Народний журнал природної мудрості Народный журнал природной мудрости Народний журнал природної мудрості Народний журнал природної мудрості    osh.kiev.ua osh.kiev.ua osh.kiev.ua osh.kiev.ua

 

Еволюційний рух Эволюционное движение Еволюційній рух Автотрофний рух

 

Жити, учитися, отримувати здоров'я за наукою еволюцією. Жити, учитися, отрімуваті здоров'я за наукою еволюцією. Жить, учиться, получать здоровья по науке эволюции. Жити, вчитися, отримувати здоров'я за наукою еволюцією, переходити на автотрофне живлення. Бути таким, як Переможець природи, Учитель народу, Бог Землі.Бути таким, як Переможець природи, Учитель народу, Бог Землі.Наука Іванова П. К. Наука Иванова П. К.Наука Іванова П. К. Наука Іванова Порфирія Корнійовича.    

 

Автотрофне суспільство

 

№ 44. 2019.05.12

www.osh.kiev.ua

 

Упорядник – Ош Валентин

 

Автотрофне суспільство — соціальна система, основою якої є взаємні стосунки людей, які складаються в процесі реалізації особистих потреб. За висловом Вернадського, людина перетвориться на соціально автотрофну. Пропонується будувати нове суспільство, яке буде сприяти автотрофним людям і не буде перешкоджати іншим людям своїми діями. Пропозиції Порфирія Іванова.

 

 Люди повинні бути вільні в житті

   У суспільстві буде  реалізуватися природне право людей: життя, воля, розвиток. Людей не треба примушувати адміністративно, закривати у в’язниці, їм треба дати волю, їхню діяльність не треба контролювати. Дії вільних людей дадуть силу, розвиток людям і суспільству.  Любов – це є життя. Якщо любов є між людьми, то є і життя. Жива людина є найбільша цінність в суспільстві.  

   Цитати Іванова з праць Іванова, які є на сайті послідовників. Перші дві цифри означають рік скорочено, наступні дві цифри означають місяць, після двох крапок — номер сторінки.

    7805:12. Еволюція є свідомість і буття тут. Нам треба жити без потреб і вміло. Нам не треба ховатися, треба любити природу як таку, вона простить нам. Еволюційний чоловік прийшов на землю не з чужим, а зі своїм живим енергійним тілом. А чуже є чуже. Чоловік повинен бути вільний у своєму житті. Це буде діло. Він є господар, якщо він захотів, він зробив. Йому не треба в житті  адміністратор. Він знає сам, що робити в природі в житті. Він повинен робити все сам як мудрець. Ми повинні навчити себе, щоб обслужити дитя ввічливо, щоб воно розуміло, що його просять. Не треба присвоювати дитину до свого імені, треба вважати її спільною. Ось тоді ми будемо жити незалежними. Між людьми не буде ніякого зла, а буде любов у всьому ділі. Дорослі й діти будуть отримувати зарплату одну – 33 карбованці. Ображених не буде. Якщо нам буде мало, ми прибавимо всім. 14. Ми повинні робити свідомими, свідомість треба всім. Ми не будемо обходитися  без усякої свідомості. Якщо нам треба, значить треба. Ми хочемо жити, значить, нам треба будувати життя, це залежить від нас усіх. У нас не буде ніякої тюрми, ніякої лікарні, а ми будемо жити по еволюційному. Якщо ти хочеш робити, роби; якщо не хочеш робити, не треба. Сиди отримуй те, що слід. Ти бережи це все, як своє добро. Ми запрошуємо весь світ, усе людство на цю будову. Ми не відходимо ні від кого і не відгороджуємося ні від кого. Якщо ти хочеш жити за нашими  умовами, приходь, вступай у таке суспільство і живи з нами, користуйся такими правами. У нас не буде нічого іншого, а буде своя рідна любов між людьми. Люди будуть допомагати один одному. 15. У нас не буде захоплення ніякого, воєн ніяких. Усі люди отримають рівні права на життя спільного характеру, шукати в природі корисне в труді. Але у людей не буде ніякого командування, ніякої юстиції, ніякого військового, ніякого насильства. А просьба одна з усіх наша буде, така вона є.  65. Доволі чинити адміністративно над людиною, не треба примушувати людину, не треба запирати людину. Людям треба дати волю за це все, вона повинна оточити цим. Це є святе діло для таких нас. Ми є сильні, це повинно бути в житті.

 

Незалежність від адміністративної особи, влади

   Люди є свідомі, мудрі, вони самі знають, що їм робити в житті. Людям не треба в житті адміністратор, не треба влада, яка була досі. Зміни в житті суспільства відбуваються без насилля, мирним шляхом, через реформи, вільний вибір.  Свідомість визначає буття. Іванов отримав свідомість від природи, вона визначила все його подальше буття. Учитель Іванов говорить, що така свідомість повинна зародитися в кожного. Кожен є свідомий, ми не будемо обходитися без свідомості.  Вчення Іванова треба вивчати, його праці читати, розуміти, виконувати в своєму житті

   Цитати Іванова. 7811:36. Паршек є Бог землі в усьому ділі й усій цій історії, він є хазяїн усьому положенню. Він сказав адміністратору, що не треба командувати підлеглим, а треба буде відмовитися від цього всього.

   7910:153. Адміністратор — це технічний чоловік ученого характеру, теоретик, він боїться природи, як вогню. Він озброюється проти неї, думає врятувати себе в цьому, такого грішного чоловіка, на кого дивляться. Адміністратор є не помічник, а розоритель своїм ділом. А діло є таке, треба воювати з людьми іншими в житті. А Бог говорить: всім треба відмовитися від цього ось діла. 8109:164. Природа не дає згоди на це, щоб люди підкорялись людям. Паршек просить людей не підкорятися управителям, вони нехай живуть самі без нас.

 

 Незалежність від матеріальних речей, від потреб

   Люди прагнуть бути без основних потреб (їжі, одягу, житлового дому). Люди будуть прагнути свідомо терпіти без їжі, їхнє терпіння повинно постійно рости щодня. Спочатку треба свідомо терпіти без їжі 42 години в тиждень з п’ятниці до неділі.

   Цитати Іванова. 7910:35. За моїм усім цим висновком, краще й легше нічого не робити, а терпіти свідомо без усякого такого, ніж це робити. Це все не наше є, людей, а все це належить природі матері рідній.   8202:78. У тиждень в одну неділю їсти доводилось один місяць, дослідом його треба завоювати. Потім півроку, шість місяців, і слідом за цим самим рік протерпіти, і зовсім розпрощатись із цією їжею. Це буде завоювання для всього світу всіх наших людей безсмертя. Воно робилось і робиться це діло на указаному місці, там де є всі умови мати можливість, щоби без потреби засяяло в людях життя. Смерть як таку ми виженемо. Ми більше так ось умирати не будемо, а жити ми вічно будемо. Це наше буде діло.

   8204:164. Тиждень відходить увесь – від неділі всі шість днів не вживати ніякої їжі й води. Жити доводиться за рахунок однієї неділі. Це такий буде період життя, чоловік завоює все, він буде в цьому переможець. Це такий час настане в житті.   8302-91. Це наше таке в житті щастя, наше здоров’я – у себе свідомість мати й терпіти не для себе особисто. А це все робиться в людях для їхнього такого в природі життя. Нам усім треба братися. Ми ж можемо це ось таке діло робити в природі: свідомо в цьому терпіти для всіх людей. Не орати й не сіяти в землю хліб, фізично нічого не робити.

   8302:93. Ми ці якості в природі завоюємо, зробимо ми те, що в житті треба. Спати ми з вами перестанемо, краще буде нам не спати. У житті найдорожча ідея зоставатись усякому й кожному чоловікові без усякої потреби. Це наше райське місце, чоловікові слава безсмертна. 8302:97. Терпіти для всіх – це моє здоров’я. Воно вас веде до вічного невмираючого життя. 8102:158. Він (Паршек) – за те місце, за ті умови, за ту можливість, що знайшов на Чувілкіному бугрі, куди чоловік із своїм бажанням прийде й буде жити без усякої потреби вічного характеру життям. Ось, що треба нам, усім людям, – життя вічного характеру всім.     

 

Всім треба зробити однакове життя, дати однакову зарплату

    Нам треба рівна одна для всіх зарплата. Ми всі до одного чоловіка, дорослі і діти, повинні згодитися із цим утриманням, і взяти свою належну спільного надбання зарплату 33 карбованці в місяць. Якщо буде мало, всім прибавимо однаково. Це є заповідь Іванова і Христа. Бажай і роби людям те, що собі хочеш. Люби людей, як себе. Якщо ми хочемо собі якусь зарплату, то ми повинні зробити іншим людям таку зарплату. Це є любов між людьми. Природа піде людям назустріч, не буде карати хворобами, стихійними лихами. Люди не будуть робитися хворими і злочинцями. Війн між людьми не буде, бо причина війн є нерівність. Коли  один має щось, а інший не має, це породжує війну. За висновком Іванова, залежність заважає чоловікові в природі, він хворіє через залежність, іде на злочин. Іванов пропонує.  Суспільство повинно дати зарплату щомісяця прожитковий мінімум матері, у котрої є діти. Кожній дитині  треба дати прожитковий мінімум, щоб дитя не потребувало в своєму житті, було на своєму утриманні. Заробітна плата є однакова в усіх дорослих, дітей, старих. Дитина повинна бути фізично незалежна від батьків. Ми повинні не примушувати дитину, а просити.

  Цитати Іванова. 7806:56. Учитель вносить людям свою еволюційну спільну свідому пропозицію, щоб жити в природі однаково. Нам не треба в житті ніякої політики, не треба такий ріст економіки. Нам треба рівна одна для всіх зарплата. Ми всі до одного чоловіка повинні згодитися із цим утриманням, і взяти свою належну спільного надбання зарплату від малого до старого 33 карбованці в місяць.  Ми повинні ліквідувати всі наявні засоби в житті. Люди повинні простити людям наявні борги. Люди не повинні мати злоби і ненависті на кожного чоловіка. Випустити всіх ув’язнених і божевільних з моєю ідеєю. Якщо нам усім буде мало, всім прибавимо.    6912:73. Ми всі живемо не однаково, тому ми всі і бідні. Ми йдемо один від одного.     

   7005:177. Він у нас за це, щоб не було в'язниці та лікарні. Для цього ми повинні в державі взяти одну однакову зарплату, ввести в життя своє свідомість спільну. 178. Люди не хочуть жити важко, люди хочуть жити легко, тому в нас повинно проходити однаково життя. 7212:139. Бог ввів у своєму вченні одне. Любити всіх до одного чоловіка живого, щоб люди всі отримували в природі однакову зарплату. 141. Якщо люди будуть жити однаково, ненависті не буде. Ми народжуємо злочинця своєю економікою і політикою. А коли ми  звільнимося за це все, Бог допоможе нам, райське життя буде в нас. Ми вводимо таке життя.  Природа допоможе ввести нам між собою дружбу, любов, це зробить нам продовження. І ми завоюємо життя через це, яке вічно не вмирає.

   7301: 50. Наша молодь повинна звільнитися від утримання батьків. Нам треба, щоб наші люди погодилися, з душею і серцем взяли однакову зарплату всім людям, які живуть на Землі.  7309: 174. Люди повинні знати. Якщо людям треба буде працювати в природі, ми всі будемо прагнути до цього. А якщо не буде треба працювати, може, ми обійдемося без труда. А якщо нам треба буде працювати, то ми самі підемо свідомо в працю. І ми будемо працювати там, де це треба. Тільки зарплата буде одна. Якщо мало буде, ми прибавимо всім, але не одному тому, кому треба. Якщо вченому чоловікові треба бути, він буде між нами.

   7309.12:99.  Бог захищає ображеного. Ми даємо на кожну людину 33 карбованці. Ми будуємо таке життя. Це буде справедливе життя, одне з усіх не ображене. Людина буде знати про життя, для чого вона будує.

   7402:39. Ми повинні отримати утримання на кожну людину 33 карбованці. А коли ми отримаємо це, то не буде ображеного у нас. Ось що відіграє ролі в усьому, ніхто не піде на нас війною. Ми звільнимося в цьому від ворога, не станемо робити те, що роблять люди.  Наша ідея буде Божа. Любити природу тілом. Найголовніше, побажати іншому того, чого сам хочеш. 7510:48. Якщо ми не  зробимо це між собою, то ми оточимо себе чужим, природа не буде захищати нас, ми не  зможемо зробити що-небудь без природи. А ми з вами як гинули в природі в цьому ділі, так ми і будемо гинути тяжко в природі, ніякого продовження не буде. 7710:176. Молодь у нас є незадоволена життям. Вона існує на батьківському утриманні, а не на своєму утриманні.

 

Люди отримують здоров'я за системою Іванова

    Вони  виконують п'ять заповідей Іванова. (див. Еволюційний Рух 2). 1.Обливатися холодною водою два рази в день, вранці і ввечері. Спочатку ноги обливати до колін, потім все тіло. 2. Здороватися з кожним чоловіком, який зустрічається в житті, знайомим і незнайомим. 3. Допомагати бідним, нужденним, хворим. Дати нужденному на хліб на день, перед цим сказати собі, що даєш ці гроші, щоб не хворіти. 4. Свідомо терпіти без їжі і не пити води 42 години щотижня з п’ятниці до неділі до 12 годин. Перед їдою на природі  робити  вдих і просити: «Учителю, дай мені здоров’я». Повторити три рази. Після цього можна їсти, що хочеш. 5. Не вживати алкоголь, наркотики, не курити, не плювати на землю.

   Люди не будуть так хворіти, вони не будуть попадати в лікарню, вона не треба буде людям.

 

Люди повинні звільнити всіх ув'язнених

   Іванов заповідав людям прощати людям провини і не карати. Любити людей, значить, прощати їм вину. Учитель Іванов заповідав: «Ми повинні зробити з ворога любимого друга». Христос говорив: «Любіть ворогів ваших». Христос заповідав нам прощати людям провини їхні. Іванов учить прибрати з життя все старе негоже. В суспільстві не повинно бути карального органу, юридичного права, юстиції, прокурора, судді. Міліція, армія не буде в суспільстві, солдат не буде служити. В суспільстві не повинно бути тюрми, люди не робляться злочинцями. Людину не можна саджати в тюрму, позбавляти волі, убивати. Іванов просить звільнити усіх ув'язнених з його ідеєю, які підтримують ідею Іванова і хочуть бути на волі. Примушувати не треба дітей, а просити треба. Треба відмовитися від такої науки, котра судить за злочин. Треба простити людям за зроблену помилку, не судити. Наші уми зробили вбивцю, злодія. Ми саджаємо самих себе. (Див. Еволюційний рух 10, 11). 

   Цитати Іванова.  7608:69. Наша велика помилка є в цьому ділі, що ми караємо, але не прощаємо людям. Учитель прощає нам, грішним усім, він не карає, просить нас, щоб ми не робили цього.  6510:61. Люди є в природі, нам не треба засуджувати і не треба карати їх, а треба прощати. Тоді виграш буде між нами і природою. Людина буде господар.

   6601:156. Нам усім треба взяти свідомо мінімум зарплати по 30 карбованців. Якщо буде мало, добавимо всім. І ми повинні  пробачити порушникам, попросити в зв’язку з цим законом. Всім дається прощення, щоб не робити шкідливе нікому з інших. Це примусить більше не робити. 157. Якщо ми не зробимо цього, ми ворога не зможемо зжити. Це все веде нас до незалежності.   

   6607.09:14. Ми з вами робимо шкідливе, судимо самих себе.  Юстиція є величезна наука, вона дійшла до генерального прокурора.  А ворог був над нашим добром, так він і залишився. Виховання таке людей.  Ми з нашим вченим не робимо, щоб не було між нами хворого чоловіка в природі.  Він зробив, ми зловили його, дізналися, що він це зробив.  А раз він зробив, вже злочин, ми судимо його за справу. 15. Врахуйте, він є наш ворог вічний.  Він був, є, і буде доти,  поки ми з вами не відмовимося від однобокої науки. 16.  Він вважає, що він засудив іншого, він зробив добре комусь.  А думка того, хто отримав покарання, не зупиняється, він хоче помститися цьому ділу. От і ворог наш жив, живе і буде жити з нами вічно.

   6703.05:10. Ми повинні пробачити всім нашим людям, які живуть на білому світі, в ділі, зробленому ними, назавжди, щоб вони не робили більше цього.   6803.09:31. Якщо у нас не буде в'язниці, внутрішній ворог зникне між нами такими.  Якщо у нас не буде грошей в кишенях, злочин відійде. 6904:112. Треба навчити чоловіка  цьому, щоб він не брав спільне, а зберігав його. 88. Ми повинні звільнити всіх в'язнів, хворим психічно дати дорогу.  Не треба людину тримати в неволі.  Ми повинні зробити так, щоб не було образи ніякої.  Ось що чоловік вимагає, щоб любов була до людини і велика ввічливість  для всіх.

   6912.31:176. Якщо ми приведемо себе свідомо до цього, і ми станемо свідомо все робити, то ми роззброїмо в'язниці в природі, і лікарні не буде в нас. Ми доб'ємося від природи. Не вона буде розпоряджатися нами,  ми  будемо керувати нею. Вона полюбить нас усіх за це, не буде карати нас у цьому. Ми будемо жити сім'єю однієї через це. Ніхто не буде судити нас. Ось чого ми з вами доб'ємося в житті через це. Чоловік стане здоровим, сильним через це все. Люди не будуть потрапляти у в'язницю і не будуть лягати в лікарню. Юстиція не буде потрібна в нас, міліції зовсім не стане. 7104:80. Не треба буде створювати справу на будь-якого чоловіка, і не треба його судити. 81. Треба пробачити всім людям ображеним, засудженим. Природа карає нас усіх таких.   

   7212.19: 141. Будуть жити однаково, ненависті не буде. Ми народжуємо злочинця своєю економікою і політикою. А коли ми звільнимося, Бог допоможе нам, райське життя буде в нас. Ми вводимо таке життя. 7309.12:139. Ми не повинні мати в себе в'язниці та лікарні.

   7311.29:10.  Ми повинні пробачити всім злочинцям, щоб вони не ображалися і не мали до людей претензії. Ми всі повинні переробитися, жити за Божою думкою. Ми всі повинні робити те, що він робить сам. Він хоче всім не поганого, а доброго. 7402:56. Якщо ми пробачимо злочинцеві, то ми переможемо ворога в природі, він буде для нас милий друг.   7606:44. Економіка зробила злочинця, а злочинець народив юстицію. Бунтівника судили, посадили в тюрму. А тюрма зроблена людьми, вона себе розвила. Якби ми не мали економіки й політики, ми б не робилися злочинцями й хворими людьми. Умови примусили нас це зробити. Ми сіли в тюрму й лягли в лікарню через це діло. 7805.13:17. Ми повинні всім ув'язненим і божевільним  всього світу простити і звільнити давно.  Не вони винні в житті, а ми, люди, які примусили цих людей бути такими.

 

Земля є спільна

   Ми повинні жити за рахунок свого, а не чужого.   Своє – це є живе тіло людини. Всі природні блага є спільні, чужі. Земля природна є спільна, місце на землі – це є чуже. Ми можемо жити своїм, але не чужим, бо природа карає за чуже. Ми повинні не захоплювати, не присвоювати, не продавати землю, вона є спільна. Війна за землю не буде більше. Армія не знадобиться, солдат служити не буде, зброя не треба буде. (Див. Еволюційний Рух 12).     

   Цитати Іванова. 6010:125. Земля є не чоловіка, і будинок не його. Тільки тіло є його за законом. Він може розпоряджатися своїм тілом, але не збагачуватися цим добром. Це добро все є природне. Воно породжено для свого шляху для того, щоб пожити  легко без усякої крові, без усякої муки один час. А чоловік примусив камінь  лежати в фундаменті вічно, іншу тварину  підкорятися вічно. Тільки зараз чоловік знайшов цю таємницю, узнав її, і застосував на собі, що це буде неправильно, що ми живемо за рахунок власного свого імені.

   7005.25:190. Іванов не хоче, щоб люди воювали з людьми за землю, бо земля людей є спільна. Вона не дала нам нічого, ніякого реального діла. Як люди жили, так вони живуть зараз, вони є не задоволені нашою землею. 7309.12:142. Власності немає в житті, щоб це місце було моє.

   7309.26: 118. Бог говорить нам усім. Будете покарані природою, помилування не буде нікому. Природа є нічия. Вона не міняється на золото, і вона не буде продаватися ніким. Вона буде зберігатися людиною через її діло, одне для всіх. Ми будемо робити природі хороше. 119. Війна замириться, битви не буде ніякої тоді, коли люди визнають Бога, і вони будуть кричати про нього. Люди не будуть нападати на людей, мир восторжествує між людьми. Він візьметься людей судити тоді. Хто вам давав таке право, щоб природу примушувати. Або кому давалося це діло, щоб довелося воювати з нею. 

   7406:54. Еволюційний чоловіка не захоплює самовільно. Він повинен бути нижче від усіх і корисний для всіх. Природа оточила його, вона дала йому силу. Починай робити. Я не визнаю своїм будь-що. Я стою на місці, а місце є не моє, я поступаюся, даю іншому. Це є еволюційна дія.   7412.20:60. Земля є не чиясь, а вона природна, нехай люди користуються нею.   7704:42. Ми не будемо вибирати хороше місце, не будемо присвоювати його до свого імені, як своє місце. Ти живи краще так, і горнись до повітря, води, землі. Це є великий порятунок твій.

   7712.03:59.  Це місце захоплено в природі не для життя, а для смерті.  Нікому не можна привласнювати це місце до свого імені ніяк.   7906:20. Свого нема в житті в людях. Спільне надбання природи є. Будь-який чоловік може напасти на власне індивідуальне місце. Чоловіку мало свого, він хоче чужого. Йому треба придбавати таку сильну зброю, щоб сильний відібрав нею у безсилого. 132. Свого нема в природі, все є спільне, живе енергійне, природне невмираюче. Повітря, вода, земля – вони є рідні всіх наших людей. 133. Не можна називати своїм ім’ям, бо буде чуже. А між своїм і чужим є ненависть, зло. 135. Ніхто не дав права і не дасть людей присвоювати, робити своїми. Вони є живі, вони не підкоряються тобі як ватажку.

   7804:173. Ні в кого нема свого, одне Боже, природне є. Це все є людське, але не власне, не індивідуальне, тепер спільне благо всього життя є, котре робиться в природі людиною. 7812:191. Війна починається через місце, а життя вводиться  через  любов. 

8009:3. Свого нема в природі, а все воно є чуже. Йому ніякого права не давалось, він зайняв це все самовільно. 37. Ми повинні не присвоювати, а поступатися. Він хоче зайняти твоє місце, ти поступись йому, але не говори, що це є місце «моє». Такого місця свого нема в житті, місце є природне. Ти бачиш його неприємність, він іде, хоче перешкодити тобі своїм злом. Ти є розуміюча особа, твоя ввічливість є, ти повинен зупинитись і дати йому дорогу з любов'ю. Ніякий звір чи ворог не піде на тебе, ти будеш урятований у житті своєму. 39. Ви не вмієте жити по-природному. Відмовтесь. Ти не вважай сусіда чужим, ти живи, як із своїм. Ти не жалій нічого, люби душею й серцем його діло, тоді війни не буде. Своє місце не визнавати. 45. Ця вся зброя залишиться безсилою, вона не буде треба нікому. Люди відмовлять собі, не будуть робити цього більше, людей не будуть убивати  за землю. Це є спільне надбання всіх людей. А воно є чуже тепер, не своє, тому ми умираємо. Природа недолюблює нас за наше таке діло. Ми бережемо зло, як око, хочемо доказати комусь, а самі винуваті в цьому. Ми вмирали, умираємо, і ми будемо вмирати.

   8102:5. Землі своєї не видно, тільки своє тіло є. У людей не було свого такого.  Все є чуже, природне. Хазяїна нема від цього всього. Свої люди стали мати чуже. Ніхто не піде на тіло своє війною. А на чуже? Кожний чоловік піде на чуже, він буде правий. Чуже є наше, їхнє теж чуже. Якби цього не було в житті нашому, такої війни в людях ніколи не було. А якщо ми з вами оточені чужим, то чому сила буде мовчати в житті. 26. Моя ідея є така: треба відмовитись від чужого. 34. Своє – це є його тіло. 35. Ворога не було в житті, і його не буде. Він зробився в цьому ділі, у цій науці. Це все чуже відійде, його не буде більше між нами такими завдяки цьому всьому моєму ділу. 49. Ми всі живемо в чужому, у природному. Вона жене нас  з дороги за те, щоб ми не вбивали, не крали, не присвоювали до імені свого. 93. Людська радість, вони одержали прибуток, тут же втрата взялася десь, хвороба людського життя. Вона забрала його з путі за це саме. Чоловік зробив над природою. Він скопав землю, зерно посадив туди, а це зерно дало багато  зерна. Уже це є технічна сторона, зовсім чужа, зроблена в природі в житті його за рахунок природи, за рахунок її умов і всіх можливостей.  94. Природа не дає так даремно своє тіло, вона відбирає твоє життя за це. 8109:81. Власника, власності в людях нема: усе є природне спільного характеру. 8109:65. А коли ми виберемо місце одне для всіх однаково з умовами, щоб можливість отримати бути без потреби всім, ми не будемо вмирати, безсмертя заслужимо від природи.

 

Ми всі повинні зробити з ворога друга

    Ми нічого не зробили, щоб ворог не був у нас. Ми робимо те, що допомагає ворогу. Ми не навчилися відбиватися від нього. Якби юстиція не була, то злочинець не був. Якби медицина не була, то захворювання не було. Треба відмовитися від такої науки, котра судить злочин. Ми повинні простити людям за зроблену помилку, не судити. Наші уми зробили вбивцю, злодія. Ми саджаємо самих себе. (Див.: Еволюційний рух 10, 11).

   Цитати Іванова.  6605.03:181. Нам треба було робити з ворогом так, щоб він не був більше між нами і не піднімав більше хвоста. Ми не зможемо знищити ворога ніде зброєю. А ми розвивали і розвинемо нею більше в  будь-якому місці. 183. Нам треба було просити ворога, щоб він погодився з просьбою. А прохання було таке. Ми з вами спробували воювати  один з одним за природне добро. Ми озброїли живого чоловіка проти чоловіка. Ми з вами повинні братися не за розорення, а за своє збереження. Нам треба було цьому вчитися і навчитися, як треба зробити, щоб ворога не було. 79. Природа не народжує нас, щоб ми робили що-небудь. Вона народила людину для самозбереження.

   6607.09:17. Зайве виявилося в нас з вами, воно не потрібне. Треба знайти хворого, і цим усім допомогти свідомо.  І віддати без жодної задньої думки.  Якщо ти, людина, будеш робити це в житті по природі між людьми, ти не будеш ображена, ні природою, ні людьми  ніким ніколи. Ти заслужиш довіру зробитися в природі переможцем, учителем людей.   107. Фронт є між людиною і природою.  Людина – по ній, а вона – по ній.   Традиція народилася в людини не жаліти природу, брати все від неї. А природа ввела свої сили природні, не стала жаліти за це людину. Вона стала розвивати на ній хворобу, тобто ввела свого природного ворога, який жив на людині. 139а. Я просив Введенського, як психіатра академіка, щоб він узяв на себе і звернувся до Сталіна для того, щоб дати йому пропозицію таку. Нам треба зробити не перемогу над ворогом, а дружбу з ворогом. Подружити, і укласти міцно дружбу між двома сторонами, і пробачити за все це тій людині, хто почав цю бійню. З ворога зробити друга.

   6710:166.  Люди дали відсіч ворогові не по-моєму. За моїм висновком, треба було в той час не вбивати, як ворога, а другом представити. Треба пробачити за все зроблене. 167. Ми з вами не мали б більше ніякого ворога, зробили друга, за моїм висновком. Ось що треба знати, і треба  робити. 145. Бог говорить нам, просіть. Буде все, і хороше, але не примушуйте, і не посилайте людину проти людини в бій. 15. За природним явищем, чоловік є чоловікові в житті своєму брат і помічник, друг, любитель і хранитель.

    6712:128. Ворог був над нами внутрішній і зовнішній, він залишився так між нами. Ми знищували ворога один час. 129. Ми не знищили зовсім ворога. Він як був, так він і залишився. 134. Я є не за те, щоб війна відбувалася між людьми. Але ми  створили її самі. Ми залишаємо образу на собі вічно. Чоловік іншої національності мстить, все  думає про своє втрачене, хоче повернути назад все втрачене. Він хоче знову рости, бачити силу свою на собі. І хоче відновити, щоб розсіяти це зло між собою, і знову бити один одного. 136. Ми не вбили ворога, а зародили сильніше. Ми зробили в житті гірше. Ворог не знищився, а більше розвився, і зробився ще зліше і міцніше.

   6801.21: 89. За цим усім висновком моїм, хто ходить взимку і влітку роззутий, той завоює все в житті, ворога не стане, і не буде в природі залежний від неї. 6806:86. Коли не буде між природою і людиною війни, тобто боротьби, тоді не буде в житті смерті.  6812.09:37. Я не одягався, не одягаюся, і не буду одягатися тільки через цього ворога, через це діло, щоб люди зробилися в житті рівні. Ми всі до одного чоловіка зробимося в природі переможцями та вчителями народу.

   7101:108. Ми повинні видалити ворога в себе, а потім в іншій людині видалити також ворога всередині. А потім і зовнішній ворог піде сам від такого суспільства.  110. Не треба примушувати, не треба вбивати, не треба продавати, не треба купувати. Не треба наймати, не треба найматися. Якщо у тебе є бажання допомогти іншому в чому-небудь, допоможи без усякого. Бог живе у цьому всьому. Купувати, продавати є злодійство між собою. 7103.20:33. Ми повинні пробачити своєму самому злому ворогу, як близькому і любимому другу, і більше в цьому не поминати. 48. За вченням практичним, чоловік буде прощати самому злому ворогові, він отримає благо від природи за це. За незалежністю від природи, немає, за що мстити.  7202:51. Ворога треба просити, і з нього треба зробити друга.7402:56. Ось що Бог придумав, життя, але не смерть. Якщо ми пробачимо злочинцеві, то ми переможемо ворога в природі, він буде для нас милий друг.

   7804:174. Моя ідея є така: зробити з ворога любимого друга. Це є Божі сили, а Бог є Паршек. Він є проти тюрми, проти лікарні. Він хоче зробити людей мирними, щоб вони не воювали, дружно між собою жили, без усякої потреби, як живе Паршек. 30. Треба  простити їм, таким людям, в їхньому ділі. У них народиться свідома думка, вона оточить їх вченням Учителя. Він не буде попадати більше ні в тюрму, ні в лікарню. Буде жити за Божою справою, красти не буде ні в кого. Усі будуть жити однаково, рівно, однією сім’єю.    7905: 116. Моя ідея є така. Іншому такому, як я, треба побажати те, що самому не треба. Людям не треба місце облюбоване для самого себе,  ніхто не має такого права накинутися на нього, це чуже. А своє не дається нікому. 121. А перш ніж вірити Богу, треба побажати іншому те, чого сам не хочеш. 8009: 37. Ми повинні не присвоювати, а поступатись. Він хоче зайняти твоє місце, ти поступись йому, але не говори, що це місце «моє». Такого місця свого нема в житті, місце є природне. 8009. 38. Це є природа, не присвоюй місце до свого імені, і не говори, це місце моє. Сусід твій є нехороший, він дивиться через стіну. Йому хочеться знати про твоє наявне. Ти не даєш йому. Воно твоє, а він так хоче отримати це, а сил нема таких. Він вирішує напасти крадіжкою, щоб не попастись. 39. Ви не вмієте жити по-природному. Відмовтесь. Ти не вважай сусіда чужим, ти живи, як із своїм. Ти не жалій нічого, люби душею й серцем його діло, тоді війни не буде. Своє місце не визнавати. 45. Ця вся зброя залишиться безсилою, вона не буде треба нікому. Люди відмовлять собі, не будуть робити цього більше, людей не будуть убивати  за землю. Це є спільне надбання всіх людей. А воно є чуже тепер, не своє, тому ми умираємо. Природа недолюблює нас за наше таке діло. Ми бережемо зло, як око, хочемо доказати комусь, а самі винуваті в цьому. Ми вмирали, умираємо, і ми будемо вмирати. Це є наша з вами не слава.  

 

Правильна віра в живого чоловіка Бога

    Бог є живий чоловік, який зробив людям корисну справу. Христос вірив у живого чоловіка Бога, про це свідчать його слова. Він говорив, що живий Бог має обличчя й ім’я. Люди будуть бачити обличчя Бога, знати його ім’я, коли прийде час. «І побачать лице його, й ім’я його буде на чолах їхніх». Одкровення. 22:4, 5. Якщо люди будуть бачити Бога і знати його ім’я, то це означає, що Бог живий чоловік існував, існує і буде існувати в дійсності. Живий Бог був, є і буде. Бог живий чоловік є істинно. Бог вигаданий, якого не бачили, не існує і не буде існувати в дійсності. Христос вірив у Бога живого чоловіка. Іванов говорив про Бога, що Бога треба бачити, йому вірити, виконувати його сказане слово. Це є правильна віра. Віра в бога, якого люди не бачили, є неправильна. Один Бог є творець усього живого, йому хвала і слава безсмертна. Він сам приходить на Землю у живому чоловікові, щоб зародити в людях любов, що є основне в житті. Бога пізнають за його ділами, за плодами творіння. Бог творить усе живе для життя людського. Творіння Бога в кожний день подібні й однакові, як пшеничне зерно подібне із зерном, яке зростило його. Спочатку Бог творить все для життя людського протягом шести періодів або днів. У шостий день Бог творить чоловіка подібного до себе, і дає йому своє нове ім’я. Потім він перестає творити. Люди назвали Порфирія Іванова за корисне діло Переможцем природи, Учителем народу, Богом землі. Він творив все для життя людського шість днів, в шостий день він створив сина подібно до себе без потреб, дав йому своє імя Ош, яке означає в перекладі Білий. (див. Еволюційний рух 19).  Ош – це власне ім'я Учителя Іванова і Бога, ним самим написане учню, а він передав його всім людям. Учень назвав Учителя Іванова Отцем Ош у 1989 році, коли визнали його Богом. Іванов написав, що ми всі повинні обрати одне спільне ім'я і на ньому одному базуватись у своєму житті, він один є такий заслужений. Учитель Іванов пропонує нам усім обрати спільне ім'я Ош, котре він написав у зошиті «Паршек». 1981.02:127. Спільне Боже ім'я Ош об'єднує людей. Бог Ош – це є Бог Білий. Ош – це святе ім'я Бога, велике, через нього звершиться все. Апокаліпсис здійснюється через Ош (Іванова). (див. журнал Еволюційний рух 20 на сайті послідовників).

 

Партія

    Партія  є громадська організація або неполітична партія, у котрій особа є вільна, незалежна від  адміністративної особи і речей. Це є  еволюційна партія. Партія є провідник ідеології Іванова, автотрофного людства. Перехід до нового ладу повинен бути вмілим, поступовим, акуратним, щоб своє зробити, а іншим не зашкодити. Перейти до еволюційного ладу треба без насилля, шляхом реформ, шляхом вільного вибору кожного. Якщо ви згодні на рівну зарплату всім людям, то не голосуйте на виборах за депутатів і партії, у котрих програма економічного розвитку країни основана на нерівному розподілі заробітної плати всіх людей. Якщо ви хочете, щоб не було в’язниці, то прощайте людям за провину, не давайте людину за провину судді. Перемога буде за бідними, бо бідних більшість, і Бог є за бідних, ображених.

   Цитата Іванова про партію. 7901:184. «Партія є природна. Вона не задовольняється чужим, вона не належить мертвому. Своє живе є в неї, мертвого нема, є природного характеру. Воно живе в повітрі, воді, землі. Людина не розпоряджається людиною. Партія є нове. Вона не проганяє людину з життя і не примушує, а вона говорить людині в свою чергу, зрозумій це діло. Це є не адміністративна особа, яка жене в бій невинного незнаючого чоловіка. Партія не живе в ділі. Її не треба їжа, їй не треба теж одяг, їй не треба дім. Їй треба люди не мертвого характеру, а живого. Їй треба знайти у природі життєве місце без усякого діла, у котрому чоловік помиляється й умирає навіки.  Партія є невмираюча істота, люди народили її для порятунку всіх нас земних людей, щоб вони відмовились від цієї технічної системи, штучного діла, перестали  вводити хімію. Паршек є партія природного характеру. Природне є повітря, вода, земля. Партія оточена цим. Вона має своє, а чуже не тривожить, іншому не заважає. Паршек є природна партія, вона не вмирає, вона не  заважає нікому, живе вічно. Це місце належить усім живим людям. Партія просить, благає всіх нас. Якщо хочеш жити за ділом Паршека, іди займай це місце. Воно дано нам усім, вибору нема ніякого, лише б душа й серце. Треба любити, любов є діло, це тіло чоловіка, воно повинно стати близьким до природи. Вона не покарає тебе за це ніколи, а полюбить усіх. А партія готує, але не колишніх людей, а людей без усякої потреби, живих людей. Паршек не бореться за мертве, його оточує живе, це Чувілкін бугор. Він вийшов сам на таке місце і ці якості відкрив там. А тепер він просить чоловіка того, хто це діло не зовсім зрозумів, щоб чоловік зрозумів це, і став робити те, від чого зробиться йому в житті легше й краще. Я є перший чоловік, початковий у цьому ділі. Я веду за собою цього чоловіка з упевненістю, щоб  чоловік не простуджувався, не хворів, а був здоровим чоловіком від цього. Паршек є за живу партію, але не за мертву. Він є за еволюційну, за свідому, без усяких цих грошей, не за хвору». Гімн Учителя Іванова.

Люди Господу вірили, як Богу.

А Він сам до нас на землю прийшов.

Смерть як таку вижене.

А життя у славу введе.

Де люди візьмуться? На цьому бугрі.

Вони гучно скажуть слово.

Це є наше райське місце.

Чоловікові слава безсмертна.

 

Посилання

http://osh.kiev.ua/ukiv8844.htm