися, коли хворий. Гарантія – від Бога, при умові прийому. Свідоме терпіння – легке лікування. Робіть поки ви здорові. Іванов ради блага всіх свідомо став незалежним від природи, не мав потреби їжі, одягу, житлового дому. Він заповідав всім людям бути в житті загартованими, незалежними. Особливо це треба всім для майбутнього. Іванов стверджує: якщо чоловік загартований у цьому житті, то йому вже не треба боятися загробного життя. Душа не вмирає, не має кінця. Бажаємо всім людям виконувати всі заповіді Христа, як учить Великий Іванов, але не робіть, як учить найменший священик церкви, який не виконує заповіді. Бо найменший священик іде в пекло, а за ним інші. Христос і Іванов свідчать про одне, а якщо двоє свідчать про одне, то їхнє свідчення за законом є істинне.

 

Дитинка. У 1982 р. Учитель Іванов був під домашнім арештом, влада йому заборонила приймати хворих людей, він молоді й усім людям, в яких немає можливості прийнятись, написав заповіді, щоб зміцнювали здоров’я. «8211. с106. Мені скоро виповниться 85 років. 50 років з них я віддав практичному пошуку шляхів здорового життя. Для цього я щоденно випробую на собі суворі сторони її. Я повний бажання весь свій досвід передати нашій молоді і всім людям. Це мій подарунок їм. Іванов  Порфирій Корнійович. Дитинко! Ти маєш  бажання принести користь усьому радянському народові, що будує комунізм. Для цього ти постарайся бути здоровим. Сердечна просьба до тебе, прийми декілька порад в доповнення до того, що написано у «Вогнику», № 8, щоб зміцнити своє здоров’я.  1. Два рази в день купайся в холодній воді, щоб тобі було добре. Купайся в чому можеш: озері, річці, ванні, приймай душ або обливайся. Це твої умови. Гаряче купання завершуй холодним. Перед купанням або після нього, вийди на природу, стань босими ногами на землю, а зимою на сніг хоча б на 1 – 2 хвилини. Вдихни через рот декілька раз повітря й побажай собі й усім людям здоров’я. 2. Здоровайся з усіма всюди, особливо з людьми поважного віку. Хочеш мати в себе здоров’я – здоровайся з усіма. 3. Допомагай людям, чим можеш, особливо бідному, хворому, ображеному, нужденному. Роби це з радістю. Відгукнись на його нужду душею і серцем. Ти придбаєш у ньому друга і допоможеш ділу миру. 4. Старайся хоч раз в тиждень обходитися без їжі й води з п’ятниці 18 – 20 годин до неділі 12 годин. Це твої заслуги  і спокій. Якщо тобі трудно, то терпи хоча б протягом доби. О 12 годині у неділю вийди на природу босим і декілька раз подихай, як написано вище. Це свято твого діла. Після цього можеш їсти все, що тобі подобається. 5. Люби природу, що оточує тебе, не плюй на землю, не випльовуй із себе нічого. Звикни до цього, це твоє здоров’я. Не вживай алкоголь і не кури. Перемагай в себе жадність, лінь, самовдоволеність, користолюбство, страх, лицемірство, гордість. Вір людям і люби їх. Не говори про них несправедливо. Не приймай близько до серця недобрих думок про них. Звільни свою голову від мислі про хворобу, недомагання, смерть. Це твоя перемога. Мисль не відділяй від діла. Прочитав – добре, а  найголовніше – виконуй. Розказуй і передавай досвід цього діла, але не хвались, не вивищуйся в цьому, будь скромним». Учителя треба просити, як Бога: «Учителю, дай мені здоров’я». Учитель учив, щоб самі учні приймали всіх бажаючих.

 

Пропозиція медичній системі охорони здоровя: 6607.с.87. «Ми, самі лікарі, повинні цьому навчитися, щоб не застуджуватися і не хворіти. А потім навчити інших хворих цього, що робить сам у природі лікар».

 

Іванову влада, медицина, церква заважала робити його діло. Його понад десять років держали у в'язниці, психіатричній лікарні, намагалися вбити, підірвали йому здоров'я, церква проклинала як сектанта. 10 квітня 1983 року Учитель Іванов відійшов від  нас тілом у вічність. Учителеві слава безсмертна. За вченням Учителя Іванова, початківцям починати загартування краще після прийому, як учив Учитель, так буде створюватися новий потік. Перед відходом Учитель заповів своїм учням через учня Ош, щоб вони приймали всіх бажаючих руками, як показав Учитель. А просити кожен має Учителя Іванова: «Учителю, дай мені здоров'я».

 

Еволюційна пропозиція. Учитель Іванов пише, яке має бути суспільство: 7806.с.56. «Учитель вносить людям свою еволюційну спільну свідому пропозицію, щоб жити в природі однаково. Не треба ніякої в житті політики, не треба такий ріст економіки. Нам треба рівна, одна для всіх зарплата. Ми повинні всі до одного чоловіка із цим утриманням погодитись і взяти свою належну спільного блага зарплату від малого і старого 33 карбованці в місяць. Ми повинні всі наявні засоби в житті ліквідувати. Борги наявні людям люди повинні простити. Злоби на кожного чоловіка і ненависті не мати. Випустити всіх ув’язнених і божевільних з моєю ідеєю, за що ніхто і нічим не буде винуватий. Будуть жити в природі за вченням Учителя. Буде нам всім мало, всім прибавимо». Якщо ми всі  цього не зробимо, то в суспільстві такий безлад і залишиться, ми будемо бідними і нещасними, нам не допоможе Бог і природа, а буде карати хворобами, лихами.

 

Гімн Порфирія Іванова.  Тут вся його ідея, співаємо його завжди.

Люди Господу вірили, як Богу.

А він сам до нас на землю прийшов.

Смерть як таку вижене,

А життя у славу введе.

Де люди візьмуться, на цьому бугрі.

Вони гучно скажуть слово.

Це є наше райське місце.

Чоловікові слава безсмертна.

 

Висновки.  Система – це здоровий спосіб життя для всіх людей Землі. Це є науковий, на практиці перевірений природний засіб для всіх людей легко безплатно в житті запобігати захворюванню, застуді, епідемії тощо. Буде мир і дружба. Не буде злочинця і хворої людини, ворог зникне всередині і ззовні. Війська всі внутрішні і зовнішні не будуть потрібні. Система  – це є науково обґрунтований спосіб життя по-еволюційному людини, при якому людина як біологічний вид еволюціонує в природі, живе по-природному, незалежна в природі, не вмирає, вічно живе. Людина фізично, розумово і духовно вдосконалюється, стає безсмертною, стає Богом, доказом цього є приклад Учителя Іванова. Ця система актуальна, має велике значення для існування людства, бо людина як біологічний вид десятки тисяч років не еволюціонує, оскільки захищена від природи через їжу, одяг, житловий дім тощо, вона залежна від природи, розвивається тільки технічно. Залежний людський рід поступово відмирає. Система треба, щоб людство не вимерло, як колись динозаври. Жити треба, а вмирати не треба. Слава безсмертна тому, хто живе по-еволюційному. Бажаю щастя, здоров'я всім. 2016.10. Послідовник Ош. 

 [1] www.osh.kiev.ua/uk022s.htm

[2] www.osh.kiev.ua   

[3] www.osh.kiev.ua/ukiv7202.htm 

[4] www.osh.kiev.ua/ukiv5803.htm 

[5] www.osh.kiev.ua/ukiv6209.htm

[6] www.osh.kiev.ua/ukiv6605.htm

[7] www.osh.kiev.ua/ukiv7102.htm

[8] www.osh.kiev.ua/ukiv7112.htm

[9] www.osh.kiev.ua/ukiv7707.htm