Зірка здоров'я

 

2020.09.05

    

Зірка здоровце народна система запобігання будь-якому захворюванню, знайдена колись народом, складається з п'яти правил, Порфирій Іванов зібрав ці правила в систему, назвав зіркою здоров'я, випробував практично  на собі за піввіку, свій досвід описав і передав усім людям. Ці п'ять правил, можна вважати практичною частиною його  вчення. Це здоровий спосіб життя, сприяє  еволюції.

Народний журнал природної мудрості

Зміст

1.Чому правила називаються зіркою здоров'я?

2.Де Іванов узяв ці слова?

3.Цитати Іванова про зірку здоров'я.

4.Заповіді Іванова і Христа.

5. Свідоме пробудження.

 

1.Чому правила називаються зіркою здоров'я?

   Порфирій Іванов зібрав ці правила, знайдені давно народом, в систему, випробував практично на собі, назвав зіркою здоров'я, своїм досвідом за піввіку поділився з усіма людьми, щоб люди були здорові, не застуджувались і не хворіли. Іванов зробив висновок за піввіку практики, що послідовники не застуджуються і не хворіють, навіть на вірусні захворювання, такі, як коронавірус. Очевидно, вони виробляють у себе антитіла, тобто імунітет. Зараз людям треба адаптуватися до природних умов з усякою інфекцією, не надіятися на вакцину, на всякі штучні та хімічні засоби, а надіятися на себе. Кожен повинен допомогти сам собі своїм учинком своїми рідними силами, запобігти інфекції за допомогою повітря, води, землі. Якщо природа інфікувала нас, то природа вилікує нас. Ці правила допоможуть нам усім перемогти ворога хворобу. Ці правила особливо потрібні всім людям зараз в умовах карантину, економічної кризи.   

    Іванов пише в працях.6610:147.  «Перше. Мити ноги щодня вранці й увечері. Друге. Треба буде зустрічатися з дорослими людьми, кланятися головою їм, говорити слова свої: «Здрастуйте». Не пропускай ніколи.  Це твоє щастя, заслуги в цьому. Третє.  Сам шукай людину, яка потребує. Якщо потребує, треба допомогти їй. Не давати без усякого діла, дається з метою. 149. Добре узнай, а потім дай зі словами. Скажи собі, що даєш, щоб не хворіти, було добре через це діло завжди. Четверте.  Поїж у п'ятницю о 6 годині вечора, а потім лічи 42 години, у неділю о 12 годині будеш  їсти.  Коли будеш сідати, виходь надвір, поверни обличчя вгору і вдихай зверху три рази.  Це найголовніше.  Кому віриш, проси з душею і серцем, якщо це правда. Субота – це є твоє свято.  Будеш робити щотижня.  П'яте.  Не плювати слину, не харкати на землю, не курити тютюн і не пити вино. 150. Це п'ятикутна зірка».

 

2. Де Іванов узяв ці слова?

   Люди давно зайшли ці правила для здоров'я і життя, ними користувалися тисячоліттями. Іванов зібрав їх п'ять у систему, назвав їх зіркою здоров'я, випробував на собі, отримав здоров'я, ділиться досвідом з усіма людьми, щоб всі люди не хворіли, були щасливі.     

   Іванов пише в праці 1972.02:103: «Він  ввів людські слова, щоб наші люди це робили. Вони повинні мити ноги холодною водою по коліна, щоб пробуджуватися. Вранці встав – мий. Це буде твій енергійний догляд за собою. Друге. Будь-яка людина йде по дорозі. Ти не чекай від неї ввічливості, щоб вона сама представила її тобі. Ти повинен представити її сам йому або їй, поклонитися своєю голівкою з душею і серцем, і сказати їй або йому: «Здрастуй». Твоє діло – сказати, а вони нехай, як хочуть. Третє. Ти повинен знайти бідну, нужденну людину. Їй треба допомогти, дати хоч 50 копійок. Сказати собі, що даєш за те, щоб не хворіти. Четверте. Потрібно терпіти без їжі 42 години від п'ятниці до неділі до 12 годині. Перед тим як сідати за стіл, треба вдихати повітря через гортань, і просити Учителя, щоб дав здоров'я. Учитель навчає всіх не красти, не вбивати, не сміятися, не засуджувати, а бути перед усіма ввічливими. Це будеш робити щосуботи, як свято. П'яте. Не харкати, не плювати, не пити вино і не палити тютюн. Це є людські слова, люди знайшли самі в природі, і вони передали їх. Бог зібрав їх у систему і учить цим ось за законом своєї ідеї. В'язниця і лікарня не буде потрібна їм».

   6902.16:182.  «Перше. Ноги мити до колін холодною водою вранці для того, щоб тіло пробуджувати, і тілу давати доступ до повітря. Коли лягаєш у ліжко, теж ноги помий холодною водою. Це система, яку виробили люди всі в процесі всього загартованого життя. Ми повинні любити і робити це. Друге. Не забувати про свою ввічливість. Ми, молодь, повинні сказати старим і дорослим: «Здрастуйте». Це така свідомість буде наша перед ними. Не очікувати, поки вони скажуть, а треба сказати самим. А вони як хочуть. Але ми повинні їх примушувати, щоб вони знали нас таких, і з нами віталися. Третє. Шукати бідну, нужденну людину між собою, якій треба допомогти від душі і серця.  Сам скажи собі, що даєш цій людині для того, щоб не хворіти, добре, легко жити. І віддай без усякого такого. Четверте. 42 години не їсти від п'ятниці до неділі,  о 12-й треба буде їсти. Ти повинен вдихати повітря з висоти і просити Учителя: «Учителю, дай мені здоров'я». Попроси три рази, вдихни повітря три рази.184. П'яте. Не треба харкати на землю, не плювати, вино не пити і не палити. Все наше погане відпаде саме, а народиться в природі на людині хороше через погане і холодне в природі».

   Отже, ця система заповідей перевірена на практиці багатьма людьми за тисячоліття. Люди знайшли цю систему до народження Христа. Вона особливо потрібна всім людям зараз. Люди переживають карантин через коронавірус, економічну кризу через карантин. Вакцина буде коштувати мільярди доларів. А щоб людям виконувати зірку здоров'я, їм не потрібні будь-які засоби. Це здоров'я дається безплатно. Лікарі мають виконувати самі ці правила і навчити  всіх людей – це буде справжня охорона здоров'я.   3-1. 3. Суспільство із запобіганням захворюванню

 

 Цитати Іванова про зірку здоров'я

    5804:74. «Перше. Якщо  ти встав, мий ноги, і якщо лягаєш, помий ноги. Лягай у ліжко з митими ногами. Друге. Ти ідеш по дорозі. Людина, він чи вона, старша від тебе зустрінеться з тобою. Ти не знаєш зовсім її. А твоє діло – треба  вклонитися головою низько, і сказати: «Здрастуйте». Це є дідусь чи бабуся, чи дядько з тіткою. Третє. Особливо бідні є у нас, вони живуть дуже погано. Можливо, ти будеш жити  гірше завтра. Але ти живеш добре зараз. Допоможи йому, щоб задовольнити його. У нас не кожна людина має здоров'я. У нас є здоров'я різне. Один дає його, ніхто не відмовляється від нього. А якщо нездоров'я пробирається в тіло твоє, то буде прогресувати, як завжди. Гроші дають за працю, а ти даєш  їх за своє хороше, щоб не хворіти. Четверте. Не вживай їжі й води 42 години від п'ятниці до неділі, до 12 годин. А коли потрібно сідати, то потрібно обов'язково вдихати три рази повітря через гортань і сказати: «Учителю мій, дай здоров'я». П'яте. Не плювати, не харкати, не курити, не пити алкогольне».

    5902:6. «Природна профілактика, пробудження центральної нервової системи, щоб ми знали про це діло, що воно нам дає реальне і хороше в своєму тілі здоров'я. Це є продовження життя. Що зробити людині, щоб було енергійне пробудження завжди? 1. Мити ноги до колін холодною джерельною водою вранці й увечері два рази. Якщо ти встав, мий, і якщо лягаєш, помий. 2. Здороватися з людьми: з дідусем і бабусею, з дядьком і тіткою. 3. Шукати бідного, знайти, довідатися нужду його, і допомогти йому. Сказати собі, що даєш для доброго здоров'я. 4. Не їсти і не пити води 42 години від п'ятниці до неділі, до 12 годин. Треба сідати їсти о 12 годині в обід. Ти вийдеш надвір, і піднімеш голову в атмосферу обличчям, і вдихай до відмови повітря. Сам говори, тобто проси. Не рекомендується харкати і плювати на землю, легше і краще буде проковтнути через гортань. Свідомість нас оточить усіх, ми зробимось ввічливими. Цей учинок нам допоможе легко кинути палити і горілочку пити».

    6201:129. « Час приходить, тобі треба лягати в ліжко спати. А ти мий свої ноги холодною водою по коліна, тоді твоє тіло буде розмовляти з тобою своєю мовою. Вже твій мозок буде сіяти свою думку про це діло.170. Друге. Ти йдеш, а старші від тебе люди зустрічаються з тобою. Дідусь з бабусею, чи дядько з тіткою. Ти прояви їм свою шану, вклонися головою своєю, зробися між ними нижче їх, і свої слова скажи  їм: «Здрастуйте». Дідусеві чи бабусі, чи дядькові з тіткою. Це ти вимолив, ти стаєш небувала людина між ними. Ніхто не скаже про тебе слова поганого, а завжди позаздрять такому вчинку. І скажуть свої слова: ось молодий чоловік, він один з усіх є ввічливий. 39. Знайди таку нужденну людину, щоб вона дійсно потребувала твої 50 копійок. Треба віддати їх їй. Сам собі скажи, що даєш ці гроші цій людині за те, щоб було в житті своєму добре. І віддай. Не їж 42 години щотижня від п'ятниці до неділі до обіду. Треба буде їсти о 12 годині дня. Вийди надвір перед їжею, і піднімай своє обличчя ротом догори. Вдихай повітря з висоти через гортань до відмови. У тебе народяться сили не такі, як були до цього, а сили здорові. І проси Учителя. Ворог здається, відступає від твого тіла, і йде геть подалі. Нікому не давалося права харкати, плювати на землю, не пити вино, і не палити тютюн. Треба розповідати всім про це все, передавати один одному, щоб люди знали, і робили все, що треба для свого здоров'я. Ось тоді-то ми всі будемо здорові люди цим ділом займатися. Природа зробить нас близькими, ми зробимося друзі, і не будемо ніколи ворогувати, а зародиться між нами любов. Ми будемо допомагати один одному вчити цьому».

    6205:23. «Мий ноги вранці і ввечері, доглядай за ними щодня. Здоровайся завжди. Кланяйся головою людям для того, щоб вони бачили тебе, і чули від тебе. Стань нижче на соломинку від іншого свого близького, допомагай потопаючому завжди. Ти терпи, не їж свідомо і не пий 42 години підряд щотижня. Я не їм, не п'ю систематично. Проси мене особисто: «Учителю, дай мені моє здоров'я». Проси те, що треба. У мене вистачить багатства в природі. Ти не плюй на землю, не харкай, горілку не пий, а тютюн не кури». 

   6206:55. «Вставати треба миттєво. А лягати з думкою, щоб нічого не робити, нічого не отримувати за це. А коли спав свій час, то потрібно ставати на ноги. Ти, як чоловік, інший зовсім, повинен любити сам себе. Треба пробуджувати ноги. Людина повинна мити ноги холодною водою до колін вранці й увечері. Це є твій особистий догляд за собою.  Друге. Коли ти йдеш по дорозі, то дорослі люди зустрічаються з тобою, люди старі, бабусі, і дядько з тіткою. Ти, як людина, повинна поклонитися їм своєю головою, і сказати їм: «Здрастуйте».  Дідусь, бабуся, дядько з тіткою.  Твоє діло – сказати. А вони як хочуть. Люби іншого, допомагай йому чим-небудь. Це є заслуги твої в цьому. 42 години на тиждень терпи без їжі для свого здоров'я.  Це твоє розвантаження.  Учитель допомагає робити це, він учить. Кому цікаво бути здоровим, він просить Учителя, як ініціатора цієї справи. Коли протерпів цей час, треба сідати їсти. Вся природа є перед тобою, особливо атмосфера, ніким не розпочата.  Вона є вище твоєї голови. Ти вдихай повітря через горло.  Воно задовольнить тебе, буде легко для твого шлунку завжди. Сам вдихай це повітря і говори слова: «Учителю, дай мені здоров'я».  Роби це з душею. Нікому не рекомендується плювати і харкати. І не треба пити вино, не треба палити тютюн».

    6207.16:15.  «Спершу треба визнати Іванова за Учителя, що він учить нас хорошого. Мити ноги свої по коліна холодною водою щодня двічі. Якщо ти лягаєш спати, мий ноги. Якщо ти встаєш з ліжка, теж мий. І ти йди, куди тобі треба.  Друге. Ти йдеш по доріжці, з тобою зустрічаються старі, дорослі люди, дідусь, бабуся, дядько з тіткою. Ти здоровайся з ними: «Здрастуйте». Твоє серце повинно бути  до них з любов'ю. 17. Третє.  Шукай  біднішу людину, яка потребує чого-небудь, і треба допомогти їй. Коли будеш допомагати, сам собі скажи, що даєш для того, щоб тобі було добре. І віддай без осуду. Четверте. Не вживай їжу і воду 42 години щотижня від п'ятниці до неділі до обіду.  Треба сідати їсти в неділю о 12 годині. Вийди надвір, і вдихай повітря до відмови три рази. Ти віриш Учителеві, що він знайшов це. Вір йому, і проси його, як Учителя: «Учителю, дай мені моє здоров'я». Скажи і зроби вдих три рази. Це будеш робити все життя. П'яте. Не плювати, і не харкати, не пити, не курити. Наше діло одне – любити і берегти природу».

    6506:150.  «Починай мити ноги добре холодною водою по коліна до самого пробудження, до самого тепла. Вони горять після миття, як жар. А в тілі є вже здоров'я. А якщо нога буде в здоров'ї, то більше не треба нічого. Треба зберігати її роззутою. Друге. Ти будеш ходити між людьми, тобто перебувати. Люди є різного характеру: старі, ровесники, молоді. Ти будь з ними, як з рідними. Ти не вважай, що вони чужі. Роби зі своїми словами, ввічливо їх представляй. Кланяйся своєю головою низько, говори сам. Ти повинен сказати вголос: «Здрастуй». Дідусь, чи бабуся, дядько з тіткою, і молода людина. Ти роби це без усякого сміху, з істиною. 151. Третє. Люди є нужденні у нас. Допомога потрібна їм у житті. А перш ніж допомогти, треба дізнатися, чи справді він потребує. А коли ти дізнаєшся, треба допомогти обов'язково. Ти скажи собі, що даєш, щоб тобі було добре в житті. Четверте. Це свідомо терпіти без їжі й води 42 години. Це час один для всіх, від п'ятниці до неділі до 12 годин. Роби вдих і видих перед їдою на чистому повітрі.  Якщо ти віриш моєму вченню, проси, благай мої сили. Говори: «Учителю, дай здоров'я». П'яте. Не плюй на землю слину і не харкай, і не кури, не пий вина. Ти будеш гарантований у природі від в'язниці та лікарні. Якщо не будеш робити, не будеш мати гарантії».

    6511:88.  «Мийте ноги холодною водою до колін щодня вранці й увечері. Краще було б обливати все тіло. Ми зустрічаємо старих, дорослих і малих наших людей, треба здороватися з ними. Не вважай їх чужими, а вважай близькими рідними своїми. Обом сторонам буде добре. Імуща, сильна людина повинна шукати бідну. Треба пізнати добре, чи вона потребує  допомоги, і якої допомоги.  Якщо вона потребує, треба дати зі словами. Гроші не роздають даремно. Скажи собі, що ти даєш ці гроші для того, щоб більше не хворів. І віддай їй без усякого. Цей вчинок не пройде даремно, а отримаєш тільки хороше. Четверте. Не їсти і не пити 42 години, свідоме терпіння від п'ятницю до неділі до 12 годин. Перед їдою треба вдихати через гортань з висоти і просити: «Учителю, дай мені здоров'я». Це є твоє свято в кожну суботу, будеш робити раз в тиждень. П'яте. Не плювати і не харкати на землю, не пити ніякого вина, і не палити тютюн. Це все є заслуги людини між нами і природою. 91. Війна, боротьба з природою не буде ніколи через це. Здоров'я не купують за гроші».

     6602:26. «Коли встав з ліжка, не берись ні за що, крім води холодної. Мий ноги свої по коліна. Це є пробудження твоє в теплу сторону. Коли лягаєш спати, теж мий ноги холодною водою по коліна.  Енергійне тепло є ногам. Мий два рази, мий з любов'ю, не лінуйся. Це робота твоя для себе одна з усіх у природі. Треба проявити у себе ввічливість до всіх, щоб ніхто з оточуючих не ображався на нас ніде ніяк. 35. Треба кланятися низько своєю головою раніше від людини, що зустрічається.  Треба сказати  їй: «Здрастуйте». Дідусеві або бабусі, дядькові з тіткою, і молодій людині.  Це є наша така дружба, любов між собою в природі. Ти отримаєш тільки хороше у житті за твоє хороше. Знай добре, що ти живеш між людьми, які потребують чого-небудь. А треба знайти їх самому, і узнати, чого вони потребують, чому вони живуть так погано. В одного є, а в іншого немає, тому ненависть смітить між нами. Ми є люди хворі цим, ідемо від людей неімущих. Ми повинні шукати їх, і допомагати їм за можливістю, щоб вони не жили так погано. Тоді природа не образить нас з вами ніколи. Ми не будемо отримувати хворобу чи застуду через цей весь учинок. Залежить від самих нас. Четверте.  Не їсти 42 години підряд».

      6604.07:31.  «Перше. Треба мити ноги холодною водою до колін щодня вранці й увечері. Бажано тіло обливати все. Це є живе пробудження. Друге. Ти повинен поспішити сказати свої слова. Йому треба сказати: «Здрастуйте». Треба сказати  дідусеві або бабусі, дядькові з тіткою і молодій людині. Твоє діло є сказати, а  вони, як хочуть. Третє. Ти повинен знаходити людину, якому треба обов'язково допомогти, бо він потребує. Не давати без слів. А якщо намітиш своєю душею і серцем йому допомогти, ти дай зі своїми словами.  Ти скажи, що даєш за те, щоб ніяк ніде не хворіти. Віддай без жодної задньої думки. Четверте. Це стосується твого прагнення. Ти намічаєш  свідомо терпіти свій час, не їсте і не пити води 42 години. Ти повинен не вживати заради свого здоров'я всю суботу до обіду неділі. Коли треба буде сідати їсти, треба вдихати чисте повітря, треба просити Учителя під час цієї дії. Вдихай повітря, а сам говори: «Учителю, дай мені здоров'я». Три рази скажи, сідай їж. Це будеш робити щотижня. Субота – це є свято твоє. П'яте. Не плюйся слиною і не харкай на землю. не кури тютюн, і не пий вина ніякого».    

    6604.24:92. «Коли треба буде вставати на ноги, щоб на них ходити, треба мити їх холодною водою по коліна. 93. Ноги пробудив, а потім треба ходити по землі у цьому. Треба мити ноги  перед сном. Ти йдеш, а люди зустрічаються з тобою. Треба здороватися обов'язково з ними, як з близькими і своїми для того, щоб не робитися чужими і шкідливими через це. Але не викидай ніколи з голови про бідних, хворих, забутих усіма. Треба допомогти їм у цьому ділі. Ти повинен узнати про їхню хворобу і запитати, що заважає в житті? Коли дізнаєшся, і зможеш допомогти, скажи, що допомагаєш через те, щоб тобі було добре. 94. І віддай з душею і серцем. Це буде твоя заслуга. 42 години підряд не їж, води не пий».

     6605.20:19.  «Вранці біжу під кран, швидше мию ноги по коліна.  Холодно, і сильно холодно. Якщо взявся за гуж, не говори, що не дужий. Коли лягаю в ліжко, теж мию ноги. Я отримую задоволення. Мої ноги горять від тепла, і мені приємно.  А коли я йду по дорозі, люди зустрічаються зі мною, які йдуть назустріч.  Я не проходжу будь-кого мовчки. Я вклоняюся головою їм низько, кажу слова: «Здрастуйте». Так Учитель навчає нас. 20. Знайомий або незнайомий, а ввічливість треба. Душа і серце потрібна. Треба шукати нужденного.  Не давати тому, хто просить, він є професіонал. А треба дати тому, хто не просить, а живе погано. Його треба знайти, і обов'язково допомогти зі словами, що даєш ці гроші для того, щоб було добре. Віддай без усякого осуду, це теж треба. Не їсти 42 години від п'ятниці до неділі до 12 годин. Я не поспішаю їсти, а виходжу надвір, вдихаю повітря через гортань. 21. Я поповнюю внутрішні умови для того, щоб продукт не впливав.  І прошу Учителя: «Учителю, дай мені здоров'я».  Три рази роблю.  А потім сідаю їсти.  Це роблю один раз на тиждень, як свято, з душею і серцем. Харкати, плювати на землю не рекомендується.  Пити вино не можна, також курити тютюн не можна».

    6703.24:77. «Шановний, раз лікарі не допомагають, так бери моє і роби моє. Коли будеш виконувати, ніколи не будеш хворіти ніякою хворобою. Пам'ятай завжди, живи разом з Учителем. Він є твій помічник вічно всюди зі своїм ділом. Нічого не роби без нього».

     6712.21:103.  «Перше початкове в житті – це треба мити ноги водою холодною вранці й увечері. Коли встав, мий; коли лягаєш спати, теж мий. Це система людини. Вона повинна робити з душею і серцем. Друге. Людина людині є друг у житті, товариш. Якщо вона буде йти по дорозі, хто б вона не була у своєму житті. Дідусь, бабуся, дядько, тітка, або ровесник тобі, чи молода людина. Не чекай милості від неї, а поспішай сам пробудити її, сказати свої слова: «Здрастуй». Він чи відповість, це нам не треба, лише б ти сказав. 105. Третє. Треба буде навчитися знаходити бідного, і треба узнавати, чого він потребує. Якщо ти можеш допомогти, треба допомогти обов'язково вміло, щоб він залишився задоволений допомогою.  Ти скажи, що даєш цій людині за те, щоб тобі в цьому ділі було добре. І віддай без усякого осуду. Четверте. Ти повинен нічого не їсти всю суботу до самої неділі, до 12 годин. Ти повинен вийти надвір, і там підняти обличчя вгору, вдихати чисте повітря з висоти, просити: «Учителю, дай мені здоров'я». Потім сідай їж. Це буде велике свято у тебе, ти не забувай про нього ніколи. Це твоє особисте здоров'я одне з усіх, будеш робити завжди. 107. П'яте. Не пий алкогольне, не кури, і не плюй, не харкай на землю».        

        6911:88.  «Щоб не застуджуватися і не хворіти, вчення практичне Іванова треба. Доглядати за своїми ногами, мити холодною водою два рази в день. Коли встав з ліжка, ноги мий. Коли лягаєш у ліжко, теж мий. Це твій милий труд для того, щоб тебе носили енергійно ноги. 89. Твій перший внесок є любов твоя до себе, ти повинен пробуджувати в природі. А коли ти йдеш по дорозі, люди зустрічаються з тобою усякого порядку, старі, ровесники і молоді. Ти не забувай пробудити їх своїм словом. Вклонися низько головою, і скажи «здрастуй» дідусеві або бабусі, дядькові з тіткою і молодій людині. Не чекай їхню таку милість від них, ти роби сама або сам. Це буде твоє все для всіх. Ти не забувай шукати нужденного чоловіка, він потребував чого-небудь, треба допомогти йому. Якщо ти можеш, допомагай. Не треба давати без слова. Сам скажи, що даєш цій людині за те, щоб не хворіти нічим ніяк ніколи. Віддай цій людині з душею і серцем. Четверте. Терпи без їжі і не пий 42 години. Поїж у п'ятницю ввечері о шостій, а будеш сідати обідати у неділю о 12 годині. Перед цим виходь надвір, піднімай голову, вдихай повітря з висоти і проси Учителя, хто тебе учить. Вдихай повітря через гортань і говори: «Учителю, дай мені здоров'я». П'яте. Не плювати і не харкати на землю, і не пити ні горілки, ні вина, ні пива, і не курити. Ось це ми повинні в себе усно знати, і вчити цьому всьому нашу молодь».

    7005:86.  «Перше. Ноги мий до колін холодною водою вранці і ввечері. Це є пробудження твоє, органічний догляд твій за ногами. Друге. Ти йдеш по дорозі своїй, а люди різного характеру зустрічаються з тобою. Чи ти знаєш, чи не знаєш, твоє діло одне – вклонися їм головою в пояс, і скажи вголос їм «здрастуйте»: дідусеві або бабусі, дядькові з тіткою, або молодій людині. Це є заслуги твої улюблені в природі від людей. Ці люди не будуть забувати тебе ніколи. Вони виправдають твій учинок у будь-якому місці. Ти не будеш ображений ніким ніде ніколи за твою здібність. Третє. Люди живуть бідно між людьми. Тобі буде краще, якщо ти знайдеш сам цю людину. Дізнайся, чим вона хворіє. Що треба їй в житті? Ти допоможи їй словом і ділом. Природа не буде забувати тебе за це твоє діло ніколи. Вона обдарує тебе своїми небаченими дарами. Якщо ти допоможеш цій людині своїм умінням, то і ти отримаєш хороше за це в будь-якому місці твого життя від природи, від людей. Дай зі словами, що даєш для того, щоб тобі було добре. І віддай. Четверте. Потрібно протерпіти 42 години, не їсти свідомо для свого здоров'я. Поїж у п'ятницю ввечері, а до неділі до 12 годин дня не їсти і не пити воду. Ти повинен поїсти о 12 годині. Ти вийди надвір, підведи обличчя, і вдихай повітря з висоти через гортань до відмови. Сам або сама проси Учителя: «Учителю, дай мені здоров'я». Це буде дано тобі, ти ж просиш у природі у переможця її. Це будеш зберігати щотижня, як свято твоє. П'яте. Не плюй на землю, не харкай, не кури тютюн і не пий вина».

        7102:12. «Миття ніг холодною водою виділяє в тілі тепло. Це вже здоров'я починає робитися в людині через це все. Перше. Це людина доглядає за собою, система є з душею і серцем щодня.  Коли вранці встав, помив. Коли лягаєш, теж мий. Це одне є твоє пробудження. Не лінуйся, а роби. Друге.  Коли ти йдеш по дорозі, і люди зустрічаються з тобою. Ти не чекай милості від них, щоб вони поклонилися тобі в цьому. Твій програш буде це. Ти повинен поставитися з душею і серцем, і вклонитися своєю головою їм низько. Скажи слова вголос: «Здрастуйте, дідусю». «Здрастуйте, бабуся».  «Здрастуй, дядько». Здрастуй, тітка». «Здрастуй, молодий чоловік». Це виграш буде твій перед усіма. Третє. Шукай розумом своїм між людьми бідну, нужденну людину, хто живе в природі бідно, важко. Ти дізнайся, чого вона потребує. Їй не треба  багато. Ти дай їй 50 копійок зі словами. Коли давати будеш, скажи (про себе), що даєш ці гроші лише тому, щоб не хворіти нічим. І віддай з душею і з серцем. Четверте. Тобі треба провести у себе розвантаження.  Не їж від п'ятниці до неділі до обіду. Треба сідати о 12 годині. Ти дочекався час, іди надвір, підведи вгору обличчя, і вдихай повітря з висоти до відмови, і проси в цьому Учителя: «Учителю, дай здоров'я». Це буде твоє свято, про яке ти не повинен забувати. Це буде твоє здоров'я.  П'яте. Ти не повинен на землю плювати і харкати, не пити, не курити. Найкраще є в житті. У нас з вами не буде злочинець і хворий через це все зроблене.  Якщо ми зробимося на всій нашій землі такі люди, то ворог зникне у нас, не буде всередині нас його, і не буде його ззовні. Сама режимна система зміниться в законі. Учитель прийшов на землю для того, щоб учити одному. Вірити йому, вченню. Найголовніше, Учитель просить весь народ виконувати його вчення. Це має світове значення. 15. Війська всі внутрішні не будуть потрібні, також зовнішні війська не будуть потрібні. Вся медична інтелігенція не буде треба через це вчення. 52. Бог – це чоловік зі своїми заслугами.  Природа дала йому всі свої можливості володіти цим, допомагати людям хворим. 53. Люди перестануть робитися злочинцями через свою чесність, зроблену ними. 148. Що може бути краще від цього всього в житті в природі. Ми всі виходимо серця цим, вони будуть у нас загартовані, здорові, молоді, як 25-річної людини. Це наше буде здорове життя в природі, чим ми роззброїмо в'язницю і лікарню. 169. Я є Бог недарма. Я несу ім'я його у ділі його. А випущу всіх з в'язниці, з лікарні.

       7112 «64. Я, як Бог, прийшов на землю для того, щоб не було в'язниці та лікарні. 111. Вона почула про нього, а сама не бачить своїми очима. Ось що вона зробила. Назвала його: «Учитель, ти дай мені зір». Я, як Учитель, описую їй своє вчення практичне, щоб вона зрозуміла мене, що треба зробити їй для цього всього. Вона повинна мити свої ноги холодною водою вранці і ввечері. Пробуджувати себе, Учитель учить цьому небувало на людях. Клонися низько людям, говори їм вголос «здрастуйте»: бабусі або дідусеві, дядькові з тіткою або молодій людині. Твоя душа з серцем відірвала  у них задуману думку. Він повернув головку, як на незнайомого, каже йому: «Ти не знаєш мене, а вітаєшся». Він або вона каже, я прославляю вчення Учителя, роблю для того, щоб ворог мій забрався від мене, тобто я не хворіла. Третє. Треба самому шукати нужденного, хворого в природі. Вибачитися  перед ним, і треба допомогти йому в житті. А коли дізнаєшся, що він потребує, треба сказати, що даєш цю допомогу для того, щоб ніяк ніде не хворіти. І віддай без усякого. Треба терпіти без їжі та води від п'ятниці вечора до неділі до 12 годин. Треба їсти в обід. Ти виходь у природу, через гортань вдихай повітря всередину до відмови три рази. Якщо віриш цьому Учителеві, то проси: «Учителю, дай мені здоров'я». 113. Треба не харкати на землю і не плювати, не пити, не курити. Це старенька пише лист на мою адресу. Я отримав його, читаю, сам не вірю цим словам. Вона дякує мені: «Ти є мій Бог, відкрив очі».

 

   Про рак. 6912.31:121. Можна позбутися від цієї страшної хвороби тільки тоді, якщо постійно користуватися моєю порадою. Люди є, які страждали пухлинами раковими, але твердо взялися за  самолікування природними багатствами за моєю порадою, і не відчували ніякої пухлини. 122. Хімія не робить будь-якої користі для хворого. Єдиний і правильний вихід хворого від своїх мук – це є природне самолікування. Повітря, вода є найголовніше. Хворий відчуває себе легко навіть з перших днів роботи над собою, і не буде від цього шкоди ніякої. Тільки користь, і швидке повернення до праці. Я провів дуже багато експериментів з різними захворюваннями, і можу сказати з гордістю, що ефект від цієї поради величезний. Можна позбутися від будь-якої хвороби, тільки потрібно працювати самому над собою. Природа є багата своїми якостями, потрібно їх у неї взяти, щоб не хворіти і не застуджуватись.

    7102:178. Я не лікую який-небудь рак. Хвороба будь-яка є для мене, вона є ворог на людині. Ніхто не має права зняти її з людини. А я це зроблю з допомогою повітря, води, землі. Людина позбавиться від цієї хвороби.  7309:58. Ракове захворювання на людині є від природи. Вона садить його на тіло. Ніхто з людей не може прогнати його в житті,  крім Іванова. 75. Людина, хвора на рак, треба йому, він передає сили свої їй. Вона отримає ці сили від Іванова, тоді людина не буде хворіти і застуджуватися.  А коли буде займатися вченням, рак сам розійдеться у хворого в цьому процесі. 77. Рак виліковується шляхом вчення Іванова. Це ідея є не людська, а Бога. Він лікує рак природою. Людина, хвора на рак, вилікувалася засобом Іванова. 82. Я кричу про це на весь світ. Тільки я зроблю це, я вилікую рак сам. 83. Найголовніше в житті, це запобігти будь-якому захворюванню. Ось яке  вчення є, Іванов вносить нам. 86. Не штучне допомагає, а природа допомагає в цьому. Повітря, вода і земля.

   

   Заповіді Іванова і Христа    

     Ці правила використовував колись Христос. Порфирій Іванов піввіку творив науку здоровя. Він взяв від вчення Христа ідею любити людей, доповнив своїм, виконав сам і навчив того людей. Він далекий від релігії і протилежний їй. Він написав у праці. «Я не жалів віддати своє здоров'я іншому. Я зробив те, що Христос говорив нам колись». 8302:49. Що говорив нам Христос? Христос прийшов виконати Божий закон. Він говорив: «Полюби Господа Бога твого всім серцем твоїм, і всією душею твоєю, і всією думкою твоєю. Це є перша і найбільша заповідь. Друга ж, подібна до неї: люби ближнього твого, як самого себе». Мф 22:37. «Все, чого бажаєте, щоб вам робили люди, так і їм робіть. Закон і пророки є в цьому». Мф 7:12. Христос має свій закон.  Христос не виконував закон Божий від Мойсея, котрий учив євреїв любити євреїв і ненавидіти ворогів, їх убивати, поступово завоювати світове панування, щоб залишились євреї та їхні раби. (Див: Второзаконня гл.7, 11, 20). Христос говорив учням, що любіть ворогів ваших, благословляйте їх, прощайте їм провини, але не карайте позбавленням волі в тюрмі, не вбивайте. Іванов має закони Божі такі само, як у Христа. Люби Бога твого. Люби людей, як себе. Бажай людям те, що собі хочеш. Зробити з ворога любимого друга. Найголовніше, Христос заповідав людям бути в житті незалежними від природи, тобто основних потреб людей: їжі, одягу, житлового дому. Бо люди втрачають здоров'я і вмирають через свою залежність. Залежність веде до смерті, а незалежність веде до продовження життя.  Христос заповідав, що не турбуйтесь, що вам їсти, у що одягнутись. Терпінням спасати свою душу, терпіти холод, голод. Іванов виконав це, став у житті незалежним від природи.Заповіді Іванова і Христа

   Христос мив учням  ноги до колін холодною водою.  Він учив, щоб і вони мили ноги іншому. Христос говорив: «Якщо Я є Учитель, умив ноги вам, то і ви повинні вмивати ноги іншому. Бо Я дав вам приклад, щоб і ви робили так само, як Я зробив вам». Ін13:5.  Христос заповів любити всіх, вітати друзів і незнайомих. Він говорив: «Бо коли ви любите тих, хто любить вас, яка нагорода вам? І коли ви вітаєте тільки друзів ваших, що особливого робите? Отже, будьте досконалі, як Отець ваш досконалий». Мф 5:48. Христос заповідав поститися щотижня. Дні посту визначати через такі слова: «Весільні друзі не сумують, поки жених є з ними. Але дні настануть, коли відберуть у них жениха, і вони будуть поститися тоді». Мф 9:15. Очевидно, він говорив про себе. Христа відібрали в учнів у п'ятницю, Його розіп'яли, тіло поховали. А він вийшов із гробу в неділю, прийшов до учнів, вони дали чечену рибу і мед і він їм разом із ними. Лука 24:43. Отже, Христа відібрали в учнів з вечора п’ятниці до неділі приблизно 42 години, треба поститись у цей час. Христос заповідав допомагати бідним, нужденним, дати милостиню на хліб на день. Нагодувати голодного, одягнути роздягненого.  Він учив усі блага суспільства розподіляти порівну між усіма людьми, зарплата має бути всім однакова. Прощати людям провини, не карати в'язницею, не вбивати. Христос заповідав просити в ім'я Його: «Якщо перебуватимете в Мені, і слова мої будуть у вас, то просіть, чого б ви не захотіли, і буде вам». Ін 15:7. Ці заповіді Христа треба виконувати кожному, щоб мати здоров'я, життя. Христос учив: «Всякого, хто слухає ці слова і виконує їх, уподібню мужеві мудрому. А всякий, хто слухає ці слова і не виконує їх, уподібниться мужеві нерозумному». Мф 7:24.   «Хто порушить одну із цих заповідей найменших і навчить того людей, того назвуть найменшим у царстві небесному. А хто виконає і навчить, той назветься Великим у Царстві небесному». Мф 5:19. Священики церкви порушують ці заповіді і навчають того людей, тому називаються найменшими. Ми не робимо так, як вони. Порфирій Іванов виконав ці всі заповіді Христа у своєму житті і навчив того людей, тому називали його Великим, мудрим у царстві Божому. Іванов зібрав заповіді в систему, виконав їх, навчив того людей. Іванов приймав усіх нужденних, бідних, хворих, хто просив. Він писав про прийом: «Ми прийняли чоловіка, як я приймаю всіх. А потім облили водою холодною, потім він прийняв таке вчення, що робити. 1. Треба купатися холодною водою два рази в день, вранці й увечері. (Ін 13:5) 2. Вітатися з людьми всіма, не проходити жодної людини. Твоє діло є сказати їм. (Мф 5:48). 3. Треба знайти людину нужденну, треба дати 50 копійок. Сам собі скажи, що даєш ці гроші за те, щоб не хворіти. (Мф 19:21). 4. 42 години не їж від п'ятниці до неділю до 12 годині. Вийди надвір, вдихай повітря і говори: «Учителю, дай мені здоров’я». Після цього їж, що хочеш, скільки хочеш. Твоє здоров’я – це є все. (Мф 6:13, 9:15). 5. Не харкай, не плюй на землю, не кури, не вживай алкоголь». Іванов. 1983.03:34.  Загартування – це наука всіх людей усього світу, джерело людського життя. Свідоме терпіння є легке лікування. Робіть поки ви здорові.  Особливо це треба всім ради майбутнього. Іванов стверджує: якщо чоловік  загартовується в цьому житті, то він може не боятися загробного життя. Душа не вмирає, не має кінця. Пропонуємо людям вірити тому, кому дали назву Великий, і виконувати його заповіді. Христос та Іванов свідчать про одне, їхнє свідчення за законом є істинне.

     Дитинка. У 1982 році Іванов був під домашнім арештом.  Влада заборонила йому приймати хворих людей, тому він написав зірку здоров'я  молоді й усім людям, в яких немає можливості прийнятись, щоб вони зміцнювали здоров’я вдома. «Дитинко! .1. Купайся в холодній воді два рази в день, вранці і ввечері, щоб тобі було добре. Купайся в озері, річці, ванні, приймай душ або обливайся. Це твої умови. Гаряче купання завершуй холодним. Перед купанням стань босими ногами на землю, сніг хоча б на 1 – 2 хвилини. Вдихни через рот декілька раз повітря й побажай собі й усім людям здоров’я. 2. Здоровайся з усіма всюди, особливо з людьми похилого віку. Якщо хочеш мати в себе здоров’я, здоровайся з усіма. 3. Допомагай людям, чим можеш, особливо бідному, хворому, ображеному, нужденному. Роби це з радістю. Відгукнись на його нужду душею і серцем. Ти придбаєш у ньому друга і допоможеш ділу миру. 4. Старайся хоч раз в тиждень обходитися без їжі й води з п’ятниці 18 – 20 годин до неділі 12 годин. Це твої заслуги  і спокій. Якщо тобі трудно, то терпи протягом доби. Вийди на природу у неділю босим і декілька раз подихай, як написано вище. Це свято твоєї справи. Після цього можеш їсти все, що тобі подобається. 5. Люби природу, яка оточує тебе, не плюй на землю, не випльовуй із себе нічого. Звикни до цього, це твоє здоров’я. Не вживай алкоголь і не кури. Перемагай у себе жадність, лінь, самовдоволеність, користолюбство, страх, лицемірство, гордість. Вір людям і люби їх. Не говори про них несправедливо. Не приймай близько до серця недобрих думок про них. Звільни свою голову від думки про хворобу, смерть. Це твоя перемога. Думку не відділяй від діла. Прочитав – добре, а  найголовніше, виконуй. Досвід цього діла розказуй і передай, але не хвались, не вивищуйся в цьому, будь скромним». Іванов. 8211:106. Учителя треба просити: «Учителю, дай мені здоров'я». Учитель учив, щоб самі учні приймали всіх бажаючих. Як зараз починати загартовуватися? За вченням Учителя Іванова, початківцю бажано  починати загартування після прийому. Учитель усіх нас до одного приймав. Перед відходом Учитель заповів своїм учням через учня Ош, щоб вони приймали всіх бажаючих, як показав Учитель, давали усно п'ять заповідей. Кожен має просити Учителя Іванова: «Учителю, дай мені здоров'я». Для цього треба знайти будь-якого здорового послідовника, який не застуджується і не хворіє, його просити, щоб він прийняв. Бажано лікарям самим виконувати ці заповіді та навчати всіх людей.

 

5. Свідоме пробудження

 

Свідоме пробудження  метод пробудження центральної нервової системи з метою оздоровлення організму.

 

Свідоме пробудження – метод оздоровлення

   Учитель Іванов учить людей. Ніхто не має права лікувати хвору людину штучними, хімічними, технічними засобами. Тільки сама людина повинна допомогти собі своїми рідними силами з допомогою повітря, води, землі. Учитель учить її, як це треба зробити.  Він говорить, що в тілі є сили, нитки мозкові, які залежать від очей від зору. Коли людина охоплює своїми очима думкою це місце, де турбує, тобто дивиться на це місце своїми очима, то це місце відновлюється цими силами, і біль щезає. Особливо допомагає тоді, коли людина вдихає через гортань з висоти повітря, достатньо три рази вдихнути. Завдяки цьому в організмі робиться енергійна кров, вона проштовхується швидко і потрапляє в клапани серця. А серце постачає мозку якісну продукцію. Особливо користуватися повітрям при терпінні без їжі. Природа допомагає дуже сильно в цей час, щоб ворог хвороба ішов з тіла, а здоров'я приходило назад, що і потрібно людині.  Це відбувається швидко. Учитель демонстрував це оздоровлення на людях. Одного разу Учитель їхав у поїзді, розказав людям про своє загартування, запропонував допомогти тому, у кого болить голова або нога. Одна жінка сказала, що у неї болить голова. Учитель послав її в тамбур, щоб вона вдихала свіже повітря і просила його. Повторила тричі. Жінка пішла, зробила все, приходить і говорить усім, що голова не болить. Вона допомогла сама собі. В той час, коли жінка вдихала повітря, Учитель на відстані заочно дивився в її голову в місце, котре болить.  Іншого разу літом жінка їхала в шубі, бо їй було завжди холодно. Учитель порадив їй в поїзді зробити так само в тамбурі, вона зробила, приходить і знімає шубу, бо їй жарко. Іншій жінці допоміг позбутися болі в спині, іншій жінці, яка не бачила своїми очима, допоміг побачити своїми очима білий світ. Він допоміг жінці, яка не ходила своїми ногами понад 15 років, вона стати ходити. Щоб нам володіти цим методом, треба тренуватися щодня, як робив Учитель.

 

Прийом для оздоровлення

    Здоров'я треба передавати іншим людям бажаючим, бо люди не можуть допомогти самі собі повернути здоров'я. Іванов довів практично. Коли здорова загартована людина, котра не хворіє багато років,  торкається руками до другої хворої людини, то проходить через руки струм. Він включає евволюційний процес у кожній клітині нездорового організму, вони оздоровлюються, починають діяти автоматично. Аналогічно серце запускається з допомогою електричного розряду, коли воно зупинилося. Так здоров'я передається від здорової людини до хворої. Учитель робить свідоме пробудження.  Учитель кладе хворого, його або її, на спину, він оточує тіло його своїми руками. Він бере правою рукою за великі пальці ніг, ліву руку кладе на лоб. Потім він говорить, щоб хворий дивився на серце, легені, живіт, потім тягне за кожен палець ніг і рук, потім робити вдих і видих. Потім він ставить на ноги, бере своїми руками за руки, говорить, щоб дивитися на органи, потім вдихати. Потім він обливає холодною водою, потім дає усно пораду, що робити вдома, це виконувати п'ять заповідей або зірку здоров'я. Цілує, прийом закінчується. Поцілунок з любов'ю знімає хворобу найкраще. Бажано заняття не припиняти після прийому.

   Іванов пише: 7707:7 «Я учу вас, що треба робити в природі, щоб не хворіти. А хвороба ваша зникає сама. І починаю з ними займатись, як з усіма. Кладу на ліжко, щоб руки були по швах.  8. Сам беру рукою за пальці ніг, а другою беру за голову, за лоб. Моє тіло робить свої органічні сили по його тілу. Вони роблять так, щоб прогнати цю біль. Це дійсна правда.  А потім розумом усно дивитись на серце своє й на легені, а слідом за цим дивитися у живіт, з боку на бік повертай. Учитель тягне за пальці рук і ніг. Після цього ставить на ноги й просить, щоб хворий робив. Рухати пальцями в ногах, у руках, на серце дивитись і на легені, рухати животом, потім вдихати і видихати три рази. А тепер купатись надворі, відро води холодної вилити на тіло». 7712:86. «Здоров'я не продається, не купляється, а з любов'ю дається. Я цілую всіх, я не гидую своєї роботи, я люблю».

 

Цитати Порфирія Іванова

   Порфирій Іванов говорить про свідоме пробудження для здоров'я. Праця «Моє загартування». 1958.07: «2. Я не боюся ніякої ні хвороби, ні зарази, а завжди говорив і говорю, це ворог напав на людину, він заважає їй в житті. Это природа, она заставила его быть в этом, никто не поможет тебе, кроме моих сил. Це природа, вона змусила її бути в цьому, ніхто не допоможе тобі, крім моїх сил. А они лежат в моих руках, лишь бы я взялся за твои руки лично своими руками, я убью током твоего врага . А вони лежать в моїх руках, аби я взявся за твої руки особисто своїми руками, я вб'ю струмом твого ворога. Он сейчас же начнет отступать с твоего тела – вот чего надо будет научиться в природе. Він зараз же почне відступати з твого тіла – ось чого треба буде навчитися в природі. А это все есть для любого и каждого человека, лишь бы человек сам лично захотел быть здоровым. А це все є для будь-якої і кожної людини, аби людина сама особисто захотіла бути здоровою.

   6.Никто не имеет полного права лечить другого человека, а только сам больной сможет сам себе помочь своими родными силами . Ніхто не має повного права лікувати іншу людину, а тільки сам хворий зможе сам собі допомогти своїми рідними силами. Он все это сделал в процессе своей жизни, он сам лично получил эту изложенную болезнь через свой поступок в природе, он и болеет. Він все це зробив в процесі свого життя, він сам особисто отримав цю викладену хвороба через свій вчинок в природі, він і хворіє. Он стал говорить, как Учитель. Він став говорити, як Учитель. Только я смогу научить любого и каждого человека своим умением, через руки свои передам свои силы и волю. Тільки я зможу навчити будь-яку і кожну людину своїм умінням, через руки свої передам свої сили і волю. Человек будет выполнять мой личный устный совет моих слов, и всегда получит свое прежнее здоровье . Людина буде виконувати мої особисті усні поради моїх слів, і завжди отримає своє колишнє здоров'я.

   7. Я заочно став думати про неї, я заочно став мріяти про неї, мої сили заочно стали ритися по її тілу. Она стала на расстоянии получать себе лучшее в здоровье. Вона стала на відстані отримувати собі краще в здоров'ї. Я роюсь у нее в мозгу, лажу по всем нитям, и также обращаю внимание на сердце и на аорту двигающую, также и на венозное состояние, особенно на питающую кровь по мышцам. Я риюсь у неї в мозку, лажу по всім ниткам, і також звертаю увагу на серце і на аорту рухому, також і на венозний стан, особливо на живильну кров по м'язах. И беру опускаюсь от головы до самых ног до пальцев, до кончиков, также поднимаю свою мысль в плечи рук и спускаюсь до самых пальцев. І беру опускаюся від голови до самих ніг до пальців, до кінчиків, також піднімаю свою думку в плечі рук і спускаюся до самих пальців. Я делаю это вот не для того, чтобы человеку было плохо. Я роблю це ось не для того, щоб людині було погано. Я делаю для того, чтобы этому человеку было хорошо, то есть здорово . Я роблю для того, щоб цій людині було добре, тобто здорово.

   19. Для мене природа – це мати моя, а по життю мій друг, з ким я завжди дружу, і хочу сказати прямо. Я делаю это все не на вред окружающему, а на пользу . Я роблю це все не на шкоду навколишньому, а на користь. Я ищу человека своей мыслью для того, чтобы ему помочь, в чем он нуждается. Я шукаю людину своєю думкою для того, щоб їй допомогти, в чому вона потребує.

   20. Моя думка заочно риється в людині, в її тілі від самої голови і до самого низу ніг. 21. Это будет сознательное пробуждение. 21. Це буде свідоме пробудження. Я ни одной минуточки не оставляю сам себя, чтобы забыть за этого себя, я проверяю свое тело для того, чтобы оно чего-либо делало . Я жодної хвилиночки не полишаю сам себе, щоб забути це себе, я перевіряю своє тіло для того, щоб воно щось робило.  26. Я сказав їм, тільки це врятує нас усіх від тяжкого життя на землі. Мы заставим самих себя быть такими, как я теперь сам себя сделал. Ми змусимо самих себе бути такими, як я тепер сам себе зробив. Это моя будет для всех любимая закалка и мой избранный путь . Це моє буде для всіх улюблене загартування і моя обрана дорога».

   Іванов говорить про себе. 6602:129. «Не кидав одного дня, щоб не пройти від головного мозку. А потім я спускаюся вниз по хребту до самих ніг, по всім окремим пальчикам, і великим, і маленьким.  А потім піднімаюся до серця, до легень і до плеч, та вниз по руках до самих пальчиків. І знову доходжу до самої місцевої системи, яка укладається в життя мозку». 7010:73.  «Я сам думаю про хворого.  Я починаю спускатися з голови вниз по хребту до самих ніг, до пальчиків. А потім я повертаюся назад, і піднімаюся до центра, до мозку, а потім спускаюся до рук, до пальців. А потім я вертаюся до серця, до легень, до живота. Це все розсікати. 93. Це робиться для пробудження людського тіла». 

       6209.27:50. «Треба навчитися жити в природі за рахунок свого організму, за рахунок тіла свого. Тоді відпадає від людини весь хитрий закон. Не буде потрібна міліція, дружина, прокурорський нагляд, суддя. Немає, за що судити. Тюрма повалиться, і лікарні не буде. Евволюційна сторона, свідомість, наука загартування-тренування зробить це все.  Вона доб'ється від природи, природа допоможе зробити все.  У новому законі немає політики, і немає економіки. Вона не потрібна загартуванню. 73. Вона лізе на чоловіка, як ворог. І вона ставить свої сили, а здорові жене з тіла. Але в тілі є сили, нитки мозкові, які залежать від очей від зору. Коли людина охоплює своїми очима думкою це місце, де турбує, то це місце відновлюється цими силами. Особливо тоді, коли людина вдихає через гортань з висоти повітря, де робиться енергійна кров. Вона проштовхується швидко і потрапляє в клапани серця. А серце постачає мозку якісну продукцію. Особливо користуватися повітрям при терпінні без їжі. Природа допомагає дуже сильно в цей час, щоб ворог хвороба ішов з тіла. А здоров'я приходило назад, що і потрібно чоловікові в його житті. Людина сама запобігає своїми наявними силами, і хвороба не прогресує більше, ця біль. Тільки треба інші людські руки, щоб вони були у здорового тіла. Вони передають людині свої розумові сили, які є у кожної людини. 77. Люди примушують самі себе, щоб тіло було здорове. А раз тіло буде здорове, то і дух буде здоровий. Людина навчилася сама себе лікувати».

    6603:37. «Я примушую його дивитися всередину своєю думкою уважно, невідривно в саму біль, і зосередитися добре туди. А потім ти тягни повітря туди. Мінерали, такі корисні речовини є в повітрі в будь-якому місці, які це діло розтинають. Секретар зрозумів, йому дійшло, і те, чого я його вчив, він став робити сам.  А у нього вийшло вдало, добре.  Я ввів йому свідому голодовку. Користь вийшла». 

    Приклад. Якщо людина дивиться в очі, і робить вдих і видих, то оздоровлюються і відновлюються очі при цьому. Учитель відновлював очі незрячим таким методом, і вони бачили своїми очима білий світ. Учитель допомагав при болі живота. Якщо робити в метою профілактики фізичні вправи для очей – дивитись багато разів  вправо і вліво, потім вверх і вниз, по діагоналі, кругові рухи тощо – то зір покращується, відновлюється. При цьому відбувається свідоме пробудження. Бажаємо всім щастя, здоров'я. 2020.07.26.   www.osh.kiev.ua    

 

Зірка здоров'я

     Це є народна система запобігання будь-якому захворюванню, знайдена народом колись до нашої ери, складається з п'яти правил, Порфирій Іванов (1898 – 1983 рр.) зібрав ці правила в систему, назвав зіркою здоров'я, випробував практично на собі за піввіку, свій досвід описав і передав усім людям у працях, щоб люди були щасливі і здорові, не застуджувались і не хворіли. Ці правила є практична частина його  вчення. Це здоровий спосіб життя, сприяє евволюції. «Перше. Мити ноги до колін холодною водою щодня вранці й увечері, краще обливати все тіло. (Ін 13:5). Друге. Здороватися з усіма людьми, які зустрічаються в житті. (Мф 5:48). Третє. Шукай людину, яка потребує, треба допомогти їй, дати за своїми можливостями. Скажи собі, що даєш, щоб не хворіти, було добре завжди. Четверте.  42 години не їж і не пий воду від п'ятниці до неділі, до 12 годин. Перед їдою виходь надвір,  вдихай з висоти тричі і проси: «Учителю, дай здоров'я». (Мф 9:15). Субота – це є твоє свято. Будеш робити щотижня.  П'яте.  Не плювати, не харкати на землю, не курити і не пити вино. Це п'ятикутна зірка». Народний журнал природної мудрості Іванов не називав цю систему своїм іменем. Іванов зробив висновок за піввіку практики, що його послідовники не застуджуються і не хворіють. Вони не хворіють на вірусні захворювання, такі, як коронавірус. Очевидно, вони виробляють у себе антитіла, тобто імунітет. У них легко проходить інфекція. Зараз людям треба адаптуватися до природних умов з усякою інфекцією, не надіятися на вакцину, на всякі штучні та хімічні засоби, а надіятися на себе. Серед людей, які перехворіли на Covid-19, у більшості не виробляється стійкий захист від інфекції. Не можна лікувати людей, кожен може і повинен допомогти сам собі своїми рідними силами, запобігти інфекції за допомогою повітря, води, землі. Природа інфікувала нас і вилікує нас. Ці правила допоможуть усім перемогти хворобу. Ці правила особливо потрібні всім людям зараз у карантин, економічну кризу. Вакцина буде коштувати мільярди доларів і не гарантує постійний захист від інфекції. А щоб виконувати зірку здоров'я, людям не треба будь-які засоби, вони безплатно отримують здоров'я. Лікарі мають виконувати самі ці правила і навчити  всіх людей – це буде справжня, правильна охорона здоров'я. Багато людей перевірили цю систему на практиці за тисячоліття, вона правдива. Ці правила використовував Христос. Іванов піввіку творив науку здоров'я. Він взяв від вчення Христа ідею любити людей, доповнив своїм, виконав сам і навчив того людей. Він є далекий від релігії і протилежний їй. Він написав у праці. «Я не жалів віддати своє здоров'я іншому. Я зробив те, що Христос говорив нам колись». 8302:49. Що говорив нам Христос? Він говорив: «Полюби Господа Бога твого всім серцем твоїм, і всією душею твоєю, і всією думкою твоєю. Це є перша і найбільша заповідь. Друга ж, подібна до неї: люби ближнього твого, як самого себе». Мф 22:37. «Все, чого бажаєте, щоб вам робили люди, так і їм робіть». Мф 7:12. Він говорив учням, що любіть ворогів ваших, благословляйте їх, прощайте їм провини, не карайте позбавленням волі в тюрмі, не вбивайте. Іванов має закони Божі такі само, як у Христа. Люби Бога твого. Люби людей, як себе. Бажай і роби людям те, що собі хочеш. Зробити з ворога любимого друга. Христос говорив людям, що не турбуйтесь, що вам їсти, у що одягнутись. Терпінням спасайте свою душу, треба терпіти холод, голод. Іванов піввіку літом і зимою ходив босим, без сорочки.Заповіді Іванова і Христа Христос мив учням  ноги до колін холодною водою і учив, щоб і вони мили ноги іншим. Ін13:5. Він заповів любити всіх, вітати друзів і незнайомих. Мф 5:48. Він заповідав не вживати їжу через такі слова. «Весільні друзі не сумують, поки жених є з ними. Але дні настануть, коли відберуть у них жениха, і тоді вони будуть поститись». Мф 9:15. Його відібрали в учнів у п'ятницю ввечері, розп'яли і поховали. А він вийшов із гробу в неділю, прийшов до учнів, вони дали йому печену рибу і мед, і він їв разом із ними. Лука 24:43. Він заповідав допомагати бідним, хворим, нужденним дати милостиню на хліб на день. Він заповідав всі блага суспільства розподіляти порівну між усіма людьми, зарплата має бути всім однакова. Прощати людям провини, не карати в'язницею, не вбивати. Він заповідав просити в ім'я його. Ін 15:7. Ці заповіді Христа треба виконувати, щоб мати здоров'я, життя. Він учив: «Хто порушить одну із цих заповідей найменших і навчить того людей, того назвуть найменшим в Царстві небесному. А хто виконає і навчить, той назветься великим в Царстві небесному». Мф 5:19.  Священики церкви порушують ці заповіді і навчають того людей, тому їх називають найменшими. Не треба робити так. Іванов виконав ці всі заповіді Христа і навчив того людей, тому називали його Великим, мудрим, Учителем народу, Богом Землі за ділом. Треба визнати. Він зібрав заповіді в систему, виконав, навчив людей. Коли ми не вживаємо їжу 42 години, організм очищається від токсинів, вірусів. Уся ідея Іванова є в його гімні: «Люди Господу вірили, як Богу. А він сам до нас на Землю прийшов. Смерть як таку вижене, а життя у славу введе. А люди зберуться на цьому бугрі. Вони гучно скажуть слово. Це є наше райське місце. Чоловікові слава безсмертна».  Бажаємо всім щастя, здоров'я. 2020.08.01.  Евволюція.  www.osh.kiev.ua