Запобігти коронавірусу

 

   Медицина говорить, що на сьогодні заходів профілактики коронавірусу немає – вакцина не розроблена. Коронавірус мутує, швидко поширюється. Ми рекомендуємо всім людям запобігати коронавірусу, грипу народним перевіреним методом.        

Народний метод профілактики коронавіруса

   Головне, нам усім зараз потрібно підсилювати свій імунітет, для цього нам треба  тренувати імунітет. Так само, як мязи тренуються при навантаженнях, імунітет тренується від контактів з мікроорганізмами, бактеріями, вірусами, котрі є в природі завжди. Для цього нам усім треба дружити з повітрям, водою, землею: водою обливатися, по землі ходити босим. При цьому в нас поступово відбувається природне щеплення від усяких вірусів, подібне до штучного. Через загартування-тренування ми запобігаємо також грипу, гострому респіраторному захворюванню. Для оздоровлення ми рекомендуємо всім виконувати заповіді Ісуса Христа і науку загартування Порфирія Іванова.

   Христос заповідав, що не турбуйтесь, що вам їсти, у що одягнутись. Терпінням спасати свою душу, терпіти холод, голод.   1.Христос  учив, щоб учні мили ноги іншим. Він говорив: «Якщо Я є Учитель, умив ноги вам, то і ви повинні вмивати ноги іншому». Ін13:5. 2. Христос заповів любити всіх, і ворогів також, вітати друзів і незнайомих. Він говорив: «Бо коли ви любите тих, хто любить вас, яка нагорода вам? І коли ви вітаєте тільки друзів ваших, що особливого робите? Отже, будьте досконалі, як Отець ваш досконалий». Мф 5:48. 3. Христос заповідав допомагати бідним, хворим, нужденним, дати милостиню на хліб на день, нагодувати голодного, одягнути роздягненого. 4.   Христос заповідав  поститися щотижня: «Весільні друзі не сумують, поки жених є з ними. Але дні настануть, коли в них відберуть жениха, і тоді вони будуть поститися». Мф 9:15. Очевидно, він говорив у притчі про себе. Христа відібрали в учнів у п'ятницю, його розіп'яли, тіло поховали. А він вийшов із гробу в неділю, прийшов до учнів, їв рибу і мед разом із ними. Лука 24:43. Отже, Христа відібрали в учнів з вечора п’ятниці до неділі приблизно 42 години, треба поститись у цей час. Христос заповідав просити в ім'я Його: «Якщо перебуватимете в Мені, і слова мої будуть у вас, то просіть, чого б ви не захотіли, і буде вам». Ін 15:7.  

  Христос учив любити людей, як самого себе. Бажати і робити людям те, що собі хочеш. Зарплата має бути всім однакова. Багатий не ввійде в Царство небесне. Прощати людям провини, не карати в'язницею, не вбивати. «Хто порушить одну із цих заповідей найменших і навчить того людей, того назвуть найменшим у Царстві небесному. А хто виконає і навчить, той назветься Великим у Царстві небесному». Мф 5:19.

   У наш час Іванов Порфирій Корнійович виконав заповіді Христа і навчив людей, тому люди назвали його Великим, мудрим у Царстві Божому, Учителем народу. Просимо визнати Порфирія Іванова і його вчення, що робити, щоб не застуджуватися і не хворіти. Іванов зібрав заповіді Христа в систему, сам виконав їх, навчив людей. Іванов допомагав людям у здоровї. Він зробив те, що колись говорив нам Христос. Іванов приймав усіх нужденних, бідних, хворих, хто просив, і давав таке вчення, що робити. 1. Треба купатися холодною водою два рази в день, вранці й увечері, мити ноги до колін. (Ін 13:5) 2. Вітатися з людьми всіма, не проходити жодного чоловіка. Твоє діло – сказати їм. (Мф 5:48). 3. Треба знайти нужденну людину, треба дати 50 копійок. Сам собі скажи, що даєш ці гроші за те, щоб не хворіти. (Мф 19:21). 4. 42 години не їж від п'ятниці до неділю до 12 годин. О 12 годині вийди надвір, вдихай повітря з висоти і говори: «Учителю, дай мені здоров’я». Після цього їж, що хочеш, скільки хочеш. Твоє здоров’я – це є все. (Мф 6:13, 9:15). 5. Не харкай, не плюй на землю, не кури, не вживай алкоголь». Іванов. 1983.03:34. Це зірка здоровя. Зараз треба давати нужденному 10 гривень. Не можна вживати наркотики. Коли ми не вживаємо їжу і воду 42 години, організм сам очищається від токсинів, залишків обміну речовин, вірусів. Пропонуємо людям вірити тому, кому дали назву Великий, і виконувати його заповіді. Христос та Іванов свідчать про одне. Якщо двоє свідчать про одне, то їхнє свідчення за законом є істинне. Загартування – це є наука всіх людей усього світу. Учитель Ош має досвід 40 років, бажає всім щастя, здоровя. 2020.03.25. Докладніше на сайті  www.osh.kiev.ua