Експоненціальний ріст пандемії

 

2020.10.01

 

Зміст

1. Експоненціальний ріст пандемії.

1.1. Формула експоненціальної залежності.

1.2  Формула пропорційної залежності.

2. Придбання природного імунітету.

3. Люди серед вірусів.

 

1.Експоненціальний  ріст пандемії

Експоненціальна швидкість  росту кількості хворих коронавірусної хвороби пандемії 2019. Щоб ми, всі люди, могли запобігти короновірусній хворобі, ми повинні знати особливості її розвитку. 

 

1.1.Формула експоненціальної залежності

   Особливістю пандемії COVID-19 є те, що швидкість росту кількості хворих відбувається за експоненціальною функцією. Експоненціальною залежністю називається зростання, коли швидкість росту кількості прямо пропорційна самій кількості. Швидкість росту кількості хворих у світі прямо пропорційна кількості хворих. Експоненціальна залежність виражається диференціальним рівнянням. dN/dt = a·N, де N – число людей, t – час, a – постійна величина. Шукаємо розвязок.  Перепишемо рівняння так. dN/N = a·dt. Інтегруємо обидві частини рівняння, отримаємо. ln N = a·t. Перетворимо логарифмічну функцію у степеневу. Отримаємо. N = A·exp(a·t) + В. (1). A, B – постійні величини, їх знайдемо через початкові умови. 

   Початкові умови: N = 0 при t = 0. N = 7,6 млрд. при t прямує до нескінченності, це максимальна кількість хворих, стільки людей є у світі. Рівняння має фізичний смисл при значеннях (a) менше нуля, щоб задовольнялись дані початкові умови. a = k;  kбільше нуля.

   1). t = 0. N = 0. Підставимо в (1).  0 = A + B. А = – В. 

   2). t прямує до нескінченності. При цьому N = Nm = 7,6 млрд. Це максимальна величина.  Підставимо в (1). 7,6 млрд. = А·0 + В.  В = 7,6 млрд.

   Підставимо в формулу (1) А, В, а . Отримаємо функцію швидкості росту хворих. N = 7,6 млрд.·[1  exp(- k·t)]. (2)

   Функція N від аргументу t  змінюється монотонно від 0 до 7,6 млрд.

 

1.2 Формула пропорційної залежності

   При малих значеннях t експоненціальна функція переходить у пряму пропорційну залежність від часу. Розклад функції [1  exp(- k·t)] за формулою Тейлора дає значення [1  exp(- k·t)] = k·t.  Інші члени розкладу не враховуємо. Тоді отримаємо формулу пропорційної залежності:  N = k·t·7,6 млрд. (3).

   Одиниця часу = 1 місяць. 30 червня (t = 1); 31 липня (t = 2; 30 серпня (t = 3) і т. д.   (k) можна знайти з формули (3) при t = 3. Отримаємо загальну формулу для будь-якого часу.    N = 8,6·t млн. (4).

    Згодом будемо уточнювати формулу. Формула діє при t менше 50 місяців.

 

Число хворих, підраховане за формулою (4).

30 червня (t =1) захворіли N = 8,6х1 = 8,6 млн.

31 липня (t =2) захворіли N = 8,6 х2 = 17,2 млн.

31 серпня (t = 3) захворіли N = 8,6х3 = 25,8 млн.

30 вересня (t = 4) захворіли N = 8,6х4 = 34,4 млн.

30 листопада (t = 6) захворіли N = 8,6х6 = 51,6 млн.

 

Перевірка на практиці формули пропорційної залежності (4). Матеріал з Вікіпедії. (Пандемія коронавірусної хвороби 2019 – Вікіпедія). 

Захворювання на COVID-19 у світі. Експериментальні дані. Теоретичні дані в дужках для порівняння.

31 березня захворіли N = 0,85 млн.

30 квітня захворіли N = 3,3 млн.    

31 травня захворіли  N = 6,2 млн.                        

30 червня захворіли  N =10,6млн.   (8,6)     

31 липня  захворіли  N = 17,7 млн.  (17,2)

31 серпня захворіли  N = 25,8 млн.  (25,8)

30 вересня захворіли N = 34,0 млн.  (34,4)

   У березні – травні швидкість росту не є експоненціальною функцією. 

    Статистичні данні на практиці підтверджують пропорційну залежність. Критерій істини є практика. Якщо пропорційна залежність за формулою (4) відбувалася від червня до вересня 2020 року, то вона буде відбуватися в 2021 році і далі.  Кількість хворих може продовжувати рости за експоненціальною формулою (2) доти, поки більшість людей не перехворіє на коронавірусну інфекцію, придбає природний імунітет.  

   Дане дослідження допоможе людству в пошуках методу захисту від інфекції. В дослідженні не враховується вплив вакцини, бо вона не розроблена. Коли населення почне застосовувати вакцину, тоді ріст числа хворих буде відбуватися не за експоненціальною формулою, а за іншою.

  Науковий прогноз. За формулою (4) підрахуємо, у листопаді (t = 6) хворих буде 51 млн., у травні 2021 р. (t = 12) хворих буде майже 100 млн. За рік у світі прибавляється 100 млн. хворих.

 

2. Придбання природного імунітету

    Учені пропонують вихід, як жити населенню в оточенні вірусів. Американський епідеміолог Джастін Лесслер, професор вважає: «COVID-19 не щезне до кінця и не стане перепоною для нормалізації життя, котре наступить завдяки вакцинам и завдяки придбанню населенням імунітету природним шляхом». Ось що людям сьогодні треба – це кожному виробляти в себе імунітет природним шляхом. Нам усім треба навчитися жити в оточенні вірусів, щоб вони нам усім не заважали в житті. Віруси були і будуть завжди в природі. Вакцини не захистять усіх людей від інфекції, бо в одних не будуть вироблятися антитіла, інші через боязнь  свідомо відмовляться від вакцини, бо її штучно виробляють із коронавірусу. Яким методом можна придбавати природний імунітет? Пропонується народна система 5 правил для придбання людьми природного імунітету. Цей метод можна вважати основним, перевіреним. Правила знайдені народом давно до нашої ери, перевірені, ці правила є в ученні Христа. Порфирій Іванов зібрав ці правила в систему, назвав зіркою здоров'я, випробував практично на собі за піввіку, він не застуджувався і не хворів і послідовники також, він описав і передав свій досвід усім людям, щоб люди не застуджувались і не хворіли. «1. Мити ноги до колін холодною водою щодня вранці й увечері, краще обливати все тіло. 2. Здороватися з усіма людьми, які зустрічаються в житті. 3. Шукай людину, яка потребує допомоги, треба дати їй за своїми можливостями. Скажи собі, що даєш, щоб не хворіти. 4. Щотижня 42 години не їж і не пий воду від п'ятниці до неділі, до 12 годин. Перед їдою виходь надвір,  вдихай з висоти тричі і проси: «Учителю, дай здоров'я». Субота – це твоє свято. 5. Не плювати, не харкати на землю, не курити і не пити вино. Це п'ятикутна зірка». Голодування 42 години запускає процес автофагію – це  процес знищення клітиною власних органел, шлаків, токсинів, вірусів. Хто виконує 5 правил, може перехворіти на інфекційну хворобу в легкій формі. Народний журнал природної мудростіЛікарі мають виконувати ці поради і навчити всіх людей.     

 

3. Люди серед вірусів

   Люди не знають криву росту хворих за експоненціальною функцією. У людях існує неправильна думка, що через місяць почне зменшуватися число хворих, і через це люди нічого не роблять для свого спасіння. Якби люди знали правду, то зараз намагалися б запобігати біді. При такому числі хворих і карантину лікарі не зможуть встигати лікувати всіх хворих. Експонентний ріст хворих може відбуватися у багатьох інших вірусів, котрі поширюються в просторі повітряно-крапельним шляхом.    

   Кожен рятує сам себе. Люди нічого не роблять для збереження свого здоровя і життя, надіються на лікарів. Кожен має допомагати сам собі своїми рідними силами, придбавати природний імунітет, від цього залежить життя всіх. Можна виконувати систему 5 правил, це здоровя дається безплатно, також можна застосовувати інші методи придбання природного імунітету. Треба надіятися на себе. Всім людям допоможе досвід життя в природі Порфирія Іванова, він описаний у його працях, його треба вивчати всім. Антитіла, котрі виробляються від вакцини, через деякий час перестають діяти, тому треба робити її повторно. 5 правил не мають такого недоліка, бо їх виконують безперервно  щотижня.

    Президент, парламент, уряд, міністр охорони здоровя, головний санітарний лікар, влада на місцях, ЗМІ, церква – всі мають пропонувати всім людям придбавати свій імунітет природним шляхом – це обовязок кожного громадянина. Може бути хороший сценарій розвитку суспільства, якщо більшість людей  буде придбавати імунітет природним шляхом, тоді пандемії коронавірусу не буде.  Бажаємо всім щастя, здоровя.   ГО Евволюція.

Посилання

www.osh.kiev.ua  Праці Порфирія Іванова  

http://osh.kiev.ua/ukev1007.htm  Експоненціальний ріст пандемії