Зміст: №11,12

 

№ 11. 2017.11.08

Ворога зробити другом

 

Ворога зробити другом – зробити з ворога любимого друга, така ідея Іванова.

Зміст

1.Теорія діалектика, три закони.

2. Ворог внутрішній і зовнішній. Ворога вбити.

2-1. Перша протилежність.

2-2. Друга протилежність

3. Зробити з ворога любимого друга.

3-1. Перша нова протилежність.

   Війни не буде між спільним надбанням.

3-2. Друга протилежність.

4. Цитати Іванова.

 

1.Теорія діалектика, три закони.

   Закон 1. Дві протилежні сторони є в природі, вони існують в єдності і боротьбі . Всі речі, явища мають протилежні властивості та тенденції розвитку. Вони перебувають в єдності, одне без одного не існує. Протилежні сторони взаємодіють постійно в формі боротьби, її результатом є розвиток. Між ними виникають суперечності, які є джерелом, змістом, рушійною силою саморозвитку світу. Процес закінчується переходом до двох нових  протилежних сторін.  Приклад. Дві протилежні сторони є в природі: хороше, тепле, погане, холодне. Перша протилежна сторона. Люди роблять, щоб мати в житті хороше, тепле. Друга протилежна сторона. Вони отримують від природи погане і холодне – захворювання, нещастя тощо. Між ними є суперечність, бо люди не отримують життя. Щоб жити, люди переходять до двох нових протилежних сторін. Перша нова протилежна сторона. Люди свідомо приймають холод і голод, гартуються в холодній воді. Людина відчуває холод і погане в процесі купання в холодній воді. Друга нова протилежна сторона. Людям стає тепло, добре і здорово після купання. Людина хотіла життя і отримала життя. Суперечність закінчується. 

    Закон 2. Подвійне заперечення є в природі. Об'єкти розвиваються шляхом подвійного заперечення. Кожний ступінь є синтезом попередніх ступенів, і відтворює на вищій основі характерні риси, структуру початкового ступеня розвитку. Подвійне заперечення є необхідним моментом процесу розвитку, умовою якісної зміни об'єктів.  Розвитку об'єктів не існує без заперечення попередніх форм. Заперечення відображає не знищення об'єкта, а момент його переходу в нову якість, в якій зберігаються елементи і властивості його попереднього якісного стану, тобто фіксує спадковий стан. Приклад. Еволюція людства. Ступінь 1. Практика загартування домінує в людей. Ступінь 2. Заперечення загартування. Вчення Христа домінує. Ступінь 3. Подвійне заперечення одного загартування і одного вчення Христа. Синтез або сума загартування і вчення Христа домінує в людства.  

    Закон 3. Взаємний перехід якісних і кількісних змін. Кількісні зміни поступово накопичуються, на певному етапі розвитку порушують їхню міру, і зумовлюють у них корінні зміни. Приклад. Еволюційна послідовність. № 2. (Вікіпедія. Діалектика). 

 

2. Ворог внутрішній і зовнішній. Ворога вбити.

2-1. Перша протилежна сторона.

   Ворог внутрішній і зовнішній є в людей у природі. Ворог внутрішній – це є захворювання. Люди нічого не роблять, щоб не хворіти. Лікувальна медицина є від ворога хвороби. Люди стараються вбити ворога захворювання з допомогою медицини. Вони не запобігають всякому захворюванню. Дві протилежні сторони є в природі: тепле, хороше, холодне погане. Люди люблять, роблять все, щоб їм було в житті тепло і добре. Вони ховаються від природи, захищаються від природного холодного і поганого. Люди є залежні від природи. вони одягаються до тепла в тілі в красивий теплий одяг, наїдаються щодня досита, живуть у домі з усіма вигодами. Вони трудяться в природі, утомляються, гублять здоров'я. Люди вважають природу ворогом, бо вона саджає на тіло застуду і всякі хвороби. Люди воюють з природою, вбивають живе. Вони зробили землю джерелом, за нею доглядають, сіють зерно, збирають урожай. Вони достають з надр землі всілякі поклади, вугілля, нафту, газ. Це є їхнє хороше життя.  Ворог зовнішній – це є людина залежна, або люди. Вони свавільні, вони нападають на чуже, захоплюють, присвоюють з допомогою свого імені, за нього воюють. Люди стараються вбити ворога зброєю. Людина робиться злочинцем, її судять, саджають у в'язницю, як зовнішнього ворога. Люди говорять «це моя земля». Вони воюють за землю і територію, убивають зброєю завжди. Кров лилась і буде литись за землю.  

 

2-2. Друга протилежна сторона

   Як відповідає природа на війну з ворогом? Дві протилежні сторони є в природі: хороше і погане. Природа сама підсовує людям погане, вони отримують його через хороше. Це є хвороби, незадоволення, нещастя, ненависть, війна, смерть  Люди не живуть, а вмирають поступово. Вони вмирають через захворювання, через війну між народами. Вони незадоволені в житті. Між ними ненависть, крадіжка, вбивства, помста. Люди не еволюціонують, еволюції біологічна і соціальна не відбувається. Людина як біологічний вид відмирає. Нищівна війна з ворогом породжує смерть. Суперечність існує між двома протилежностями. Люди хочуть мирно жити, а утворюється війна і смерть.

 

3. Зробити з ворога любимого друга

   Суперечність закінчується через перехід до двох нових протилежних сторін, котрі пропонуються.

3-1. Перша нова протилежна сторона

   Ставлення до ворога. З ворога зробити любимого друга. Ворога внутрішнього захворювання треба перемагати з допомогою догляду за собою за наукою загартування. Для цього треба виконувати п'ять заповідей Іванова. (Еволюція. № 3). Природу: повітря, воду землю – це все зробити любимим другом. Це є погане для людей, ми всі маємо прийняти його. Коли ми, всі люди, переможемо ворога внутрішнього захворювання через загартування, тоді ворог зовнішній сам відійде. Ніхто не нападе на суспільство, щоб захопити. Треба видалити ворога в себе  через загартування, а потім видалити ворога всередині в іншої людини. А потім і зовнішній ворог сам піде від такого суспільства.  Ворога зовнішнього не треба вбивати, а треба просити його, і зробити з ворога любимого друга. Дві протилежні сторони є в природі: хороше і погане. Коли люди просять ворога, старають зробити друга, їм погано. Але це погане обов'язково треба прийняти. Коли ми зробимо з ворога любимого друга, тобі буде добре обом сторонам, ми всі будемо у виграші, ми переможемо смерть, збережемо людей.

 

  Вся природа є спільне надбання людства. Це треба усвідомити. Скільки залежне людство існує, стільки люди воюють між собою за землю, територію. Війна буде доти, поки люди не усвідомлять, що земля й усі природні багатства є спільне надбання людства, вона чужа природна. Її не можна присвоювати, нема власності, нема власника. Це буде погано зробити для людей, але це погане треба всім прийняти. Така заповідь Іванова. Тільки тіло людини є своє. Природа народжує людей для життя, а є такі неправильні люди, що викачують з природи газ, нафту, продають за гроші, роблять зброю, наймають убивць, щоб убивати природних людей. Коли землю будуть вважати спільним надбанням, такого вбивства людей не буде. Христос заповідав: «Любіть ворогів ваших». Іванов учить на практиці любити ворогів, робить їх друзями.

3-2. Друга нова протилежна сторона

   Як природа відгукнеться на дію зробити з ворога друга? Дві протилежні сторони є в природі: хороше і погане. Природа сама  пришле людям хороше за їхнє прийняте погане. Хороше – це є здоров'я, задоволення, життя вічне, мир між народами, відсутня війна, зброя, природа нас полюбить, не буде карати. Біологічна і соціальна еволюція людини відбувається. Суперечність між протилежностями закінчиться. Люди хочуть жити в мирі, і люди отримують життя в мирі.

 

4. Цитати Іванова

   6605.03:180. У природі в залежності ворога не знищити. Він був, він і залишився. 181. Треба було чинити з ворогом не так, щоб він не був більше між нами, і не піднімав більше хвоста. Ми не зможемо знищити ворога ніде зброєю. А ми розвивали і розвинемо нею більше в  будь-якому місці. Ми, люди, є магніт, ліземо з шкідливим на гору. Але ніхто не вчить нас, щоб ми зробили те, що треба для всіх, щоб цього ворога не було. Ми з вами замирили такий світ з ворогом. 183. Треба було просити ворога, щоб він погодився з просьбою. А прохання було таке. Ми з вами спробували воювати  один з одним за природне добро. Ми озброїли живого чоловіка проти чоловіка. Давайте ми з вами будемо братися не за розорення. А ми повинні взятися за своє збереження. Треба було цьому вчитися. І навчитися треба було, як треба зробити, щоб ворога не було.  79. Природа не народжує нас, щоб ми робили що-небудь. Вона народила людину для самозбереження. 163. Якщо люди зрозуміють його особисту дорогу, і стануть робити її, зброя не допоможе, вона помре, як і не було.  Чоловік звільниться від  такої справи, він буде мати свідомість, і буде робити з душею і серцем.  У нього вийде одне, всі будуть жити мило.

   6605.20:189. Я робив для того, щоб люди знали, що я був сильний дати відсіч наступаючому ворогу в природі. Я вчився в природі пізнавати ворога, яким він є між нами в природі. Я пізнав це все, що ворог сам не приходить до людини. Він живе на людині довго, і мучить молоді сили будь-які для того, щоб ми знали про них. 190. І воювали з ними все своє життя, а знищити не довелося. Наша військова та збройна сила, весь народ так озброєний, так себе примусив стояти на захисті свого першого ворога, що напав. Але самі нічого не знають зі своїм азартом, він прийде звідки, і як він почне свою розвинену війну. Раз сусід живе у своєму житті не з хорошою думкою близько, він має велику образу в цьому ділі.

 

   6607.09:1. Одяг, їжа, житловий дім – це є умови життєві.  Ми з вами попадаємо самі в холодне і погане через тепле і хороше.  Це є наша смерть, зроблена нами, яка має у себе залежність. 8. Чоловік будь-який сам захищений залежний у природі не рятувався і не врятується від цього ворога, який починається з природи.  Ми з вами є не гарантовані досі, можемо захворіти в будь-який час.  Ворог є сильний поки.  Ми з вами не маємо зброї, і не можемо знати.  Навіщо він нас турбує?  Ми не знаємо. А Іванов виявив ворога на собі.  Це ми самі не вміємо користуватися, дружно жити з природою. 9. А воюємо, фронт великий є між нами і нею. 17. Зайве виявилося в нас з вами, воно не потрібне. Треба знайти хворого, і цим усім допомогти свідомо.  І віддати без жодної задньої думки.  Якщо ти, людина, будеш робити це в житті по природі між людьми, ти не будеш ображений, ні природою, ні людьми  ніким ніколи. Ти заслужиш довіру зробитися в природі переможцем, учителем людей. 47. Будеш оточувати себе без всякого нестатку.  Ворога не буде через це все, зроблене людиною в природі.  Він не буде нами, людьми, робитися між собою своїми тілами.  Вони не будуть примушувати природу, щоб вона давала нам, людям, для життя продукт. 81. А треба свідомо це холодне і погане шукати, і огородитися ним.  От тоді сили твої будуть. Ти будеш переможець природи і Учитель народу. Вчити не до багатства, а бідності, свідомості до поганого і холодного.  98. Здоров'я є в природі, у повітрі, воді й землі.  З ним треба буде вчитися, щоб так навчитися, як буде треба знати це діло, щоб хороше, цінне сіяти на інших таких людях, як ми самі є в природі.

 

107. Фронт є між людиною і природою.  Людина – по ній, а вона – по ній.   Традиція народилася в людини не жаліти природу, брати все від неї. А природа ввела свої сили природні, не стала жаліти за це людину. Вона стала розвивати на ній хворобу, тобто ввела свого природного ворога, який жив на людині. 108. І він прогресує між природою і людиною зараз. І він буде прогресувати  на людині через незнання людського розуму вічно.  Людина озброювалася природою в природі неправильно для того, щоб жити за рахунок цього. 139а. Я Введенського, як психіатру академіку, світилу Радянського союзу, щоб він узяв на себе, як психіатр. І звернувся до Сталіна для того, щоб дати йому пропозицію таку. 140. Зробити не перемогу над ворогом, а дружбу з ворогом. Подружити, і укласти міцно дружбу між двома сторонами. І пробачити за все це тій людині, хто почав цю бійню. 141. З ворога зробити друга. 189. Від хорошого виходить погане. Це наша в хорошому житті хвороба, котру не знаємо. Ворог нашого хорошого життя заважав, заважає, і буде заважати доти, поки ми не візьмемо погане і холодне. І почнемо його вивчати так, як це буде нам треба. 190. Не треба хвалитися, що ми хороші люди, проти ворога озброїлися, і йому дамо відсіч. Хороше і тепле як вмирало, так вмирає, і буде вмирати доти, поки не візьмуться люди за ворога, і не дадуть йому нищівну відсіч. Це зробить все холодне і погане. А хороше і тепле – це залежне вмираюче життя, зовсім погане. А хорошим життям виявилося холодне, чим я, Іванов, і козиряю перед усіма. Хто живе добре, він вмирає. Я живу погано, але живу краще від усіх.

 

   6710.10:172. Висновок такий. Ця залежна сторона не виправдала себе. А от незалежна сторона, знайдена в природі на чоловікові Іванову, практично всьому світу доводить, що можна добитися великого через діло,  зробитися в природі Богом усьому. Не знищувати, а зберігати себе, як око своє. Так не треба примушувати природу, щоб давала і давала без кінця. Незалежна сторона має мету бути здоровою людиною, не застуджуватися і не хворіти, що найголовніше. 166. Не по-моєму ворогові дали відсіч. За моїм висновком, треба було в той час не вбивати, як ворога, а другом представити. Треба пробачити за все зроблене. 167. Ми з вами не мали б більше ніякого ворога, зробили друга за моїм висновком. Ось що треба знати, і треба  робити. 145. Бог говорить нам. Просіть – буде все, і хороше. Але не примушуйте, і не посилайте людину проти людини в бій. 15. За природним явищем, чоловік є чоловікові в житті своєму брат і помічник, друг, любитель і хранитель.

   6710.10:171. Новий чоловік є виконавець ображеного всього народу. Він народився в природі для того, щоб перемогти над собою ворога. Це зробив новий чоловік. Але люди доручили йому зробити те, що треба всім нам, щоб з цього ворога зробити між собою друга, щоб не воювати ніяк і не озброюватися більше проти людини. 174. Один чоловік у житті новий не погоджувався з цим ділом, що робили на землі всі люди. Вони ввели між собою таку ненависть вбивчу через землю, через джерело, поділилися пополам у житті своєму, стали робити в цьому зброю. 175. Треба не вбивати на людині цього ворога, з яким ми воюємо, а треба обом сторонам погодитися з природою, що вона є мати, яка народила.

 

176. Вона нас народила, і примусила нас з нею воювати штучно. 178. Живемо так, як природа хоче. Вона воює з нами всіма, природно стріляє. Ми падаємо жертвою в ній через її багатства. Ми примусили самі себе вмирати, це найгірше.  Ми з вами всі жили по-залежному в природі, а тепер ми візьмемо незалежність, за що не брався ніхто.

   6712.21:35. Якщо чоловік не буде залежний у природі, він буде сильний на кожному місці в будь-який час.    6712.21:128. Ворог був над нами внутрішній і зовнішній, він залишився так між нами. Ми знищували ворога один час. 129. Ми не знищили зовсім ворога. Він як був, так він і залишився. 134. Я йду по дорозі разом з генералом, кажу йому, як вояку. Я є не за те, щоб війна відбувалася між людьми. Але ми  створили її самі. Ми залишаємо образу на себе вічно. Чоловік іншої національності мстить, все  думає про своє втрачене, хоче повернути назад все втрачене. Він хоче знову рости, бачити силу свою на собі. І хоче відновити, щоб розсіяти це зло між собою, і знову бити один одного. 135. Ви пробували бачити, як сусід живе із сусідом через стіну, і що він думає. Особливо тоді, коли вони в сварці. Один іде проти одного, зло розвивається в них, не хочуть поступитися. Один доводить силою, інший теж не мовчить. Люди зі своєю технікою воюють і вбивають один одного. Але щоб зробити так. Одному з усіх зробитися чоловіком душі. І протягнути свою руку сусідові, проявити любов, як до людини. І почати говорити про хороше, про мир між собою. Одному ватажкові треба схилитися, і почати про це розмову.

 

136. А люди погодяться завжди, підтримають завжди хороше. Хіба це добре введене між нами. Вбити, ми це зробимо завжди. Треба премудро вирішити в такому ділі. Ми сьогодні вб'ємо, а завтра вони вб'ють нас. Ми зробили це. Ми не вбили ворога, а зародили сильніше. Ми зробили в житті гірше. Ворог не знищився, а більше розвився, і зробився ще зліше і міцніше. А ми зробили самі це в природі, почали робити це діло, а закінчувати будемо пізніше. 138. Бути чоловікові залежним – це означає в природі безсилим.

   6801.21:29. Наша зроблена зброя не допомагає, а примушує.  Думаємо вбити ворога, а виходить навпаки. Ми ворога не вбиваємо цим, а розвиваємо його в цьому всьому. 48. Ми перемогли ворога віроломного у вітчизняну війну. А фактично він більше крила підняв у нас. 90. Ми з вами не вчилися по цій частині, і не вміємо жити. Рак виліковується в природі самим чоловіком. Він  це отримав у природі, і прогнав це в природі умінням своїм. Знання є на це. А всі технічні люди безсилі в цій справі. Їхня на них неправда воювати з природою зброєю в руках, вбиває людина. А щоб запобігти цьому в природі. 59. А за моїм висновком і викладом, ворог переможений. Це є моя така ідея. Треба побудувати своє, щоб не перешкодити іншому, бо так каже закон у природі. Треба самому навчитися, як буде треба працювати над собою. Загартовуватися в тренуванні, щоб не хворіти, не застуджуватись. Це сили мої будуть для цього, і воля моя. Я повинен допомогти хворому, ображеному, забутому всіма, щоб йому в житті стало легко. І це своє знайдене передати молоді майбутній, як вихованцям. Це моя мета і обов'язок, завдання моє.  89. За цим усім висновком моїм, хто ходить взимку і влітку роззутий, той завоює все в житті, ворога не стане, і не буде в природі залежний від неї. 6806.08:86. Коли не буде між природою і людиною війни, тобто боротьби, тоді не буде в житті смерті.

 

    6812.09:37. Не одягався, не одягаюся, і не буду одягатися тільки через цього ворога, через це діло, щоб люди зробилися в житті рівні. Не будеш багатіти, не будеш мати. Буде все добре, якщо тільки ми, всі люди, відмовимося від того, що у нас є. Вийдемо в природу чистими пахучими тілами до природи, то вона нас не буде так у себе калічити. Ми всі до одного чоловіка зробимося в природі переможцями та вчителями народу.

  7101:68. Борошно – це є золото зі сріблом. Торгівля з людьми – це є війна з ними. Іванов розпинається, кричить на всю нашу природу. Люди в природі народжуються, а потім умирають. Нам треба такий чоловік, щоб він не продавав борошно, і він його не мав. Воно нам не допомагає в житті, воно нам заважає. Воно народило людину, воно її й умертвило. 82. Воїн є той, хто не боїться кулі. Він веде себе до того, щоб не воювати, любити природу друга свого. Помирати через це не будеш. І коли зробляться всі люди через це, не буде ніякого злочинця, ніякої хвороби. Чоловік таку думку створив, яка йому в цьому допоможе.  107.  Якщо ми всі хочемо жити добре і тепло, нас примушує в природі отримати погане і холодне – смерть. 108. Треба шукати в самому собі, у тілі тепло, хороше.  Але не в якій-небудь сировині в надрах. Ворога треба у себе видалити, а потім в іншій людині також ворога всередині видалити. А потім і зовнішній сам від такого суспільства піде. Ми його пізнаємо всіма силами, від себе проженемо, і від іншого теж проженемо.  А раз ми цього ворога проженемо на іншому, він сам піде.

 

110. Не треба примушувати, не треба вбивати, не треба продавати, не треба купувати. Не треба наймати, не треба найматися. Якщо є твоє бажання допомогти іншому в чому-небудь, допоможи без усякого. Бог живе у цьому всьому. Купувати, продавати вже є злодійство між собою. 113. Ось що Бог несе для всіх людей. Щоб люди наші жили в природі легко, справлялися з ворогом. Його потрібно знати, який він є в природі. Треба проявити йому вмілу ввічливість. А коли ти його пізнаєш, сам себе піднесеш в його життєвій любові. Він поставиться на твою близьку любов не гордим, а поблажливо до нашого тіла.

   7103.20:33. Нашій усієї молоді треба вчитися у Іванова практичного вчення, щоб нашого ворога внутрішнього і зовнішнього скасувати через наш учинок. Ми маємо пробачити своєму самому злому ворогу, як близькому і любимому другу, і більше в цьому не поминати. Взяти 33 карбованці.  48. За вченням практичним, чоловік буде прощати самому злому ворогові. Він отримає благо від природи за це. За незалежністю від природи, немає, за що мстити.

   7201.15:54. Політику як таку не знищиш. Вона жила між людьми, вона буде між людьми. Ворог – це є наше з вами незнання. Він був між нами злий, так він і залишився. Він народжується в нас самих. Ми не живемо  без його волі. 71. Це все нам наробила політика з економікою. Ми сидимо у в'язниці і в лікарні через це все. Це природна кара першого людського життя на землі. 92. За висновком усього цього,  таємниця є в чоловіка, хто в природі знайшов для людини хворої засоби. Раз переможець природи, значить, переможець ворога. Він прогресує в природі всередині і ззовні. Людина отримує хворобу через це. Вона захворіє або сідає у в'язницю.

 

   7202:51. Я хочу ввести їм хороше, щоб люди наші не гинули ні на якому фронті. Ворога треба просити, і з нього треба зробити друга. Ми бігли від його зброї один час, він був над нами сильний. А тепер наше вміння змусило нас показати йому свою сміливість. Ми зупинили його. Природа допомогла нам за нашу стійкість і сміливість оточити його армію. Йому дали нищівну відсіч. Ми його погнали на захід, він уперто з великими боями відступає. Нам треба не битися, як ми тоді билися. Це був наш рожен. Але ми, Росія, Америка, Англія, Франція, домовилися на Потсдамській нараді вбити Гітлера. Добре, що він з боями відступає. Ми гнали його, це було добре нам. 52. Він теж думав сам себе в цьому спасти. Його розгубленість втрачала армію. Це все йшло в наш бік. Спасибі скажіть Богу, що він не дав їм свій розум для того, щоб у той час не зробити гітлерівській армії атому. Він попалив би нас усіх. На розсуд Бога, він бачив, що згодом будуть жити знову мирно. Економіка і політика змушує це робити.

   7210.02:32. Ось що нам треба отримати.  Не кожух важкого характеру на себе надягати, а чистим енергійним повітрям оточувати себе. Ось це є істина одна з усіх, жива невмируща. 78. Я є людина, на мене теж простягнувся цей ворог рак. Природа сама знайшла йому засіб – це не вживати їжу і воду, щоб від цього ворог пішов.  87. Дві сторони є в природі.  Одну з усіх люди недолюблюють, ідуть від холоду, і не хочуть бачити сторону погану. 88. А самі по цій дорозі йшли, і йдуть по ній прямо до поганого і холодного. Коли захворює людина, вже їй холодно. Цього ні одна політика, ні один учений наперед не врахував. Вони гналися за природою, хотіли змусити її, щоб вона давала їм багато. Але щоб у цьому подумати про фізичну практичну сторону, щоб людині гартуватися для того, щоб не хворіти, не застуджуватися.

 

   7301:30. Ми, люди, як воювали з природою, так і будемо воювати. Ворог є природа, вона народжує нам за наше все через чоловіка одного воїна. Ми є безсилі залишитися без будь-якого прогресуючого ворога. Він був, він є, і він між нами залишиться таким. Я зважився допомогти руським. 37. Ми з вами не такі люди, щоб ворога вбивати. Ми повинні виховувати його в житті своєю силою, щоб історія розпочата більше не повторювалася. Я кричав на весь світ своїм поняттям. Нам треба був тоді мир. Це добре, що в нашому командуванні, і у наших солдатів, і в техніки великі успіхи. Чоловік не зміг зробити нічого без повітря, без води на цій землі. Природа була мій близький друг. Вона допомагала моїй стороні бити ворога в цей час. Але Бог був проти цього. Він просив Миколу Івановича Введенського в цьому, щоб він домовився зі Сталіним, щоб Сталін пішов на дорогу Бога. Ворог був, він є, і буде перед нами такими. Ми не вб'ємо його, а будемо мати його більше цим самим. 38. Було замиритися, і зробитися улюбленим другом після цього. А Бог був сильний зі своїми висновками, з любов'ю. З нею хотів усім довести, що ви ворога між собою не вбиваєте на віки віків, а більше і сильніше на землі розвиваєте.  Природа не показала вам самого призвідника. 58. Моя ідея – це є великий труд, новий небувалий, для нашого життя. Ми з вами повинні загартовуватися в тренуванні, і своїх дітей вчити за вченням Іванова, щоб ми з вами не потрапляли до в'язниці і лікарні. 174. Учитель ставить нас на ноги сам, не боїться природи, розціловує нас усіх. Навіщо, питається? У цьому всьому є любов природного характеру.  Учитель говорить, я затримаю цим будь-якого ворога. Я люблю його, і забираю з собою. Він іде від вас, більше не прогресує.

 

   7402:56. Ось що Бог придумав. Життя, але не смерть. Якщо ми пробачимо злочинцеві, то ми переможемо ворога в природі, він буде для нас милий друг. Я як Бог є світило цьому. Всі люди хочуть цього. Помирати нам не треба буде. Нам, таким людям, життя хороше потрібно в природі, а не те, що робиться вченими. Бог є протилежний цьому. Він любить ворога природу, з нею близько живе, говорить про неї дуже багато. Вона допомагає Богу в усьому.

   7804:174. Моя ідея така: зробити з ворога любимого друга. Це є Божі сили, а Бог є Паршек. Він є проти тюрми, проти лікарні. Він хоче зробити людей мирними, щоб вони не воювали, дружно між собою жили, без усякої потреби, як живе Паршек. Одне в голові - це Чувілкін бугор. 175. Його таке діло добитися від природи одного, щоб не їсти нічого, бути  без  усякої потреби. Ось що нашим людям треба. 172. Треба буде навчитись, як самого себе в цьому всьому загартувати, щоб чоловік сам не простуджувався й не хворів. Щоб він сил у природі таких природних набрався для того, щоб передав їх через себе, через свої руки іншому чоловікові, як наш Учитель зробив усе. 30. Треба їм, таким людям, в їхньому ділі простити. Свідома думка народиться в них, вона оточить їх вченням Учителя. Він не буде попадати більше ні в тюрму, ні в лікарню. Буде жити за Божою справою, красти не буде ні в кого. Усі будуть жити однаково, рівно, однією сім’єю. Не буде наживатись, багатіти, як це робилось до цього.  31. Паршек – це буду я, Учитель усього народу, учу людей не для того, щоб війна була між людьми. Я прийшов на нашу землю, щоб у нас, у всіх людей, не було тюрми і не було лікарні. А ми самі це робимо, живемо нерівно, в одного є, а в іншого нема.

 

  7905:88. Це історія моя дана мені природою для того, щоб виховати всякого чоловіка природним порядком, щоб він не боявся так природи і не відходив від неї. Я навчився для цього діла, як треба перемагати в природі в житті всякого ворога. Це є найголовніше в людях. 125. Природа оточує його, а він біжить від неї так, відходить, не хоче жити з нею, вважає: це все є ворог для нього. А з нього треба зробити любимого друга. То відходив від нього, а тепер близько став. То капризував, а тепер проявив у цьому любов. Природа зробилась любимим другом через це. І життя пішло через любов, воно таке змінило всі свої такі напрямки. 125. Це горе оточило його, біда зробилась, природа наробила це все. Вона любить, хто любить її. А раз любов проявилась між цим, то і життя створилось. Каприз усякого роду не приводить до хорошого, а погана сторона приходить скоріше всього, вона вмирає в цьому ділі. 116. Моя ідея є така. Іншому такому, як я, треба побажати те, чого самому не треба. Місце облюбоване не треба у них для самого себе,  ніхто не має такого права накинутися на нього, це чуже. А своє не дається нікому. 121. А перш ніж вірити Богу, треба побажати іншому те, чого сам не хочеш. А як сусід живе із сусідом? Своя характерна ненависть є у нас, невмираюче таке зло.

   7710:60. Ворог – це є люди, а люди – це є природа. Вона терпить від людей один час, так як ми ведемо це діло самі, риємо ями глибокі, моря води затримуємо, ставимо турбіни на цій силі.

 

    8009:36. Не присвоюйте природне до людей. 37. За ділом Паршека, треба своїм зробитись у природі, треба нам усім відмовитися від її плодів, бути технічним чоловіком, діло робити штучно, хімія не треба нам. Треба повітря, вода й земля. Не присвоювати, а поступатись. Він хоче зайняти твоє місце, ти поступись йому, але не говори, що це місце «моє». Такого місця свого нема в житті. Є місце природне. Бачиш його неприємність, він іде, хоче перешкодити тобі своїм злом. Ти є розуміюча особа, твоя ввічливість, повинен зупинитись і дати йому з любов'ю дорогу. Ніякий звір чи ворог не піде на тебе, ти будеш урятований у житті своєму. 38. Це є природа, не присвоюй місце до свого імені, і не говори, це місце моє. Сусід твій є нехороший, він дивиться через стіну. Він хоче знати про твоє наявне. Ти не даєш йому. Воно є твоє, а він такий хоче мати це, а сил нема таких. Він вирішує напасти крадіжкою, щоб не попастись, ти будеш правий. Якщо тебе не піймали, ти не злодій. А наші ватажки, людські командири, вони держать своїх людей у руках. Вони створюють багатство, вони озброюються проти національностей. 39. А ми нападаємо на нього на такого. Він у нас один такий. Ми бачимо його своїм, але не чужим. Він хоче, щоб усі люди зробились такими, чужого не було. Ніякої війни не буде між спільним надбанням усього людства. А Паршек знайшов ці засоби для всього світу всіх людей. Це Чувілкін бугор, наше райське місце, чоловікові слава безсмертна. Не вмієте жити по-природному. Відмовтесь, не вважай сусіда чужим, ти живи, як із своїм. Не жалій нічого, люби його діло душею й серцем, ось тоді не буде війни. Своє місце не визнавати.

 

45. Ця вся зброя залишиться безсилою, вона нікому не буде треба. Люди відмовлять собі, не будуть робити більше цього, не будуть убивати чоловіка за землю. Це є спільне надбання всіх людей. Воно є чуже тепер, не своє, тому ми й умираємо. Природа недолюблює нас так за наше таке діло. Ми бережемо його зло, як око, хочемо доказати комусь, а самі винуваті в цьому. Ми вмирали, умираємо, і будемо вмирати. Це є наша з вами не слава. 175. Ми дивимось через стіну, бачимо чуже, ми заздримо їм, а хвалимося своїм. Убивство породжується через свою власність. А раз убивство є між сусідами, не гріх у природі воювати. Війна така в житті неминуча. Один одного не жаліє, а виводить з життя геть. Це ми зробили самі таке.

 

№ 12. 2017.11.09

Земля спільна

 

Зміст

1.Теорія діалектика, три закони

2. Земля захоплена, присвоєна.

2-1. Перша протилежність.

2-2. Друга протилежність.

3. Земля спільна.

3-1. Перша нова протилежність.

3-2. Друга нова протилежність.

4. Цитати Іванова.

1.Теорія діалектика, три закони.

   Закон 1. Дві протилежні сторони є в природі, вони існують в єдності і боротьбі . Всі речі, явища мають протилежні властивості та тенденції розвитку. Вони перебувають в єдності, одне без одного не існує. Протилежні сторони взаємодіють постійно в формі боротьби, її результатом є розвиток. Між ними виникають суперечності, які є джерелом, змістом, рушійною силою саморозвитку світу. Процес закінчується переходом до двох нових  протилежних сторін.  Приклад. Дві протилежні сторони є в природі: хороше, тепле, погане, холодне. Перша протилежна сторона. Люди роблять, щоб мати в житті хороше, тепле. Друга протилежна сторона. Вони отримують від природи погане і холодне – захворювання, нещастя тощо. Між ними є суперечність, бо люди не отримують життя. Щоб жити, люди переходять до двох нових протилежних сторін. Перша нова протилежна сторона. Люди свідомо приймають холод і голод, гартуються в холодній воді. Людина відчуває холод і погане в процесі купання в холодній воді. Друга нова протилежна сторона. Людям стає тепло, добре і здорово після купання. Людина хотіла життя і отримала життя. Суперечність закінчується. 

    Закон 2. Подвійне заперечення є в природі. Об'єкти розвиваються шляхом подвійного заперечення. Кожний ступінь є синтезом попередніх ступенів, і відтворює на вищій основі характерні риси, структуру початкового ступеня розвитку. Подвійне заперечення є необхідним моментом процесу розвитку, умовою якісної зміни об'єктів.  Розвитку об'єктів не існує без заперечення попередніх форм. Заперечення відображає не знищення об'єкта, а момент його переходу в нову якість, в якій зберігаються елементи і властивості його попереднього якісного стану, тобто фіксує спадковий стан. Приклад. Еволюція людства. Ступінь 1. Практика загартування домінує в людей. Ступінь 2. Заперечення загартування. Вчення Христа домінує. Ступінь 3. Подвійне заперечення одного загартування і одного вчення Христа. Синтез або сума загартування і вчення Христа домінує в людства.  

    Закон 3. Взаємний перехід якісних і кількісних змін. Кількісні зміни поступово накопичуються, на певному етапі розвитку порушують їхню міру, і зумовлюють у них корінні зміни. Приклад. Еволюційна послідовність. № 2. (Вікіпедія. Діалектика). 

 

2. Земля захоплена, присвоєна

2-1. Перша протилежна сторона

   Суспільство, в якому земля захоплена, присвоєна. Дві сторони є в природі: хороше і погане. Ми, всі люди, стараємося робити так, щоб нам у житті було добре. Земля є джерело життя у нас. Ми доглядаємо за нею, землю оремо,  зерно сіємо для продукту, урожай збираємо. Живемо добре за рахунок цього. Кожен господар облюбував землю, обгородив, присвоїв, назвав своїм ім'ям, сказав «це моя земля», побудував житловий дім, живе добре. Він робить на ній, що хоче. Вся територія на планеті Земля розділена між національними державами, вона огороджена кордонами, котрі охороняються, до них не підходь. Люди роблять там, що хочуть. З надр землі викачують руду, вугілля, нафту, газ тощо. Цим усім користуються, живуть добре.    

2-2. Друга протилежна сторона

   Природа відповідає сама на наше хороше життя на присвоєній землі. Дві сторони є в природі: хороше і погане, котрі існують в єдності. Одна без іншої не існує. Природа дає людям сама такі умови, що їм почувається погано. За землю вічно існує війна смертельна, між людьми ненависть, убивства, незадоволення, втрачають здоров'я, смерть, люди за землю вмирають. Створили ядерну зброю, якою воювати не можна, бо буде знищено все на Землі. Люди не живуть, а поступово умирають. Суперечність є між двома протилежними сторонами. Люди хочуть жити на землі, а отримують смерть.

 

3. Земля спільна

   Суперечність може бути закінчена через перехід до двох нових протилежних сторін, які пропонуються.

3-1. Перша нова протилежна сторона

   Суспільство, в якому земля є спільна. Суспільство будується за діалектичним методом: хороше отримаємо через прийняття поганого. Люди вважають всю природну землю спільною, котра не захоплюється, не присвоюється до свого імені. Це прийняти для людей дуже погано, вони звикли мати своє. За природним законом, свого немає в природі, власності немає, власника немає. Все є спільне, його не можна називати своїм іменем. Межі на землі не можна мати. Іванов дав приклад ставлення до землі, він дав приклад користування землею. Він оголосив спільним усіх людей усього світу Чувілкін бугор в селі Оріхівка. Це є наше райське місце.     

3-1. Друга нова протилежна сторона

   Як природа відгукнеться на наше прийняте погане? Природа створить сама умови, в яких люди будуть мати хороше почуття, за наше прийняте погане. Війна за землю  припиняться назавжди, зброї не буде, щоб воювати. Любов проявиться між людьми, люди будуть дуже любити один одного за це. Природа не буде карати людей хворобами, люди умирати перестануть. Люди не будуть красти, убивати. Райське  життя буде на землі, люди побудують рай на землі, безсмертя завоюють. Люди будуть жити. Буде біологічна і соціальна еволюція людини. Людина як вид буде жити вічно.   Суперечність між протилежностями буде закінчена. Люди народжуються для життя на Землі, і люди будуть мати умови на Землі для життя.

 

4. Цитати Іванова

   6010:125.  Земля є не чоловіка, і будинок не його. Тільки тіло є його за законом. Він може розпоряджатися своїм тілом, але не збагачуватися цим добром. Це добро все є природне. Воно породжено для свого шляху для того, щоб пожити  легко без усякої крові, без усякого муки один час. А чоловік примусив камінь  лежати в фундаменті вічно, іншу тварину  підкорятися вічно. Тільки зараз чоловік знайшов цю таємницю, узнав її, і застосував на собі, що це буде неправильно, що ми живемо за рахунок власного свого імені.

   6506.10:85.  Хто давав право людині до свого імені привласнювати, і назвати, це нашого імені земля. Свого  немає в природі, приватної власності немає. 6508:99. Один каже, це моє. І інший не відкидає від себе, теж каже: це добро, яке я робив сам, воно належить мені. 100. Ти не хвались, і не кажи, що це твоє місце, на якому ти 30 років працював.  

   7104:56. Люди зробили на землі межу. А портрет каже: це нісенітниця така, яку можна зжити шляхом свідомості. Ми не маємо права називати своїм. Це все є чуже природи. Сильний нападає на безсилого. Це було, це є, і буде воно між нами в природі на цьому місці. Ми захопили його, зручності для життя зробили на ньому. 48. Нам треба місце обгороджене, в якому доводиться жити багато, вміло. Я місце не визнаю, і не хочу мати його так, як мають його всі.   7005.25:190. Він не хоче, щоб люди з людьми воювали за землю, бо земля людей спільна. Вона нічого не дала нам, ніякого реального діла. Люди як жили, так вони живуть зараз, не задоволені нашою землею. 191. А земля – це є таке джерело, воно може давати нам урожай, а може і не давати. Залежить від усіх нас, людей.

  

7309.12:142. Немає власності в житті, щоб було це місце моє. Навіть дорогу, по якій проїжджаєш, не можеш присвоювати. Ми присвоюємо даремно до свого імені. Земля змінюється, як вода.

    7309.26: 110. Земля є не людська, як вони розуміли. Ми примушуємо землю технікою родити великий урожай, але нам мало цього. Ми кричимо і робимо ще більше. Це добре, що землі багато у нас, а багатств ще більше. Ми побудували на ній заводи. Машини всякого характеру є в нас, лише б захотів цяцьку зробити. Ми веземо її на міжнародний ринок. Природа є багата у нас, ми торгуємо нею, багатіємо за рахунок цього. 118. Бог говорить нам усім. Будете покарані природою, помилування не буде нікому. Природа є нічия. Вона не міняється на золото, і вона не буде продаватися ніким. Вона буде людиною зберігатися через її діло, одне для всіх. Ми будемо робити природі хороше. 119. Війна замириться тоді, битви не буде ніякої, коли люди визнають Бога, і вони будуть кричати про нього. Люди не будуть нападати на людей, мир восторжествує між людьми. Він візьметься людей судити тоді. Хто вам давав таке право, щоб природу примушувати. Або кому давалося це діло, щоб довелося воювати з нею.  7406:54. Самовільного захоплення немає в еволюційного чоловіка. Він повинен бути нижче від усіх і корисний для всіх. Природа оточила його, вона дала йому силу. Починай.  Не визнаю своїм будь-що. Стою на місці, а місце є не моє. Я поступаюся, даю іншому. Ось це і є еволюційна дія.

 

   7406:27:101. А коли ми знайдемо ці якості в природі, оточимо ними себе так, як оточив сам себе Іванов. Він не привласнює це до себе, і не говорить, що це його знайдене в природі. Він стоїть на своєму місці, він не заважає нікому. Він каже, я місце не захоплював, і не привласнював його, і не називаю його своїм. Якщо воно потрібно буде тобі, я поступлюся ним тобі. 163. Вони є залежні від умов з першого дня. Стіл потрібен був їм, і шматок хліба для нього. А земля стала нам давати його через працю. Ми захопили її, ми з нею весь час, про неї думаємо. Вважаємо, вона своя є земля. Ми воюємо за неї, як джерело, весь час.   164. А раз війна є в нас між собою, значить, уже погана штука. Кров тече з людини. 187. Ця їжа дається не так просто, її треба добувати в праці. Ми, всі люди на землі, живемо за рахунок природи. Нікому ніяк ніде не давалося повного права займати своє особисто в світі місце. Всі люди до одного чоловіка оточили себе своїм власницьким індивідуальним життям.

   7412.20:60. Земля не чиясь, а вона природна, нехай люди користуються нею.   7704:42. Хороше місце не будемо вибирати, не будемо присвоювати його до свого імені, як своє місце. Ти живи краще так, і горнись до повітря, води, землі. Це є великий порятунок твій у цьому.

 

7712.03:59. Человек находит такое вот место, он облюбовывает.59. Людина знаходить таке ось місце, вона облюбовує.На нем, как на своем, начинает жить. Починає жити на ньому, як на своєму.Огораживает своим забором, ставит дом жилой для себя, делает убежище животному. Огороджує своїм забором, дім ставить житловий для себе,  притулок робить тварині.Это все присваивает к имени его. Це все привласнює до імені його.Он во двор живое с природы тащит, а со двора – мертвое. Він тягне у двір живе з природи, а з двору виносить мертве.Он там умирает. Він помирає там.Его как мертвеца в гробу со слезами несут на могилу, в землю закапывают. Його як мерця несуть на могилу зі сльозами, закопують у землю.Это его вечное место, там в прахе лежит. Це є його вічне місце, там лежить у праху.Такой поток. Такий потік.Твое дело делается природой. Их как таковых земля тащит магнитом. Земля тягне їх, як магніт.Они это сами сделали, их она заставила в этом умирать. Вони зробили це самі, вона примусила їх у цьому вмирати.Это место захвачено в природе не для жизни, а для смерти. Це місце захоплено в природі не для життя, а для смерті. Присваивать это место к своему имени, вечно живое неумирающее, никак никому нельзя . Привласнювати це місце до свого імені ніяк нікому не можна.А мы с вами это вот делали, делаем, и будем мы с вами делать. А ми з вами робили, робимо, і будемо ми з вами робити це.Это мы в этих условиях умирали, умираем, и будем мы умирать. Ми вмирали, вмираємо, і будемо ми вмирати в цих умовах.

   7906:20. Свого нема в житті в людях. Спільне надбання природи. Будь-який чоловік може напасти на власне індивідуальне місце. Чоловіку мало свого, він хоче чужого. Треба придбавати таку сильну зброю, щоб сильний відібрав нею у безсилого. 132. Свого нема в природі, все є спільне, живе енергійне, природне невмираюче. Повітря, вода, земля – вони є рідні всіх наших людей. Вони мають цим усім розпоряджатись, не присвоювати, як це робиться людьми. 133. Своїм ім'ям називати не можна, бо буде чуже. А між своїм і чужим є ненависть, зло. 135. Ніхто не дав права і не дасть людей присвоювати, робити своїми. Вони живі, не підкоряються тобі як ватажку.

 

   7911.19. Це така ненависть сусіда до сусіда. У нього є, а в мене нема. А свого власного в природі нема, все спільного характеру. Ми поділилися в цьому, своє вважаємо, а чуже ні. Свого нема і чужого нема, є спільне. 20. Один одному не уступають, а ричать, як звір, хочуть довести свою правоту. Вина є всіх ватажків, котрі противляться, не хочуть уступити своє облюбоване в природі це місце, воно ними присвоєно. Обидві сторони говорять, це місце є наше чи моє.

   7804:173. Свого ні в кого нема, є одне Боже, природне. Це все є людське, але не власне, не індивідуальне, тепер спільне благо всього життя, котре робиться в природі чоловіком.

   7812:191. Війна починається через місце, а життя вводиться  через  любов.  

   8001:81. Власника, власності в людях нема, усе є природне спільного характеру.

   8009:3. Свого нема в природі, а все воно є чуже. Йому ніякого права не давалось, він зайняв це все самовільно. 37. Не присвоювати, а поступатись. Він хоче зайняти твоє місце, ти поступись йому, але не говори, що це є місце «моє». Такого місця свого нема в житті. Є місце природне. Бачиш його неприємність, він іде, хоче перешкодити тобі своїм злом. Ти є розуміюча особа, твоя ввічливість, повинен зупинитись, і дати дорогу йому з любов'ю. Ніякий звір чи ворог не піде на тебе, ти будеш урятований у житті своєму.

 

  38. Це є природа, не присвоюй місце до свого імені, і не говори: це місце моє. Сусід твій є нехороший, він дивиться через стіну. Йому хочеться знати про твоє наявне. Ти не даєш йому. Воно твоє, а він так хоче мати це, а сил нема таких. Він вирішує напасти крадіжкою, щоб не попастись, ти будеш правий. Якщо тебе не піймали, ти не злодій.

39. Не вмієте жити по-природному. Відмовтесь, не вважай сусіда чужим, ти живи, як із своїм. Не жалій нічого, діло його люби душею й серцем, тоді війни не буде. Своє місце не визнавати. 45. Ця вся зброя залишиться безсилою, вона нікому не буде треба. Люди відмовлять собі, не будуть робити цього більше, чоловіка не будуть убивати  за землю. Це є спільне надбання всіх людей. А воно є чуже тепер, не своє, тому ми умираємо. Природа недолюблює нас за наше таке діло. Ми бережемо зло, як око, хочемо доказати комусь, а самі винуваті в цьому. Ми вмирали, умираємо, і будемо ми вмирати. Це наша з вами не слава. 175. Ми дивимось через стіну, бачимо чуже. Ми заздримо їм, а хвалимось своїм Убивство породжується через свою власність. А раз убивство є між сусідами, не гріх у природі воювати. Війна така є в житті неминуча. Один одного не жаліє, а виводить з життя геть. Це ми зробили самі таке.

 

   8102:5. Землі своєї не видно, є своє тільки тіло. Свого не було в людей такого.  Все є чуже, природне. Хазяїна нема від цього всього. Свої люди стали мати чуже. Ніхто не піде на тіло своє війною. А на чуже? Кожний чоловік піде на чуже, він буде правий. Чуже є наше, їхнє теж чуже. Якби цього не було в житті нашому, такої війни в людях ніколи не було. А якщо ми з вами оточені чужим, то чому сила буде мовчати в житті. 26. Моя ідея така: треба відмовитись від чужого. 34. Своє – це є його тіло.

35. Ворога не було в житті, і не буде його. Він зробився в цьому ділі, у цій науці. Це все чуже відійде, його не буде більше між нами такими завдяки цьому всьому моєму ділу. 49. Ми всі живемо в чужому, у природному. Вона нас жене з дороги за те, щоб ми не вбивали, не крали, не присвоювали до імені свого.

93. Людська радість, вони одержали прибуток, тут же втрата взялась десь, хвороба людського життя. Вона забрала його з путі за це саме. Так це не обійшлось в житті в природі за те, що чоловік зробив над природою. Він скопав землю, туди посадив зерно, а це зерно дало багато  зерна. Уже це є технічна така сторона, зовсім чужа, зроблена в природі в житті його за рахунок природи, за рахунок її умов і всіх можливостей.  94. Природа не дає так даремно своє тіло, вона відбирає: твоє життя за це.