Народний журнал природної мудрості Народный журнал природной мудрости Народний журнал природної мудрості Народний журнал природної мудрості    osh.kiev.ua osh.kiev.ua osh.kiev.ua osh.kiev.ua

 

Еволюційний рух Эволюционное движение Еволюційній рух Автотрофне людство

 

Жити, учитися, отримувати здоров'я за наукою еволюцією. Жити, учитися, отрімуваті здоров'я за наукою еволюцією. Жить, учиться, получать здоровья по науке эволюции. Жити, вчитися, отримувати здоров'я за наукою еволюцією, переходити на автотрофне живлення. Бути таким, як Переможець природи, Учитель народу, Бог Землі.Бути таким, як Переможець природи, Учитель народу, Бог Землі.Наука Іванова П. К. Наука Иванова П. К.Наука Іванова П. К. Наука Іванова Порфирія Корнійовича.    

 

№ 19. 2018-05-11 20 . № 19. 2018-05-11 № 42. 2018-05-1 8 2018-12-13

 

www.osh.kiev.ua

 

Шестиденки протягом місяця

 

Шестиденки протягом місяця – досвід послідовника Порфирія Іванова при виконанні ідеї Іванова терпіти шестиденки без їжі протягом місяця.

 

  Зміст

1.Історія.

2. Система автотрофного живлення.

3. Досвід шестиденок учня Ош.

4. При автотрофному живленні нема виснаження організму. 

5. Прощатися з їжею доводиться важко.

6. Підготовчий період.

7. Продукти, корисні для мікрофлори.

 

1.Історія

   Іванов Порфирій Корнійович (Ош) є автор системи автотрофного живлення. Слово Ош у перекладі означає Білий. У нього є учень і духовний син за прізвищем Ош Валентин, він мав досвід терпіння без їжі і води чотири доби поспіль, а три доби вживав їжу щотижня. У 1982 р. Учитель Іванов  сказав учню усно про автотрофну систему: «Терпіти без їжі чотири дні недостатньо, треба бути без їжі шість діб, треба їсти на сьому добу. Так пробувати  терпіти без їжі два тижні, потім пробувати терпіти без їжі місяць. Пробуй ходити без сорочки, ти у мене збоку». Іванов сказав учню: «Розказуй усім про мене, про мій досвід». Учень обіцяв Учителю розказати про його досвід, коли сам зрозуміє. Багато років пройшло, поки учень зрозумів науку Іванова. У 2018 році учень зрозумів вчення Іванова як практику автотрофного людства, яка починалася Івановим в 30-х роках минулого століття. Приблизно в цей час академік Вернадський Володимир Іванович створив  теорію цієї науки, його стаття має назву Автотрофність людства. Теорія Вернадського і практика Іванова є дві частини однієї науки Автотрофне людство. Про це мріяв Іванов, він просив учених, щоб з його практики загартування створили теорію, тоді практика буде доведена, і наука буде визнана всіма. Коли учень зрозумів суть науки Автотрофне людство, він отримав мотивацію, він почав виконувати благословення Іванова проводити шестиденки протягом місяця. Автотрофні люди, які називаються праноїди, також роблять свій внесок в розвиток науки Автотрофне людство.                 

 

2. Система автотрофного живлення

   Іванов написав у праці про автотрофну систему і що це дасть людству: «Нам доведеться їсти у тиждень в одну неділю протягом одного місяця, досвідом його треба завоювати, потім так терпіти протягом шести місяців, і слідом за цим протягом року терпіти за шестиденками, і зовсім розпрощатися із цією їжею. Це буде завоювання для всього світу всіх наших людей безсмертя. Воно робилось і робиться на указаному місці, там де всі умови є отримати можливість, щоби життя без потреби засяяло в людях. Ми виженемо смерть як таку. Ми не будемо вмирати більше так ось, а ми будемо жити вічно. Це буде наше діло». 8302-91. «У кожної людини є найдорожча ідея бути без усякої потреби. Це є наше райське місце, чоловікові слава безсмертна».

    Іванов говорить. 8204-164: «Ми не будемо вживати  їжу й воду всі шість днів, жити доведеться за рахунок однієї неділі. Це період життя буде такий». Іванов писав у 1983 році: «Тепер час настав такий, треба їсти в тиждень раз в неділю. Це є щастя одне в житті – любити природу, як матір рідну». 8302-89. Якщо люди не вживають їжу рослинну, тваринну від природу – це любов до природи на ділі. Природа полюбить  Вас за таку любов.  

   Синонім автотрофного живлення є незалежність від їжі. Іванов вживає поняття незалежність від їжі і залежність від їжі. Він прийшов до висновку, що незалежність від їжі веде людей до життя вічного, а залежність від їжі веде людей до смерті.

    Іванов пропонує жити без їжі на райському місці в Луганській області, де він народився, де є всі умови бути без потреб. Іванов обрав, освятив це місце, назвав його райським, благословив усіх людей жити без їжі навколо райського місця. Всі люди, які мають автотрофне живлення, зберуться на райському місці від Бога. Іванов не дав будь-кому права не допускати до райського місця кого-небудь жити без їжі, кожній людині дозволено бути на райському місці.   8102-158. «Паршек є за те місце, за ті умови, за ту можливість, що знайшов на Чувілкіному бугрі, куди чоловік із своїм бажанням прийде і буде жити без усякої потреби життям вічного характеру. Ось, що треба нам, усім людям, – життя вічного характеру всім».

 

3. Досвід шестиденок учня Ош

   Учень Ош передає свій досвід сухого голодування шість діб в тиждень, він вживав їжу тільки в кожну неділю. Шестиденки робив без перерви, слідом за першою починав другу і так далі. Критерій автотрофного стану є постійна вага тіла протягом дня. Вага тіла вимірюється чотири рази на добу: 6, 12, 18, 24 години.   

   Перша, друга шестиденка. Вони пройшли важко, автотрофний стан не спостерігався шість діб, вага тіла кожен день зменшувалася приблизно на один кілограм.

  Третя шестиденка. 5 – 10 лис. Вона пройшла легше. Автотрофний стан появився в четвер зранку, вага тіла не змінювалася. У суботу зранку проявився автотрофний стан, вага тіла стала стабільна 52,5 кг протягом 10 годин. Це автотрофний стан, це вперше радісно переживати. Мета здійснюється, до якої ми всі йдемо все життя – бути без потреби їжі. Гетеротрофне живлення організму зменшується, а автотрофне живлення за рахунок флори збільшується з кожною шестиденкою. Така шестиденка є вже не сухе голодування, а живлення флорою кишечника. Так легко робити, але треба звикнути. На нашу думку, кожен може їсти тільки в неділю легко, якщо він частину тижня буде на автотрофному живленні. Так можна жити і їсти одну добу в неділю рік або більше і зовсім проститися з їжею. Це поступовий перехід з гетеротрофного на автотрофне живлення для людства, це доступно для кожного і для всіх.

   Четверта шестиденка. 12 – 17 лис. Автотрофний стан проявився в пятницю. Цікава закономірність виявилася. Після сну вага тіла різко зменшується. Очевидно, сон нічний впливає погано на організм, його енергія, вага тіла падає після нічного сну. Про це часто попереджав нас Учитель у своїх працях. Вплив сну на гетеротрофний організм після їжі не можна помітити, тому люди звичайні не знають про це. А вплив сну на організм проявляється, якщо організм на автотрофному живленні.      

   Пята шестиденка. 19 – 24 лис. Автотрофний стан був у вівторок, середу, пятницю. Виявився ще один ворог людини нічний сон. Він є причиною старіння організму, смерті. Учитель Іванов говорить, що сон убиває героя. Такий досвід є щодо тривалості сну. Кожному спати корисно перші 15 хвилин, організм сам просинається через 15 хвилин від початку. Краще сон провести по 15 хв. декілька раз, ніж спати всю ніч 7 або 8 годин безпробудно.

 

4. При автотрофному живленні нема виснаження організму

   Ми знаємо, що загартування організму через терпіння холоду і голоду проявляється через три стадії, як усякий стрес: тривожність, опірність, виснаження. Через виснаження організм гине, час виснаження визначає тривалість життя, людина виснажена живе недовго. (див. Еволюційний рух 3; Загартування людини – Вікіпедія). При автотрофному живленні нема голодування, терпіння, стресу, тому нема виснаження організму. А раз нема виснаження організму, людина буде жити довго. Висновок такий. Ми всі повинні переходити на автотрофне живлення через загартування за системою Іванова, щоб жити на білому світі.       

 

5. Прощатися з їжею доводиться важко

   Прощатися з їжею важко і непросто. Для цього треба час, треба свідомість для переходу на автотрофне живлення. Треба поступово переходити, для цього треба місяць, півроку або рік повторювати шестиденки. Дуже сильна звичка жити з їжею щодня, вічна звичка. Це зробити без відповідної свідомості неможливо. Треба щодня читати праці Учителя Іванова, це дасть свідомість, це велика допомога.        

 

6. Підготовчий період

   Іванов готував людей поступово до життя без потреб, тобто без їжі тощо.   Перехід на автотрофне живлення є поступовий, покроковий, починається з підготовки. Це є вегетаріанство, сироїдіння, вживання соків, оздоровлення  за системою Іванова, очищення організму від шлаків і паразитів, отримання свідомості від вчення. Мета підготовки – детоксикація організму.  Після цього можна починати виконувати систему автотрофного живлення  по крокам. Голодування треба повторювати багато разів, поки вага тіла не буде зменшуватися без їжі. Якщо на голодуванні вага тіла зменшується, то це означає, що відбувається голодування організму, тобто гинуть хворі клітини, а автотрофне живлення не наступило.  Якщо організм довго мав гетеротрофне живлення, то і його флора була відповідна гетеротрофна. Гетеротрофну флору  треба вивести, а ввести автотрофну, на це треба багато часу терпіння. Суть сухого голодування в тому, щоб без їжі й води гинула патогенна, шкідлива, гетеротрофна флора, хворі клітини, а здорова флора і клітини залишалися. Гетеротрофні люди, які вживають тваринну і рослинну їжу, мають відповідну гетеротрофну флору, між організмом і флорою нема симбіозу. У автотрофного організму існує відповідна автотрофна флора, між організмом і флорою є симбіоз. Критерій автотрофного стану людини є постійна вага тіла без їжі тривалий час. Ми повинні вимірювати вагу тіла щодня декілька раз. Вимиванням токсинів служить очищення товстого кишечника природним пташиним способом власною сечею щодня вранці. Учень Ош терпів довго за такою схемою: 2,5 доби вживати їжу, 4,5 доби не живати їжі і води, це допомагає підготуватися до шестиденок. 

 

7. Продукти, корисні для мікрофлори

   Пребіотики – продукти, корисні для мікрофлори. Праноїди, які на автотрофному живленні, рекомендують. Банани, яблука, часник, цибуля, капуста, арахіс, квасоля, горох, різні крупи, топінамбур, пшенична мука, висівки. Не рекомендується цукор, хліб на дріжджах, він псує корисну флору.