Народний журнал природної мудрості

 

Еволюція

 

 Жити, учитися, оздоровлювати себе по-еволюційному. Бути таким, як Учитель народу, Бог Землі. Наука Іванова П. К. 

 

№ 2. 2017.09.12.

 

Система здоров'я

 

     Система здоровце система запобігання будь-якому захворюванню за  наукою Іванова. Це п'ять заповідей Іванова, практична частина його  вчення.

   Як безплатно запобігти грипу, серцевим, онкологічним, вірусним захворюванням тощо. Тиск120/80. Здоровий спосіб життя, наука загартування.

 

Зміст

1.Теорія діалектика, три закони.

2. Суспільство з медичним лікуванням.

2-1. Перша протилежна сторона.

2-2. Друга протилежна сторона.

3. Суспільство із запобіганням захворюванню.

3-1. Перша нова протилежна сторона.

Де Іванов узяв ці слова.

Заповіді Іванова і Христа.

Прийом.

Концентрація.

3-2. Друга нова протилежна сторона.

4. Пропозиція для медичної охорони здоров'я.

5. Цитати Іванова.

6. Цитати Іванова про рак.

   

1.Теорія діалектика, три закони.

   Закон єдності і боротьби двох протилежних сторін. Всі речі, явища мають протилежні властивості та тенденції розвитку. Вони перебувають в єдності, одне без одного не існує. Протилежні сторони взаємодіють постійно в формі боротьби, її результатом є розвиток. Між ними виникають суперечності, які є джерелом, змістом, рушійною силою саморозвитку світу. Процес завершується відтворенням. Відтворення це перехід до іншої якості, нових  протилежних сторін.

   Приклад. Природа має дві протилежні сторони, котрі в єдності і боротьбі щодо почуття людини: хороше, тепле, погане, холодне. Людина має в житті хороше, тепле. Це перша протилежна сторона.

Вона отримує від природи погане – захворювання, нещастя тощо. Це друга протилежна сторона.  Між ними є суперечність , бо людина не отримує життя. Людина купається в холодній воді. Людині відчуває холод і погане в процесі купання в холодній воді. Це перша нова протилежна сторона. Їй стає тепло, добре і здорово після купання. Це друга нова протилежна сторона. Людина хотіла життя і отримала життя. Суперечність завершується таким чином. 

    Закон подвійного заперечення. Об'єкти розвиваються шляхом подвійного заперечення. Кожний ступінь є синтезом попередніх ступенів, і відтворює на вищій основі характерні риси, структуру початкового ступеня розвитку. Подвійне заперечення є необхідним моментом процесу розвитку, умовою якісної зміни об'єктів.  Розвитку об'єктів не існує без заперечення попередніх форм. Заперечення відображає не знищення об'єкта, а момент його переходу в нову якість, в якій зберігаються елементи і властивості його попереднього якісного стану, тобто фіксує спадковий стан.

    Закон взаємного переходу якісних і кількісних змін. Кількісні зміни поступово накопичуються, на певному етапі розвитку порушують їхню міру, і зумовлюють у них корінні зміни. (Вікіпедія. Діалектика). 

 

2. Суспільство з медичним лікуванням

 

2-1. Перша протилежна сторона

   Природа має дві протилежні сторони: хороше, тепле і погане, холодне. Медичне лікування робить усе, щоб людям було добре і тепло. Лікарі є люди вчені, їм доводиться вчитися на це багато років, пізнавати ці хвороби. Вони є люди технічні, їм треба знати точно будь-яке захворювання, діагноз. Вони мають рецепти на ліки, стандарт. Є таблетки, є шприц для уколу або хірургічний ніж. Хвороба у людини не щезає, їй не допомагають ліки. Лікар є адміністратор цього всього діла. Він наказує своїм підлеглим, а їхнє діло – слухатись.  Здоров'я купується і продається у медичному лікуванні. Витрачають великі гроші на ці нужди. Медицина лікувальна не запобігає будь-якому захворюванню, це є велика помилка її.  Техніка, хімія не допомагає  живому природному тілу. Лікарі є безсилі в цьому ділі, вони є в природі технічні люди. Медицина оголосила себе наукою в цьому ділі. Вона будує лікарні, школи для цього діла. Інститути випускають лікарів. Армія людей вийшла цьому горю допомагати. Наша медична наука народу не допомагає. Людина вмирає не сьогодні, так завтра. Лікар сам стоїть на черзі захворіти сьогодні. Медицина і влада створили психіатричну лікарню, у неї кладуть за ідею людей, які не погоджуються з владою і медициною. Ця режимна лікарня створена для того, щоб зберегти владу і медицину, це для неї добре. 

 

2-2. Друга протилежна сторона

   Природа сама посилає людям погане. Природі має дві протилежні сторони: хороше і погане. Природа сама творить людям такі дії, які дають погане почуття. Це – хвороби, незадоволення, ненависть, смерть. Лікування при великих матеріальних затратах не  дає людині здоров'я, яке повністю задовольняє людину. Хвороби знову повертаються, не ті, так інші. Лікувальна медицина допомагає хворобі, вона не щезає. Медицина своїм не задовольнила. Лікарня є провідник до смерті. Люди незадоволені, залежні в природі. Медицина не сприяє біологічній і соціальній еволюції людини.  Між протилежними сторонами є суперечність. Люди хочуть мати життя, і люди не отримують життя від лікувальної медицини.   

 

3. Суспільство із запобіганням захворюванню

 

3-1. Перша нова протилежна сторона

   Природа має дві протилежні сторони: хороше і погане. Люди свідомо приймають в природі погане, і вони через погане отримують від природи хороше. Люди запобігають захворюванню через дружбу з природою, через холодне і погане. Жити треба разом із близькими друзями – це повітря, вода, земля. Люди люблять і приймають протилежні сторони однаково: холодне, погане і хороше, тепле.

 

Де Іванов узяв ці слова?

   Іванов пише в праці: «Він  ввів людські слова, щоб наші люди це робили. Вони повинні мити ноги холодною водою по коліна, щоб пробуджуватися. Вранці встав – мий. Це буде твій енергійний догляд за собою. Тепер друге, теж невмируще пробудження. Чоловік будь-який іде по дорозі. Ти не чекай від нього ввічливості, щоб він сам представив її тобі. Ти повинен сам представити її йому або їй, поклонитися своєю голівкою з душею і серцем і сказати їй або йому: «Здрастуй». Твоє діло – сказати, а вони нехай, як хочуть. Третє. Ти повинен знайти бідного, нужденного чоловіка, а вони є у нас, їм ніхто не допомагає. Йому треба допомогти, хоч дати йому 50 копійок. Сказати вперед, що я даю тобі за те, щоб не хворіти ніде ніяк. Четверте. Потрібно терпіти без їжі 42 години. Повечеряти в п'ятницю ввечері і обідати в неділю в о 12 годині. Коли сідати за стіл, треба вийти надвір, і підняти обличчя догори і  тягнути повітря через гортань, і просити Учителя, щоб він дав йому або їй здоров'я. Учитель навчає всіх не красти, не вбивати, не сміятися, не засуджувати, а бути всім перед усіма ввічливими. Це будеш робити щосуботи, як свято. П'яте. Не харкати, не плювати, не пити вино і не палити тютюн. Це ось людські слова, вони знайшли самі в природі і передали їх вони. Бог зібрав їх у систему і учить цим ось за законом своєї ідеї. Їм не буде потрібна в'язниця і лікарня». Іванов. 1972.02:103. Отже, ця система заповідей перевірена на практиці багатьма людьми.

 

Заповіді Іванова і Христа

     Порфирій Іванов написав: «Не жалів іншому віддати своє здоров'я. Я зробив те, що Христос говорив нам колись». 8302:49. Які заповіді говорив нам Христос? Христос прийшов виконати Божий закон. Він говорив: «Полюби Господа Бога твого всім серцем твоїм, і всією душею твоєю, і всією думкою твоєю. Це є перша і найбільша заповідь. Друга ж, подібна до неї: люби ближнього твого, як самого себе. Весь закон і пророки утверджується на цих двох заповідях». Мф 22:37. «Все, чого бажаєте, щоб вам робили люди, так і їм робіть. Закон і пророки є в цьому». Мф 7:12. Христос має свій божий закон, він не такий, як закон від Мойсея.  Христос не виконував закон Божий від Мойсея, котрий учив євреїв любити євреїв і ненавидіти ворогів, їх убивати, мало-помалу завоювати світове панування, щоб залишились євреї та їхні раби. (Див: Второзаконня гл.7, 11, 20). Христос говорив учням, що любіть ворогів ваших, благословляйте їх, прощайте їм провини, але не карайте, не вбивайте. Іванов має закони Божі такі само, як у Христа. Люби Бога твого. Люби людей, як себе. Бажай людям те, що собі хочеш. Зробити з ворога любимого друга. Найголовніше, Христос заповідав людям бути в житті незалежними від природи, тобто основних потреб людей: їжі, одягу, житлового дому. Бо люди втрачають здоров'я і вмирають через свою залежність. Залежність веде до смерті, а незалежність веде до продовження життя.  Христос заповідав, що не турбуйтесь, що вам їсти, у що одягнутись. Терпінням спасати свою душу, терпіти холод, голод. Іванов виконав, став у житті незалежним від природи.

    Христос обливав учням  ноги до колін холодною водою, учив, щоб і вони обливали ноги один одному. Христос говорив: «Отже, якщо Я є Господь і Учитель, умив ноги вам, то і ви повинні вмивати ноги один одному. Бо Я дав вам приклад, щоб і ви робили так само, як Я зробив вам». Ін13:5.  Христос заповів любити всіх, вітати знайомих і незнайомих. Він говорив: «Бо коли ви любите тих, хто любить вас, яка вам нагорода? І коли ви вітаєте тільки друзів ваших, що особливого робите? Отже, будьте досконалі, як Отець ваш досконалий». Мф 5:48. Христос заповідав поститися щотижня. Дні посту визначені через такі слова: «Не сумують весільні друзі, поки з ними жених. Але настануть дні, коли відберуть у них жениха, і тоді будуть поститись». Мф 9:15. Очевидно, Він говорив про Себе. Христа відібрали в учнів у п’ятницю, Його розіп’яли, тіло поховали. А в неділю Він вийшов із гробу, прийшов до учнів, їв рибу і мед разом із ними. Лука 24:43. Отже, Христа відібрали в учнів з вечора п’ятниці до неділі приблизно 42 години, треба поститись у цей час. Христос заповідав допомагати бідним, нужденним, дати милостиню на хліб на день. Нагодувати голодного, одягнути роздягненого. Христос сказав: «Коли хочеш бути досконалим, піди продай добро твоє і роздай убогим; і матимеш скарб на небесах; і приходь та йди слідом за Мною». Мф 19:21.

   Він учив усі блага суспільства розподіляти порівну між усіма людьми, має бути зарплата всім однакова. Згадаймо притчу про зарплату один динарій в день. Багатий не ввійде в Царство небесне. Прощати людям провини, не карати вязницею, не вбивати. Христос заповідав просити в ім'я Його: «Якщо перебуватимете в Мені, і слова мої у вас будуть, то, чого б ви не захотіли, просіть, і буде вам». Ін 15:7. Христос учить не потрапляти в тюрму. Ці заповіді Христа треба виконувати кожному, щоб мати здоров’я, життя, всілякі блага від Бога. Христос учив: «Всякого, хто слухає ці слова і виконує їх, уподібню мужеві мудрому. А всякий, хто слухає ці слова і не виконує їх, уподібниться мужеві нерозумному». Мф 7:24.

    «Хто порушить одну із цих заповідей найменших і навчить того людей, того назвуть найменшим у царстві небесному. А хто виконає і навчить, той назветься Великим у Царстві небесному». Мф 5:19. Порфирій Іванов виконав ці всі заповіді Христа у своєму житті, не порушив жодної найменшої. Його можна назвати послідовником Христа. Іванов узяв від вчення Христа, доповнив своїм вченням, і ввів  усім людям, тому прославив Христа. Іванов виконав заповіді Христа і навчив людей, тому заслужив, що його називали Великим, мудрим у царстві Божому. Священик церкви вірить Христу, але порушує і не виконує найменші заповіді, і навчає інших віруючих цього, тому заслуговує назву «найменший» у царстві Божому. Церква не виконує закон Христа: «Все, чого бажаєте, щоб вам робили люди, так і їм робіть». Мф 7:12. Іванов цю заповідь виражав так: бажай людям того, що собі хочеш. Він бажав усім щастя, здоров’я хорошого, і робив.

    Іванов заповіді зібрав у систему, виконав їх, навчив того людей. Іванов приймав усіх нужденних, бідних, хворих, хто просив. Він писав про прийом:  «Чоловіка ми прийняли, як усіх я приймаю. А потім облили водою холодною, потім він прийняв таке вчення, що робити. 1. Треба купатися холодною водою два рази в день, вранці й увечері. (Ін 13:5) 2. Здороватися з людьми, не проходити жодного чоловіка. Твоє діло – їм сказати, а вони як хочуть. (Мф 5:48). 3. Треба знайти чоловіка нужденного, треба дати йому 50 копійок. Сам собі скажи: я, мовляв, ці гроші даю за те, щоб мені не хворіти. (Мф 19:21). 4. У п’ятницю о 6 годині повечеряй, лічи 42 години, у неділю о 12 годині будеш їсти. Вийди надвір, з висоти тягни повітря й говори: «Учителю, дай мені здоров’я». Після цього їж, що хочеш, скільки хочеш. Твоє здоров’я – це є все. (Мф 6:13, 9:15). 5. Не харкай, не плюй на землю, не кури, не вживай алкоголь. Це твоє законне в цьому діло. Не будеш це робити – у тебе реального нічого не вийде. А коли ти будеш робити це все з душею, із серцем, то ти виправдаєш цим усім». Іванов. 1983.03:34.

   Загартування – це наука всіх людей усього світу, джерело людського життя. Свідоме терпіння – легке лікування. Робіть поки ви здорові.  Особливо це треба всім заради майбутнього. Іванов стверджує: якщо чоловік є загартований у цьому житті, то йому не треба боятися загробного життя. Душа не вмирає, не має кінця. Пропонуємо людям вірити тому, кому дали назву Великий, і виконувати його заповіді. Не треба робити, як робить священик. Бо найменший  священик іде в пекло, а за ним інші. Христос і Іванов свідчать про одне, а якщо двоє свідчать про одне, то їхнє свідчення за законом є істинне.

 

Прийом

    Як передавати здоров'я іншим людям бажаючим? Автор практично довів. Коли здоровий загартований чоловік, котрий багато років не застуджується і не хворіє,  торкається руками до другого хворого не загартованого чоловіка, то проходить через руки струм. Він включає еволюційний процес у кожній клітині нездорового організму, вони оздоровлюються, починають діяти автоматично. Імпульс струму відчутний. Аналогічно з допомогою електричного розряду запускають серце, коли воно зупинилося. Так здоров'я передається від здорового чоловіка до хворого.  На цьому базується метод Учителя Іванова прийому хворого чоловіка. Учитель хворого кладе на спину, оточує його тіло своїми руками, правою бере за великі пальці ніг, ліву кладе на лоб. Потім говорить, щоб хворий дивився на серце, легені, живіт, потім тягне за кожен палець ніг і рук, робити вдих і видих. Потім ставить на ноги, бере своїми руками за руки, говорить, щоб дивитися на органи, потім робити вдих і видих. Потім обливає холодною водою, потім дає усно пораду, що робити вдома, це п'ять заповідей. Цілує, прийом закінчується. Поцілунок з любов'ю найкраще знімає хворобу і оздоровлює. Після прийому бажано не припиняти заняття, бо це подібно до зупинки серця. Початківців приймати можуть також учні Іванова, котрі навчені приймати, не простуджуються і не хворіють. А просити всі люди мають Учителя Іванова: «Учителю, дай мені здоров'я».

   Електрика. Щоб мати здібність струмом рук оздоровлювати іншого, треба в природі електризуватися, тобто накопичувати електричний заряд. Електрика накопичується у кожного під час обсихання тіла  після обливання всього тіла холодною водою надворі. При цьому проходить через тіло електричний струм, тобто електризація тіла відбувається в процесі загартування.   «Учу вас, що треба робити в природі, щоб не хворіти й не простуджуватись. А хвороба ваша щезає сама. І починаю з ними займатись, як з усіма. Кладу на ліжко, щоб руки були по швах.  8. Сам беру рукою за пальці ніг, а другою беру за голову, за лоб. Моє тіло робить свої органічні сили по його тілу. Вони так роблять, щоб прогнати цю біль – це дійсна правда. А потім розумом усно дивитись на серце своє й на легені, а слідом за цим дивитися у живіт, із боку на бік повертай. Учитель смикає за пальці рук і ніг. Після цього ставить на ноги й просить, щоб хворий робив. Ворушив пальцями в ногах, у руках, на серце дивитись і на легені, треба животом повертати, потім вдих і видих три рази. А тепер купатись надворі, вилити відро води холодної на тіло. Цього мало. Будеш купатися дома два рази, вранці та ввечері. Це перше. А друге, здороватися треба з людьми: з дідусем і бабусею, з дядею й тітонькою та молодим чоловіком». Іванов. 1977.07:7.    «Це здоров'я не продається, не купляється, а з любов'ю дається. Я цілую всіх, я не гидую своєї роботи, я люблю». Іванов. 7712:86.

    Дитинка. У 1982 році Учитель Іванов був під домашнім арештом, влада йому заборонила приймати хворих людей, тому він молоді й усім людям, в яких немає можливості прийнятись, написав заповіді, щоб зміцнювали здоров’я. «Мені скоро виповниться 85 років. 50 років з них я віддав практичному пошуку шляхів здорового життя. Для цього я щоденно випробую на собі суворі сторони її. Я повний бажання весь свій досвід передати нашій молоді і всім людям. Це мій подарунок їм. Іванов  Порфирій Корнійович. Дитинко! Ти маєш  бажання принести користь усьому радянському народові, що будує комунізм. Для цього ти постарайся бути здоровим. Сердечна просьба до тебе, прийми декілька порад в доповнення до того, що написано у «Вогнику», № 8, щоб зміцнити своє здоров'я.   1. Два рази в день купайся в холодній воді, щоб тобі було добре. Купайся в чому можеш: озері, річці, ванні, приймай душ або обливайся. Це твої умови. Гаряче купання завершуй холодним. Перед купанням або після нього, вийди на природу, стань босими ногами на землю, а зимою на сніг хоча б на 1 – 2 хвилини. Вдихни через рот декілька раз повітря й побажай собі й усім людям здоров’я. 2. Здоровайся з усіма всюди, особливо з людьми поважного віку. Хочеш мати в себе здоров’я – здоровайся з усіма. 3. Допомагай людям, чим можеш, особливо бідному, хворому, ображеному, нужденному. Роби це з радістю. Відгукнись на його нужду душею і серцем. Ти придбаєш у ньому друга і допоможеш ділу миру. 4. Старайся хоч раз в тиждень обходитися без їжі й води з п’ятниці 18 – 20 годин до неділі 12 годин. Це твої заслуги  і спокій. Якщо тобі трудно, то терпи хоча б протягом доби. Вийди на природу у неділю босим і декілька раз подихай, як написано вище. Це свято твого діла. Після цього можеш їсти все, що тобі подобається. 5. Люби природу, яка оточує тебе, не плюй на землю, не випльовуй із себе нічого. Звикни до цього, це твоє здоров’я. Не вживай алкоголь і не кури. Перемагай у себе жадність, лінь, самовдоволеність, користолюбство, страх, лицемірство, гордість. Вір людям і люби їх. Не говори про них несправедливо. Не приймай близько до серця недобрих думок про них. Звільни свою голову від мислі про хворобу, недомагання, смерть. Це твоя перемога. Мисль не відділяй від діла. Прочитав – добре, а  найголовніше, виконуй. Розказуй і передай досвід цього діла, але не хвались, не вивищуйся в цьому, будь скромним». Іванов. 8211:106. Учителя треба просити, як Бога: «Учителю, дай мені здоров'я». Учитель учив, щоб самі учні приймали всіх бажаючих.

     Як зараз починати загартовуватися? За вченням Учителя Іванова, початківці мають починати загартування після прийому, як учив Учитель. Учитель усіх до одного приймав. Перед відходом Учитель заповів своїм учням через учня Ош, щоб вони приймали всіх бажаючих руками, як показав Учитель, давали усно 5 заповідей. Кожен має просити Учителя Іванова: «Учителю, дай мені здоров'я». Для цього треба знайти будь-якого здорового послідовника, який не застуджується і не хворіє, його просити, щоб він прийняв.

 

Концентрація

    Іванов говорить про себе. «Не кидав одного дня, щоб не пройти від головного мозку, а потім по всіх нитках спускаюся вниз по хребту до самих ніг, по всім окремим пальчикам, і великим, і маленьким.  А потім піднімаюся до серця, до легень і до плеч, та вниз по руках до самих пальчиків. І знову доходжу до самої місцевої системи, яка укладається в життя мозку». Іванов. 6602:22:129.  «А сам думаю про хворого. Починаю з голови спускатися вниз по хребту до самих ніг, до пальчиків. А потім повертаюся назад, і піднімаюся до центра, до мозку. А потім спускаюся до рук, до пальців. А потім звертаюся до серця, до легень, до живота. Це все розсікати. Каже: буде перемагати в природі не зброя, а природність доведе правоту, яка стане на своєму місці, і буде творити своє. 92. А Іванов заочно по ньому проходить. Він починає від самого мозку від центральної частини, і по хребту спускається до самих ніг, до пальців.  А потім піднімається до самих рук, теж до пальців. 93. А потім іде в груди до серця, і до легені, а потім у живіт. Це робиться для пробудження людського будь-якого тіла». Іванов. 7010.07:73.

 

3-2. Друга нова протилежна сторона

   Що дає природа людям через запобігання хворобі? Природі має дві протилежні  сторони: тепле, добре, холодне, погане. Люди отримують від природи тепле і хороше. Це – здоров'я, щастя, задоволення в житті, життя вічне, природа не карає, люди без потреби, збільшення тривалості життя, природне щеплення проти всякого захворювання, райське життя на землі, мир між народами, відсутність війни, зброї. Люди стають Богами, виборюють безсмертя. Людина не попадає в тюрму і лікарню. Еволюцію біологічну і соціальну людини.

 

4. Пропозиція для медичної охорони здоров'я

     Новий метод охорони здоров'я.  Його суть в догляді кожного за собою, щоб запобігати будь-якому захворюванню, простуді. Ми з вами, всі люди до одного чоловіка, свідомо, добровільно при сприянні всього суспільства і медицини загартовуємося за системою Учителя Порфирія Іванова, щоб не застуджуватися і не хворіти, запобігати будь-якому захворюванню. Іванов говорить про роль медицини в оздоровленні всіх людей: «Ми повинні цього навчитися самі лікарі, щоб не застуджуватися і не хворіти. А потім навчити інших хворих цього, що робить у природі сам лікар». 6607:87.  

    Гімн Порфирія Іванова. Тут вся його ідея, співаємо його завжди.

Люди Господу вірили, як Богу.

А він сам до нас на землю прийшов.

Смерть як таку вижене,

А життя у славу введе.

Де люди візьмуться? На цьому бугрі.

Вони гучно скажуть слово.

Це є наше райське місце.

Чоловікові слава безсмертна.

 

5. Цитати Іванова

    5804:74. «Перше. Встав – помив ноги, і лягаєш – помий. Лягай у ліжко з митими ногами. Друге. Ідеш по дорозі, по шляху. З тобою зустрінеться людина старша від тебе. Він чи вона. Ти його зовсім не знаєш. А твоє діло – треба низько вклонитися голівонькою, і сказати йому: «Здрастуйте». Дідусь чи бабуся, чи дядько з тіткою. Третє. У нас є особливо бідні, живуть дуже погано. Вони покинуті долею. Можливо, ти будеш жити  завтра гірше. Але зараз ти живеш добре. Допоможи йому, щоб задовольнити йому. Здоров'я є в повній формі. Не кожен має його у нас. Здоров'я є у нас різне. Один дає, від нього ніхто не відмовляється. А нездоров'я, якщо воно пробирається в твоє тіло, то буде прогресувати, як завжди. Гроші даються за працю, а ти даєш  їх за своє хороше. Я, мовляв, даю за те, щоб не хворіти. Четверте. Не вживай їжі й води день суботній від ранку до неділі, до 12 годин. А коли потрібно сідати, то потрібно обов'язково потягнути три рази повітря через гортань вдихом і видихом. І сказати: «Учителю мій, дай здоров'я». П'яте. Не плювати, не харкати, не курити, не пити алкогольне».

    5902:6. «Природна профілактика, пробудження центральної нервової системи, щоб ми знали про це діло, що воно нам дає реальне і хороше в своєму тілі здоров'я. Це продовження життя. Що ж зробити людині, щоб не виходило стомлення, а завжди було енергійне пробудження. 1. Мити ноги до колін холодною джерельною водою вранці й увечері, два рази. Встав – помив, і лягаєш – помив. 2. Здороватися з людьми, тобто з дідусем і бабусею, з дядьком і тіткою. 3. Шукати бідного, знайти, довідатися його нужду, і йому допомогти, тільки зі словом, для чого ти даєш, для доброго здоров'я. 4. Не їсти їжі і не пити води суботній день до самої неділі, до 12 годин. Треба сідати їсти о 12 годині в обід. Ти, як людина, вийдеш надвір. І піднімеш голову в атмосферу обличчям, і тягни до відмови повітря вдихом і видихом. Сам говори, тобто проси. Не рекомендується харкати і плювати на землю, легше і краще буде проковтнути через гортань. Свідомість нас оточить усіх, ми зробимось ввічливими. Цей учинок нам допоможе легко кинути палити і горілочку пити».

    6011. «Мити по коліна ноги два рази в день. Здороватися із старими, з дядею, тітонькою. Низько кланятися, щоб люди були спокійні. Самому шукати бідного для того, щоб йому допомогти. Допоможи, чим можеш і вмієш. Потерпи без усякої їжі, без води півтори доби в тиждень. А коли треба їсти, то треба тягнути повітря з висоти для поповнення в шлунку окису з повітря. 151. У цей час, якщо віриш моїм силам, що вони тебе вчать, проси: «Учителю, дай мені здоров'я». Будеш робити щотижня. Харкати, плювати нікому не рекомендується. А треба буде тільки проковтнути, як їжу. Спробуй зробитися таким, як зробився я».

    6201:129. «Приходить час, треба лягати в ліжко спати. А ти мий свої ноги холодною водою по коліна, тоді твоє тіло буде розмовляти з тобою своєю мовою. Вже твій мозок буде сіяти свою думку про це діло.170. Друге. Ти йдеш, а старші від тебе люди зустрічаються з тобою, дідусь з бабусею, чи дядько з тіткою. Ти їм свою шану, вклонися голівкою своєю, зробися між ними нижче їх, і скажи свої слова їм: «Здрастуйте». Дідусеві, чи бабусі, чи дядькові з тіткою. Це ти вимолив, ти стаєш небувалий чоловік між ними. Ніхто не скаже про тебе про це слова поганого, а завжди позаздрять такому вчинку. І скажуть свої слова: ось молодий чоловік, він один з усіх ввічливий.171. Одні потребують чогось, а інші не потребують, живуть краще від інших. Треба шукати чоловіка нужденного, щоб знати, чого він потребує. 39. І треба йому в його житті тим допомогти. Знайди такого нужденного чоловіка, щоб він дійсно потребував твоїми 50 копійками. І треба було їх віддати йому. Сам собі скажи: «Я даю ці гроші цій людині за те, щоб мені було в житті своєму добре». І віддай. Поїж у п'ятницю ввечері – до самої неділі до обіду. Треба буде їсти о 12 годині дня, сідай. Вийди надвір перед їжею, і піднімай своє обличчя ротом вгору. Тягни повітря з висоти через гортань вдихом і видихом до відмови. У тебе народяться сили не такі, як були до цього – сили здорові. І ти сам тягни повітря, проси ініціатора. Це я буду Учитель. Терпи в тиждень 42 години. Ворог здається, відступає від твого тіла, і йде геть подалі. Харкати, плювати на землю нікому права не давалося. 40.  Не пити вино, і не палити тютюн. Про це все розповідати, всім передавати один одному, щоб люди знали, і робили все, що треба для свого здоров'я. Ось тоді-то ми всі будемо здорові люди цим ділом займатися. Нас природа зблизить, ми зробимося друзі, і не будемо ніколи ворогувати, а між нами зародиться любов. Ми будемо один одному допомагати, вчити цьому».

    6205:23. «Мий ноги вранці і ввечері, щодня доглядай за ними. Здоровайся завжди. Кланяйся головкою людям для того, щоб вони тебе бачили, і від тебе чули. Стань від іншого свого близького нижче на соломинку, завжди потопаючому допомагай. Ти терпи, не їж свідомо і не пий 42 години підряд щотижня. Мною робиться, в суботу до 12 годин дня неділі я не їм, не п'ю систематично. 24. Проси мене особисто: «Учителю, дай мені моє здоров'я». Тобто що буде треба, те й проси. У мене в природі вистачить багатств. Не плюй на землю, не харкай. Горілку не пий, а тютюн не кури». 6205:23.  «Треба миттєво вставати. А лягати з думкою, щоб нічого не робити, нічого за це не отримувати. А коли спав свій час, то потрібно ставати на ноги. Ти, як чоловік, інший зовсім, повинен любити сам себе. Твої ноги треба пробуджувати, тобто людина має мити ноги холодною водою по коліна вранці і ввечері. Це твій особистий догляд за собою.  Друге. Коли ти йдеш по дорозі, то дорослі люди зустрічаються з тобою, люди поважного віку, бабусі, і дядько з тіткою. Ти, як чоловік, повинен поклонитися їм своєю голівкою, і сказати їм: «Здрастуйте».  Дідусь, бабуся, дядько з тіткою.  Твоє діло – сказати. А вони як хочуть. Люби іншого, допомагай йому чим-небудь. Це є заслуги твої в цьому. 42 години на тиждень, бери цей час, і терпи для свого здоров'я.  Це твоє розвантаження.  Але це робиться за допомогою Учителя, хто учить. Кому цікаво бути здоровим, він просить Учителя, як ініціатора цієї справи. Коли протерпів цей час, треба сідати їсти. 59. То перед тобою вся природа, особливо атмосфера, ніким не розпочата.  Це вище твоєї голови.  Ти підніми голову, і поглинай повітря через горло вдихом і видихом.  Воно заповнить твою жадібність, буде завжди легко для твого шлунку. Сам тягни це повітря і говори слова: «Учителю, дай мені здоров'я».  Це роби з душею. Плювати або харкати нікому не рекомендується.  І не пити вина, і не палити тютюн». Іванов. 6206:55.

    6207.16:15.  «Спершу треба визнати Іванова за Учителя, що він учить нас хорошого. Щоб ми мили свої ноги по коліна холодною водою щодня двічі. Лягаєш спати – мий ноги.  Встаєш з ліжка – теж мий, і йди, куди тобі завгодно.  Це перше. А друге, це твоє діло.  Ти йдеш по доріжці, зустрічаються старі, дорослі люди, з ними здоровайся: «Здрастуйте».  Дідусь, або бабуся, дядько з тіткою. Твоє серце повинно до них з любов'ю. 17. Третє.  Шукай  найбіднішого чоловіка, який потребує чого-небудь, і треба допомогти йому. Коли будеш допомагати, сам собі скажи: я, мовляв, даю цій людині для того, щоб мені було добре. І віддай без усякого. Четверте. Не вживай їжу і воду 42 години щотижня. Це субота до неділі, до обіду.  Треба сідати їсти в неділю о 12 годині дня. То вийди перед природою надвір, і піднімай своє обличчя, і тягни повітря до відмови три рази. Віриш Учителеві, що це він знайшов, вір йому, і проси його, як Учителя: «Учителю, дай мені моє здоров'я». Три рази скажеш, і три рази потягнеш. Все життя це будеш робити. П'яте. Не плювати, і не харкати, не пити, не курити. Наше діло одне – любити і берегти природу».

    6209.27:50. «А треба навчитися жити в природі за рахунок свого організму, за рахунок тіла свого. Тоді-то відпадає від людини весь хитрий закон. Ні міліція, ні дружина, ні прокурорський нагляд, ні суддя не буде потрібна. Немає, за що судити. Тюрма повалиться, і лікарні не буде. Це все зробить еволюційна сторона, свідомість, наука загартування-тренування.  Вона доб'ється від природи, природа все допоможе зробити. 51. А в новому законі політики немає, і немає економіки. Вона не потрібна загартуванню. 73. Вона лізе на чоловіка, як ворог. І ставить свої сили, а здорові жене з тіла. Але в тілі є сили, нитки мозкові, які залежать від очей від зору. Коли людина охоплює своїми очима думкою це місце, де турбує, то це місце попереджається цими силами. 74. Особливо тоді, коли людина тягне через гортань з висоти повітря, де робиться енергійна кров. Вона проштовхується швидко, і потрапляє в клапани серця. А серце постачає мозок якісною продукцією. Особливо користуватися повітрям при терпінні без їжі. 75. Природа дуже сильно допомагає в цей час, щоб ворог ішов з тіла, це хвороба. А приходило здоров'я назад, що і потрібно чоловікові в його житті. Людина сама запобігає своїми наявними силами, і хвороба не прогресує більше, ця біль. 76. Треба тільки інші людські руки, щоб вони були здорового тіла.  Вони передають людині свої розумові сили, які є у кожної людини. 77. І примушують самі себе, щоб були здоровими в тілі. А раз тіло буде здорове, то буде і дух здоровий. Людина навчилася сама себе лікувати». Один приклад. Якщо дивитися в очі, і робити вдих і видих, то при цьому оздоровлюються і відновлюються очі. Таким методом Учитель відновлював очі незрячим, і вони бачили своїми очима білий світ. Допомога при болі живота. 6603:37.    «Не я буду допомагати тобі, а ти сам собі.  Я кажу йому.  Я тільки це зроблю, у мене є на це сили. Примушую його дивитися всередину своєю думкою уважно, невідривно в саму біль, і зосередитися добре туди.  А потім тягни повітря туди. Мінерали, такі корисні речовини є в повітрі в будь-якому місці, які це діло розтинають. Секретар зрозумів, йому дійшло, і те, чого я його вчив, він став робити сам.  А у нього вийшло вдало, добре.  Я йому ввів свідому голодовку. Вийшла користь». 

    6506:150.  «Починаю їх холодною водою по коліна добре мити до самого пробудження, до самого тепла. Вони після миття розгоряться, як жар. А в тілі вже здоров'я. А якщо нога буде в здоров'ї, то більше не треба нічого. Треба зберігати її роззутою. Друге. Ти будеш ходити між людьми, тобто перебувати. Люди різного характеру: старі, ровесники, молоді. Ти з ними, як з рідними. Не вважай, що вони чужі. Близько роби і зі своїми словами, ввічливо їх представляй. Низько кланяйся своєю голівкою, говори сам: я повинен сказати вголос. Здрастуй, дідусь, чи бабуся, та й дядько з тіткою і молода людина. Це без усякого сміху з істиною. 151. Третє. У нас є люди всякі, особливо чим-небудь нужденні. Потрібна допомога їм у житті, її треба створити. А перш ніж допомогти, треба дізнатися, а чи справді він потребує. А коли дізнаєшся про це, обов'язково треба допомогти йому зі словами: я, мовляв, цій людині даю через те, щоб мені в житті було добре. Четверте. Це свідомість терпіти без їжі й води 42 години. Це час один для всіх. У п'ятницю ввечері повечеряй, а будеш їсти у неділю в 12 годин дня. З чистим повітрям, вдих і видих до вживання.  Якщо віриш моєму вченню, вір і проси, благай мої сили. Говори: «Учителю, дай здоров'я». П'яте. Не плюй на землю слину і не харкай, і не кури, не пий вина. Будеш гарантований у природі від в'язниці та лікарні. Не будеш робити – не будеш гарантії мати».

    6511:88.  «Мийте ноги щодня вранці й увечері холодною водою по коліна, краще було б обливати все тіло. А людей зустрічати старих, дорослих і малих наших людей, з ними треба здороватися. 89. Не вважай їх чужими, а близькими рідними своїми. Буде обом сторонам добре. А сам імущий, сильний чоловік має   шукати бідного. Треба добре пізнати, чи потребує він допомоги, і як, і якої допомоги.  Якщо він потребує, йому треба дати зі словами, даремно гроші не роздають: «Я даю ці гроші цьому нашому чоловікові для того, щоб більше я не хворів». І віддай йому без усякого. Ніколи не пройде даремно, а тільки отримаєш хороше. 90. Четверте. 42 години не їсти і не пити, свідоме терпіння. У п'ятницю поїж ввечері о 6 годині, і до неділі до 12 годин дня, не вживати нічого всю суботу. А коли сідати їсти, то треба вдих і видих, тягнути треба через гортань з висоти. Тягни повітря і проси Учителя: «Учителю, дай мені здоров'я». Це кожну суботу твоє свято, в тиждень раз будеш робити. П'яте. На землю не плювати і не харкати, не пити ніякого вина, і не палити тютюн. Це все заслуги людини між нами і природою.. 91. Війна, боротьба з природою ніколи через це не буде. За гроші здоров'я не купують».

    6602:26. «Встав з ліжка – ні за що не берись, як за воду холодну, мий ноги свої по коліна. Це твоє вже пробудження в теплу сторону. Лягаєш спати – теж мий холодною водою по коліна, і тоді лягай у ліжко.  Енергійне тепло ногам.  Два рази мий, з любов'ю мий, не лінуйся. Це одна з усіх у природі твоя робота для себе. Треба проявити у себе ввічливість до всіх, щоб ніхто з оточуючих не ображався на нас ніде ніяк. 35. Треба кланятися низько своєю головкою раніше від чоловіка, що зустрічається, йому казати треба: «Здрастуй».  Дідусеві або бабусі, дядькові з тіткою, і молодій людині.  Це наша така дружба, любов між собою в природі. Ти отримаєш тільки хороше у житті за твоє хороше.  Знай добре, що ти живеш між людьми такими, які є потребуючими чого-небудь. А треба знайти їх самому, і узнати, чого він потребує, чому він так погано живе. 36. У одного є, а в іншого немає, тому між нами смітить ненависть.  Ми, люди, цим хворі, йдемо від неімущих людей. Ми маємо шукати їх, і допомагати їм за можливістю, щоб вони не жили так погано. Тоді природа ніколи не образить нас з вами. Ми не будемо отримувати хворобу чи застуду через цей весь учинок. Залежить від самих нас. Четверте.  Це не їсти 42 години підряд».

     6604.07:31.  «Перше. Треба мити ноги холодною водою до колін щодня вранці і ввечері. Бажано довести себе до обливання всього. Це живе пробудження. Друге. Ти повинен поспішити, захопити свої слова. Йому треба сказати: «Здрастуйте». 32. Дідусь або бабуся, дядько з тіткою і молода людина. Твоє діло – сказати, а  він як хоче. Третє. Ти повинен сам бачити по людях і знаходити цього чоловіка, якому треба обов'язково допомогти, бо він потребує. Так не давати. А якщо намітиш своєю душею і серцем йому допомогти, ти дай зі своїми словами.  33. Я, мовляв, цій людині даю за те, щоб мені ніяк ніде не хворіти. Віддай без жодної задньої думки. Четверте. Це стосується твого прагнення. Ти намічаєш свій час свідомо терпіти, не їсте і не пити води 42 години. Ти повинен заради свого здоров'я не вживати всю суботу до обіду неділі. Треба буде сідати їсти. Без усякого вдиху і видиху чистого повітря не робити. Вчителя треба просити під час цієї дії. Говори слова, сам тягни повітря. Вдих і видих, а сам говори: «Учителю, дай мені здоров'я». 34. Три рази скажи, сідай їж. Це будеш робити щотижня. Субота – це свято твоє. П'яте. Не плюйся слиною і не харкай на землю. Тютюн не кури, і вина ніякого не пий».  «Як тільки треба буде вставати на ноги, щоб на них ходити, зараз же їх треба холодною водою мити по коліна. 93. Ноги пробудив, а потім у цьому треба ходити по землі. Перед сном треба мити ноги. Ти йдеш, а з тобою люди зустрічаються. З ними треба обов'язково здороватися, як з близькими і своїми для того, щоб через це не робитися чужими і шкідливими. Але ніколи з голови не викидай про бідних, хворих, забутих усіма. А йому треба в цьому ділі допомогти. Ти повинен про його хвороби дізнатися і запитати: що тобі в твоєму житті заважає? Коли дізнаєшся, і зможеш допомогти, своїми словами скажи: я цій людині допомагаю через те, щоб мені було добре. 94. І віддай з душею і серцем, тобто допоможи. Це буде твоя заслуга. 42 години підряд не їж, води не пий». 6604.24:92.

     6605.20:19.  «Вранці біжу під кран, швидше мию ноги по коліна.  Холодно, і сильно холодно. Але що ж, взявся за гуж – говори, що не дужий. Так само лягаю в ліжко – теж мию.  Але зате я отримую задоволення. Мої ноги горять від тепла, і мені приємно.  А от коли я йду по дорозі, зі мною зустрічаються люди, що йдуть проти.  Я нікого не проходжу мовчки.  Головкою вклоняюся їм низько, кажу слова: «Здрастуй». Так Учитель навчає нас. 20. Знайомий або незнайомий, а ввічливість.  Душа і серце потрібна. Треба шукати самому нужденного.  Хто просить, тому не давати, він професіонал. А треба дати тому, хто не просить, а живе погано. Його треба знайти, і обов'язково допомогти зі словами: «Я даю ці гроші для того, щоб мені було добре». Віддай без усякого осуду, це теж треба. А суботній день до неділі не їсте. Повечеряй у п'ятницю о 6 годині. І чекай, коли пройде 42 години, це в 12 годин дня у неділю. Їсти не поспішаю так, а виходжу надвір, і там займаюся фізично.  Через гортань тягну повітря. 21. Поповнюю внутрішні умови для того, щоб продукт не впливав.  І тут же прошу Учителя: «Учителю, дай мені здоров'я».  Три рази роблю.  А потім сідаю їсти.  Це роблю на тиждень один раз, як свято, з душею і серцем. Харкати, плювати на землю не рекомендується.  Пити вино не можна, також курити тютюн не можна».

   6610.21:147.  «Вранці і ввечері мити ноги щодня кожен раз. Друге.  Треба буде зустрічатися з дорослими людьми, їм голівкою кланятися, говорити слова свої: «Здрастуйте». Ніколи не пропускай.  Це твоє щастя, заслуги в цьому. Третє.  Сам шукай чоловіка, чого він потребує. Якщо потребує, йому треба допомогти.  Не давати без усякого діла, дається з метою. 149. Добре узнай, а потім дай зі словами: я, мовляв, даю, щоб мені не хворіти, тобто було завжди добре через це діло. Четверте.  Поїж у п'ятницю о 6 годині вечора, а потім лічи 42 години, у неділю о 12 годині будеш  їсти.  Коли будеш сідати, виходь надвір, поверни вгору обличчя і тягни зверху вдихом і видихом три рази.  Це найголовніше.  Кому віриш, якщо це правда, проси з душею і серцем.  Субота – це твоє свято.  Будеш робити щотижня.  П'яте.  Не плювати слину, не харкати на землю, не курити тютюн і не пити вино. 150. Це п'ятикутна зірка». 6610.21:147.    «Шановний, раз лікарі не допомагають, так бери моє і роби моє. Коли будеш виконувати, ніколи не будеш хворіти ніякою хворобою. Пам'ятай завжди, живи разом з Учителем. Він твій помічник вічно всюди зі своїм ділом. Без нього нічого не роби». Іванов. 6703.24:77.

      6710:39. «Моя Перемога. Я самородок, за ділом. А джерело – загартування.  Труджуся один для блага всього людства, навчаюся в природі, хвалюся перед світом. Хочу сказати правду про самозбереження моєї клітини. Серце моє молоде, здорове, загартоване 25-річної людини. Вихід мій у світлі. Я не боюся ворога, не боюся нічого, навіть смерті.  Якби у мене не було цього, я б давно помер. А то я чоловік землі, я дихаю дуже сильно. А говорю різко не про якесь чудо, а про природу, про фізичне, практичне явище. Про чисте повітря, вдих і видих, снігове пробудження, миттєве одужання, про нервову центральну частину мозку. Я люблю і вболіваю, але ніколи не забуваю про хворого, забутого нами всіма. Знаю душу його, хочу допомогти йому або їй.  Це не слова нам кажуть, а робиться все ділом. Рука моя пише владика.  Ніколи про це не забути, дуже справедливе. А просьба яка? Мене, як діяча, треба просити, будеш здоровий. Кому це буде не треба, нашому юнакові молодому?  Ні, шановні ви. Це має світове значення. Треба знати нашу природу, і треба її любити, як матір.  Не мовчати про це діло, а треба говорити правду. Не хвороба відіграє ролі над людиною. Нам треба говорити про людину, яка відіграє ролі над хворобою.  Нам треба вчитися вчення Іванова, щоб не потрапляти у в'язницю, і не лягати нам у лікарню. Жити вільно, не лізти на рожен. Яка буде нам слава любити самих себе! Ввічливо своєю голівкою низько кланяйся старим. Дідусеві, бабусі, дядькові і тітці, ровеснику і молодій людині свою ввічливість представляти. Ех, і життя моє важке для всіх! Зрозумійте моє терпіння, для цього серце своє загартуйте. Милі мої ви люди, гляньте на сонце, ви побачите правду, своє одужання. Бути завжди таким, як я, Переможець природи і Учитель народу».

   6712.21:103.  «Перше початкове в житті – це буде треба мити ноги водою холодною вранці і ввечері. Устав – мий, лягаєш спати – теж мий. Це система чоловіка. Він повинен робити з душею і серцем. Друге. Чоловік чоловікові друг у житті, товариш. Якщо він буде йти по дорозі, хто б він не був у своєму житті – дідусь, бабуся, дядько, тітка, або ровесник тобі, чи молода людина. Не чекай від нього його милості, а поспішай сам пробудити його, йому сказати свої особисті слова: «Здрастуй». Він чи відповість, це нам не треба, лише б сказав ти. 105. Третє. Треба буде навчитися знаходити бідного, і треба узнавати, чого він потребує. Якщо є, чим допомогти, обов'язково треба вміло допомогти, щоб він залишився задоволений вашою допомогою.  Ти скажи, що даєш цій людині за те, щоб тобі в цьому ділі було добре. І віддай без усякого осуду. Четверте. Ти повинен нічого не їсти всю суботу до самої неділі, до 12 годин дня. Ти повинен вийти надвір, і там підняти обличчя вгору, а потім тягни чисте повітря з висоти, проси: «Учителю, дай мені здоров'я». Потім сідай їж. Це буде велике свято у тебе, ти не забувай про нього ніколи. Це твоє особисте здоров'я одне з усіх, будеш робити завжди. 107. П'яте. Не пий алкогольне, не кури, і не плюй, не харкай на землю».

   6904:24.  «До мене звернулася жінка доросла, 40 років мочилася (хвороба нетримання сечі). Вона живе в Луганській області, Ольга. Вона стала моїм вченням займатися, у неї стало здоров'я». 6902:61.  «Мити ноги до колін два рази на день. Система така. 25. З дідусем і бабусею, дядьком і тіткою, і молодою людиною здороватися.  Це буде твоя ввічливість.  Бідного в цьому знайди, нужденного, допоможи йому.  Коли будеш давати, скажи, що даєш для того, щоб на користь твого здоров'я.  Не їсти в суботу до неділі до обіду. А потім сідай їсти.  Без повітря не треба, а потрібно вийти надвір у природу, тягнути три рази в себе повітря з висоти, і просити Учителя, якому ви вірите.  На землю не харкати і не плювати, не паліть і не пийте. 129. Люди робляться друзями в природі. Самі себе звільняють від вічно вмираючої залежності».

   6902.16:182.  «Мити ноги до колін холодною водою вранці для того, щоб тіло пробуджувати, і тілу давати доступ до повітря. Лягаєш у ліжко – теж помий ноги холодною водою. Це система вироблена людьми всіма в процесі всього загартованого життя. Це перше, яке повинні любити і робити. Друге. Треба буде не забувати про свою ввічливість. Куди її треба кидати? Ми, молодь, повинні сказати іншим старим і дорослим: «Здрастуйте». Це буде така свідомість наша перед ними. Не очікувати, поки вони скажуть, а треба братися самим. 183. Наше діло – сказати, а вони як хочуть. Але ми повинні їх примушувати, щоб вони знали нас таких, і з нами віталися. Третє. Шукати бідного, нужденного чоловіка між собою, якому треба допомогти від душі і серця.  Сам собі скажи: «Я даю цій людині для того, щоб мені не хворіти, тобто добре, легко жити». І без усякого такого віддай. Четверте. 42 години не їсти, це субота. Повечеряти в п'ятницю ввечері о шостій, а потім у неділю о 12-й треба буде їсти. Ти повинен тягнути повітря з висоти і просити Учителя: «Учителю, дай мені здоров'я». Попроси три рази, потягни повітря три рази.184. П'яте. Не треба харкати на землю, не плювати, вино не пити і не палити. Все наше погане відпаде саме, а народиться в природі на людині хороше через погане і холодне в природі».

   6911:88.  «Щоб не застуджуватися і не хворіти, треба взятися за вчення практичне Іванова. Доглядати за своїми ногами, мити холодною водою два рази в день. Якщо встав з ліжка, берися за ноги, їх мій. Коли лягаєш у ліжко, теж мий. Це твій милий труд для того, щоб тебе носили енергійно ноги. 89. Твій перший внесок любов твоя до себе, пробуджувати повинен ти в природі. А коли ти йдеш по дорозі, з тобою зустрічаються люди усякого порядку, старі, ровесники і молоді. Ти не забувай їх пробудити своїм словом. Вклонися низько голівкою, і скажи «здрастуй» дідусеві або бабусі, дядькові з тіткою і молодій людині. Не чекай їхню таку милість від них, ти роби сама або сам. Це твоє все буде для всіх. Ти не забувай шукати нужденного чоловіка, він потребував чого-небудь, треба допомогти йому. Якщо ти можеш, допомагай. Не треба давати без слова. А коли ти виявиш цього чоловіка, сам скажи, що даєш цій людині за те, щоб не хворіти нічим ніяк ніколи. Віддай цій людині з душею і серцем. Четверте. 42 години терпи без їжі і не пий. Поїж у п'ятницю ввечері о шостій, а будеш сідати обідати у неділю о 12 годині. Перед цим виходь надвір, піднімай голову, і з висоти тягни повітря, і проси Учителя, хто тебе учить. Сам тягни повітря через гортань, а сам говори: «Учителю, дай ти мені здоров'я». П'яте. Не плювати і не харкати на землю, і не пити ні горілки, ні вина, ні пива, і не курити. Ось це ми повинні в себе усно знати, і вчити цьому всьому нашу молодь».

  7005:86.  «Вранці і ввечері мий до колін холодною водою ноги – це твоє пробудження, є твій органічний догляд за ногами. Тепер друге. Ти йдеш по дорозі своїй, а з тобою зустрічаються люди різного характеру. Чи знаєш ти, чи не знаєш, твоє діло одне – вклонися їм голівкою в пояс, і скажи вголос їм: «Здрастуйте». Дідусеві або бабусі, дядькові з тіткою, або молодій людині.  Це твої улюблені в природі від людей заслуги. Ці люди не забудуть тебе ніколи. Вони виправдають твій вчинок у будь-якому місці. Ти не будеш ображений за твою здатність ніким ніде ніколи. За це, що ти між людьми зробив, Ти будеш виправданий людьми завжди за те, що між людьми робив. Третє. Люди живуть бідно між людьми.  Буде краще для тебе, якщо ти знайдеш сам цього чоловіка. Дізнайся, чим він хворіє. Що буде треба йому в його житті. А ти допоможи йому словом і ділом. Та хіба природа забуде тебе за це твоє діло? Ніколи. Вона обдарує тебе своїми небаченими дарами. Якщо ти допоможеш цій людині своїм умінням, то і ти отримаєш хороше за це в будь-якому місці твого життя від природи, від людей. Дай зі словами, що даєш цій людині для того, щоб тобі було добре. І віддай. 89. Четверте. 42 години потрібно протерпіти, не їсти свідомо для свого здоров'я. Поїж у п'ятницю ввечері, а в суботу до неділі до 12 годин дня не їсти і не пити воду. О 12 годині дня ти повинен поїсти. То ти вийди надвір, підведи обличчя, і з висоти тягни повітря через гортань до відмови. Сам або сама проси Учителя: «Учителю, дай мені здоров'я» Тобто хороше. Це буде дано тобі, ти ж просиш у природі у переможця її. Це будеш зберігати щотижня, як свято твоє. П'яте. Не плюй на землю, не харкай, теж не кури тютюн і не пий вина».

     7010:139. «Якщо хочеш жити, так треба буде робити. Не лежати в ліжку в цих умовах. Треба на ногах, і по кімнаті ходити. Міняти цю атмосферу. Побула на подвір'ї на морозі – заходь у будинок, тут побудь».   «Не хворіти і не застуджуватись, що і треба нам. Особливо нашій молоді, яка займається цим у спорті. І вони горять скоро без усякої користі. Якщо молодь зрозуміє Бога, піде по його дорозі». Іванов. 7012.06:159.  «Ми живемо в природі для того, щоб нам було добре і тепло від цього діла, чим ми і програємо в цьому самі. Він веде себе до того, щоб не воювати, любити природу друга свого. Помирати не будеш через це. І коли всі люди зробляться через це, не буде ніякого злочинця, ніякої хвороби. Навіщо тоді в'язниця, лікарня, якщо люди жити будуть у природі в любові». 7101:43.

    7102:12. «Миття ніг холодною водою виділяє в тілі тепло. Це вже починає робитися здоров'я в людині через це все. Перше. Це людина робить догляд за собою, система щодня з душею і серцем.  Вранці встав – помив. Лягаєш – теж мий. Це одне є твоє пробудження. Не лінуйся, а роби. Друге.  Коли ти йдеш по дорозі, і з тобою люди повинні зустрічатися.  Ти не чекай милості від них, щоб вони поклонилися тобі в цьому. Це буде твій програш. Ти повинен поставитися з душею і серцем, і вклонитися своєю голівкою їм низько. Скажи слова вголос: «Здрастуйте, дідусю». «Здрастуйте, бабуся».  «Здрастуй, дядько». Здрастуй, тітка». «Здрастуй, молодий чоловік». Це буде виграш твій перед усіма. Третє. Шукай розумом своїм між людьми бідного, нужденного чоловіка, хто живе в природі бідно, важко. Ти дізнайся, чого він потребує. Якщо це маєш сам. Йому не треба багато. Ти дай йому 50 копійок зі словами. Коли давати будеш, скажи (про себе): «Я даю ці гроші лише тому, щоб не хворіти нічим». І віддай з душею і з серцем. Четверте. Треба провести у себе розвантаження. Повечеряєш у п'ятницю, потім не їж до самої неділі до обіду. Треба сідати о 12 годині. Ти дочекався час. Іди надвір, підведи вгору обличчя, і тягни повітря з висоти до відмови, і проси в цьому Учителя. «Учителю, дай здоров'я». Це твоє буде свято, про яке ти не повинен забувати. Це буде твоє здоров'я.  П'яте. Ти не повинен на землю плювати і харкати, не пити, не курити. Найкраще в житті. Не буде ніякого злочинця і хворої людини у нас з вами через це все зроблене.  Якщо ми зробимося на всій нашій землі люди, то у нас ворог зникне, не буде його всередині нас, і не буде його ззовні. Сама режимна система зміниться в законі. Учитель прийшов на землю для того, щоб учити одному. Вірити йому, вченню. Найголовніше, Учитель просить весь народ виконувати його вчення. Це має світове значення. 15. Війська всі внутрішні не будуть потрібні, також не будуть потрібні і зовнішні війська. Через це вчення вся медична інтелігенція не буде треба. 52. Бог – це чоловік зі своїми заслугами.  Природа дала йому всі свої можливості володіти цим, чоловікові хворому допомагати. 53. Люди перестануть робитися злочинцями через свою зроблену ними чесність. 148. Що може бути краще від цього всього в житті в природі. Ми всі виходимо серця цим, вони будуть у нас загартовані, здорові, молоді 25-річної людини. Це наше буде здорове життя в природі, чим ми роззброїмо в'язницю і лікарню. 169. Я є Бог недарма. Я несу ім'я його у ділі його. А випущу всіх з в'язниці, з лікарні.

      7112 «64. Я, як Бог, прийшов на землю для того, щоб підняти нашого бідного, хворого чоловіка, ув'язненого і божевільного звільнити.  Щоб не було в'язниці та лікарні. 111. Вона почула про нього, а сама не бачить своїми оченятами. Ось що вона зробила. Назвала його: «Учитель, дай ти мені зір». Я, як Учитель, описую їй своє вчення практичне, щоб вона зрозуміла мене, а що буде треба зробити їй для цього всього. Вона повинна мити свої ноги холодною водою вранці і ввечері. Пробуджувати себе, це Учитель учить цьому небувало на людях. Клонися низько людям, говори їм вголос: «Здрастуйте». Бабусі або дідусеві, дядькові з тіткою або молодій людині. Твоя душа з серцем відірвала  у них задуману думку. Він повернув головку, як на незнайомого, каже йому: «Не знаєш мене, а вітаєшся». Він або вона каже, я вчення Учителя прославляю.  Роблю для того, щоб ворог мій забрався від мене, тобто я не хворіла. Третє. Треба самому шукати нужденного, хворого в природі. Вибачитися  перед ним, і треба допомогти йому в житті. А коли дізнаєшся, що він потребує, треба сказати, що даєш цю допомогу для того, щоб ніяк ніде не хворіти. І віддай без усякого. Треба терпіти без їжі та води від п'ятниці вечора до неділі до обіду, до 12 годин дня. А в обід треба їсти. Ти виходь у природу, через гортань тягни повітря всередину до відмови три рази. Віриш цьому Учителеві – проси: «Учителю, дай мені здоров'я». 113. Треба не харкати на землю і не плювати, не пити, не курити. Це старенька пише на мою адресу лист. Я його, як Бог, отримав, читаю, сам цим словам не вірю. Вона мені дякує: «Ти мій Бог, відкрив очі». 7112:58.     «Читайте, розумійте, і, найголовніше, робіть. Не одному робити це діло, а всім людям, що живуть на білому світі. Треба дружити з холодною водою, людей не забувати, свою ввічливість представляти». Іванов. 8209:44.

 

6. Цитати Іванова про рак

     Головне, знати причину ракового захворювання. Причина захворювання на рак – це природа, вона заважає людині, щоб він не робив своє діло в житті по-залежному. Будь-яка хвороба – це природа карає нас за наше залежне діло в природі.  Іванов переміг ракове захворювання у себе своїм методом, рак зник. Після цього Іванов став допомагати багатьом людям виганяти рак.  Іванов говорить: 6701.07:147. Ракове захворювання на чоловікові, на якого довелося віроломно накинутися. І треба нападати за наше таке діло, яке ми робимо. Ми помиляємося в ньому сильно. А природа карає нас за це. Ми самі в цьому ділі, що ми весь час робимо. І отримуємо від природи це захворювання. Воно не допомагає нам, а заважає. Треба б жити в природі, а природа не полюбила  такий вчинок, таке діло, і не захотіла, щоб людина жила далі.

   6703:79. Каже Анна. Це хвороба рак. А ми, всі люди, не зможемо вилікувати, крім одного Учителя. 80. Він з холодом близький, і живе гірше від усіх.  Без усяких прикрас. Любить природу, не йде ні від якої хвороби, відчуває в природі всі захворювання своїм тілом. Сам знає погано. Коли болить, цьому всьому всі свої сили кладе цій людині допомогти.  Я прошу, благаю всіх людей, що живуть на землі!  Не чекай час той, коли захворієш. Він учить, просить усіх нас. Сам нічого не бере за це все, а всім допомагає в цьому ділі. Хто має можливість, допомагають йому, він не відмовляється від цього, якщо є, за що. Так йому не давайте. Отримаєш здоров'я – це обов'язково. Не будеш хворіти, як я добилася. Учитель є помічник один у мене.  Я вірю йому і надіюсь, прошу його. Хвороба зникла у мене, немає тієї, яка була. Рак зникнув.   

     6207:24. Коли ми доб'ємося цього, чого Іванов добився від природи, рак не буде ворогом над людиною, і рак не буде впливати на людину. 25. Усі хвороби підуть від людини через діло самої природи.   6703.24:95. Ви знаєте, що він робив моєї губі? Масажував руками після всяких розмов. Як робилося від цього мені приємно, краще не може бути. Після чого зжив. Потім став учити своїми словами.  6708.04:186. У чоловіка ракове захворювання. А я цю таємницю зробив у природі на людині, видалив у неї легко природно, але не штучно. 187. Його наші вчені хірургічним шляхом стараються вирізати або випалити. По-моєму, це все не є полегшення. Ворог відновлює свої фокуси, повертається, і повторює свої сили, від чого людина довго не живе.

      6702.24:10. Природа ввела цю хворобу в життя, і зараз вона прогресує на людині. Лише б тільки ця хвороба вчепилася за тіло своєю виразкою, то тоді тіло не має сил, щоб дати відсіч цьому ворогові. Бо ця хвороба природна, вона починається з початку, а кінчається кінцем життя. У людини будь-якої  не народжувалася думка на це діло, а живий факт вийшов. Якби наша наука медична не боролася з цією хворобою, то, могло бути, і раку не було. 12. Рак, що розвиває себе на людині – це теж не штучне, а природне. Ніколи не зупиниться, а буде розвиватися на людині, як хвороба. Вона народжена для того, щоб людині заважати. У людини один напрямок, а у хвороби інший. Не людина в природі відіграє ролі щодо цього, а відіграє ролі сама хвороба. Лише б вона приклала свої сили для людини, вона робить свою неприємність. Тіло пов'язує, і не пропускає кров, серце зупиняється, а мозок не мислить, приходить до не життя. Це заслуговує тіло людини, воно не робить того, що треба. 13. Це багатство не допомагає йому в житті, а сильно заважає. Бо він отримує в цьому багатстві всі наявні хвороби. Особливо це рак поширений на людині в даний час.  Якщо чоловік не буде робити це діло, не буде від природи отримувати. Не буде вживати на собі, не буде хворіти. Треба буде обов'язково відмовитися від усього, від праці, щоб не працювати ніяк ніде. Ось це буде найкраще з усіх. Одне для всіх, щоб від природи не отримувати ніякого продукту, ніякої зробленої їжі. А раз чоловік не буде їсти, то тоді він і не буде одягатися. А раз він не одягається, він не їсть, йому не треба і дім житловий.

    6511.29:128. Ця тверда квасоля не давала ніякого болю. А коли я став турбувати своїми руками, став тиснути це тверде, не помалу, а сильно цю квасолю, щоб її зняти, біль стала відчуватися мені. І біль стала робитися сильною. 129. Другого чоловіка довелося запросити на свою допомогу, який не курить, сильного в цьому ділі. І дав йому право тиснути цього ворога, скільки є сили. Це рак, він пустив свої сили в хід, хотів довести останнім запаленням. У мене на це вода допомагала це запалення тушити. Він рвався в хід вісім днів, ми його тиснули. Водянка утворилася із цього всього, і прибралася як гній звідти за 15 днів. Ця хвороба отримала вже безсилля. 130. Моє практичне пробудження є спосіб і задоволення цьому всьому. Особливо всі свої наявні нестатки лікувати через ноги по холодних умовах, по снігу, по морозу. Будь-яке захворювання йде як ніколи. Це я перевіряв на собі та інших. У видаленні всякого роду болю немає нічого, крім цього страшного природного пробудження.

   6602.22:128. Я переніс його на своєму тілі, він прогресував на мені два рази. Визначався всередині на правій руці, ззовні на нозі, правій стороні. Вся ця дія робилася за 15 днів. Було дуже і дуже боляче, і занадто лякало в житті. 129. Я робив сам, знаходив у природі засоби. А вони були в природі в умовах. А я знаходив їх, ними користувався правами сам один, без участі техніки, на очах лікаря. Що тільки не робив. А сподівався більше на силу природи. Повітря, воду і землю. А розум не кидав своєї думкою, і не кидаю все думати, як я вступив у ці умови. Не кидав одного дня, щоб не проліз від головного мозку, а потім по всіх ниткам спускаюся вниз по хребту до самих ніг, по всім окремим пальчикам, і великим, і маленьким. А потім піднімаюся до серця, до легень і до плеч, та вниз по руках до самих пальчиків.  І знову доходжу до самої місцевої системи, яка укладається в життя мозку.                

   6708:106. Ми робимо тілу шкідливе. Людина через це захворювання не отримує легкого. Таємницю людського життя ми в природі шукаємо, і хочемо її знайти в повітрі, у воді і землі. І так ми того, чого слід, не знайшли. А таємниця, вона знаходиться в людині – це його здоров'я. Здорове тіло загартоване. Треба в природі загартовуватися, не боятися в природі, близько стояти, і з нею розмовляти стосовно всієї цієї історії. Вона вчить людину в природі залишатися незалежним ні від кого ніде ніяк, як навчився в природі бути Іванов Порфирій Корнійович. 187. Наші вчені стараються вирізати його хірургічним шляхом або випалити.  По-моєму, це все не є полегшення. Ворог відновлює свої фокуси, повертається, і повторює свої сили, від чого людина довго не живе.

     6904.26:36. Цю пухлину вирізали йому на язику, зробилося добре хворому.  Що можна сказати?  Тільки хороше.  А коли стала рости знову, то тут же хворий сказав: «Я не вірю нікому».  І віра пішла далеко.  Іванов Учитель взявся за це.  Він брався своїми руками до цього прогресу, прибрав, зовсім немає.  Одна чистота залишилася.  6912.31:121. Можна позбутися від цієї страшної хвороби тільки тоді, якщо постійно користуватися моєю порадою. Є люди, які страждали пухлинами раковими, але твердо взялися за моєю порадою за самолікування природними багатствами, і не відчували ніякої пухлини. 122. Хімія не робить ніякої користі для хворого. Єдиний і правильний вихід хворого від своїх мук – це природне самолікування. Повітря, вода, і, найголовніше, самому над собою, від чого буде пробудження. Навіть з перших днів роботи над собою хворий відчує себе легко, і не буде від цього шкоди ніякої. Тільки користь, і швидке повернення до праці. Я провів дуже багато експериментів з різними захворюваннями, і можу сказати з гордістю, що ефект від цієї поради величезний. Можна позбутися від будь-якої хвороби, тільки потрібно працювати самому над собою. Природа є багата своїми якостями, потрібно їх у неї взяти, щоб не хворіти і не застуджуватись.

   7102:178. Я не лікую ніякий рак. Є хвороба будь-яка для мене, вона на людині ворог. Ніхто не має права зняти її з людини. А я це зроблю з допомогою повітря, води, землі. Людина позбавиться від цієї хвороби.  7112.06:158. Допоміг Олексію Сироватці на бороді грибку. Він звернувся до Бога, він вирішив за один прийом цей конфлікт, убив цей грибок. 186. Учитель розповідає йому, а сам працює руками. Він оточив цю ранку своїм великим пальцем і тримає, він тримав доти, поки йому довелося почути через своє і його таке з'єднання. Мій струм є сильніший його струму, він убив ворога. Тепер Учитель просить його, щоб він обріс, щоб люди посміялися з нього, як небувалого чоловіка.

  7202.12:178. Як ти виліковуєш рак? Для цього є природа, повітря, вода і земля. Вони є друзі в ділі моєму, я люблю їх. Я прошу природу, вона ж допомагає мені. Вона є струм, електрика, магнето. Вона чи він отримає свої природні сили через мої сили. 180. Так сама людина відіграє ролі в цьому над цією хворобою. Якщо він є ранній, тільки показав свою форму, буде легко з ним справитися.  7309:58. Ракове захворювання на людині є від природи. Вона садить його на тіло. Ніхто з людей не може прогнати його в житті,  крім Іванова. 75. Йому треба людина хвора на рак, він передає сили свої їй. Вона отримає ці сили від Іванова, тоді хвора не буде хворіти і застуджуватися.  А коли буде займатися вченням, рак сам розійдеться у хворого в цьому процесі. 77. Рак виліковується шляхом вчення Іванова. Це ідея не людська, а Бога. Він лікує рак природою. Людина, яка захворіла на рак, вилікувалася засобом Іванова. 82. Кричу про це на весь світ. Тільки я зроблю це, рак вилікую я сам. 83. Найголовніше в житті – це запобігти будь-якому захворюванню. Ось яке є вчення, Іванов вносить нам. 86. Допомагає в цьому не штучне, а природа. Повітря, вода і земля.

   7412.20:40. Рак як такий лікувати нікому не давалося права. А от пробудити.  Це сама природа, вона посадила грибок, вона і зняла його через мої руки. 56. Ніхто не має  права лікувати таку хворобу.  Немає засобів на це, і людини немає, щоб вилікувати цей рак. Є повітря, є вода, є земля. Ці тіла три, вони стали мати у себе в природі таку хворобу. Вона може напасти на будь-яку людину. А Бог знайшов засоби. Хочеш не захворіти, не застудитися – ця дорога тобі не одному. Вона приведе до життя, що вічно не вмирає, через холодне і погане, чим Бог сам займається. Він не захоплює місце.  7702:36. Мені треба буде чоловік, я приймаю його як такого, ввожу йому сили свої, а потім його тіло пробуджую. Він робиться після цього всередині теплим, енергійним. Наявні хвороби щезають, а нові, що йдуть, напасти не в силах. 7712:64. Ніхто з усіх лікувати рак не має права. Його посадила на тіло сама природа, а ми, учені люди, не знайшли засобів і нема в нас чоловіка для цього, щоб він навчився допомагати не раку, а чоловікові. Треба навчитись чоловікові, щоб природою: повітрям, водою, землею допомагати не одному чоловікові від раку, а багатьом людям із своїми захворюваннями.

   Бажаємо щастя, здоров'я.